HCL.HR

Gaming periferija

  • 145 Odgovora
  • 122352 Hitova
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #105 : 20. Rujan, 2018., 07:41 »
a jesi pokušao sa njuškalom ili nekakvim drugim drugim oglasnikom tipa index, ebay, amazon možda i hcl e mart?

Gledao sam naravno, ali previše je kopija u igri. Nije baš lako skužiti sve razlike jer i kod kopija ima onih kod kojih se iz aviona vidi da su fake, a ima i onih koje su kvalitetnije i kod kojih je razlike teže za uočiti.

Svakako sam u međuvremenu uzeo logitechov gamepad, pa mi više nije toliko bitno.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #106 : 20. Rujan, 2018., 07:43 »
Ako smijem pitati, a koji će ti klinac baš xbox360 kontroler? Xbox one isto možeš upogoniti na PC-u bez problema.

Govorim o bežičnom kontroleru naravno. Imaš dongle  za njega koji se kači u usb port i sve radi bez greške. Čak ti ne trebaju niti driveri.
Istu stvar je imao i x360 kontroler. Još negdje imam ovo :

https://www.amazon.com/Microsoft-Xbox-Wireless-Receiver-Windows/dp/B000HZFCT2

Fora je kompletno ista i na modernijoj verziji kontrolera za xbox.  Druga stvar, nove kontrolere možeš okačit na PC preko USB kabela i bluetootha tako da  :thumbs:



« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2018., 07:55 moordrak »

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #107 : 20. Rujan, 2018., 08:32 »
Naravno, očekivao sam to pitanje. Vrlo jednostavno - jeftiniji je. Barem je bio dok ga se moglo još uvijek nabaviti. Ne koristim aktivno gamepad nego samo za određene igre.  Samim tim mi ne treba nešto najbolje-najskuplje. Ne želim naravno ni neku jeftinu varijantu jer oni jeftini se relativno brzo pokvare, tipke odu i slično.

Zasad imam logitechov gamepad, a i stari gamepad mi je bio logitechov, tako da sam zadovoljan. Nekad u budućnosti se možda odlučim za Xbox one ili drugu varijantu.

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #108 : 20. Rujan, 2018., 08:52 »
Citat:
Vrlo jednostavno - jeftiniji je. Barem je bio dok ga se moglo još uvijek nabaviti. Ne koristim aktivno gamepad nego samo za određene igre.  Samim tim mi ne treba nešto najbolje-najskuplje. Ne želim naravno ni neku jeftinu varijantu jer oni jeftini se relativno brzo pokvare, tipke odu i slično.

Je. Imaš pravo. Žičani x360 su stvarno bili jeftini cca 20$ plafon. Sve ovo novo je 60-70$ . Jedino elite verzija dere duplo ali i vrijedi duplo. Odličan kontroler! 
Nisi ništa pogriješio sa Logitechom. Njihova periferija mi je uvijek bila peri-deri godinama za ok cijenu.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #109 : 20. Rujan, 2018., 11:13 »
@Raskoljnikov isto takvo pitanje je i mene mučilo kada sam ja sebi tražio nakon niza promjenjenih gamepadova nisam ih često koristio ali kad jesam brzo su osli, i pregledao more i more foruma i yt videa kako pronaci razloku izmedju fejka i ori điđija jer sam odmah gledo rabljene stvari, i na kraju se odlučim za novo, samo malo se bojim i mislim da sam pogrješio što sam uzeo žičani trebao sam možda wirless jer sam čuo od par ljudi da ako se nepazi na njih brzo im se kabl iščupa iz samog gamepada... mene moj za sada jako dobro služi (kuc u drvo)
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #110 : 20. Rujan, 2018., 16:31 »
Nisi ništa pogriješio sa Logitechom. Njihova periferija mi je uvijek bila peri-deri godinama za ok cijenu.
Slažem se. Imam  preko 10 godina Logitech Rumblepad 2 i još uvijek radi, ali uz vidljiva fizička oštećenja i postoje određeni problemi sa kabelom (gubi kontakt). No, odslužio je svoje  :mrgreen:

@Raskoljnikov isto takvo pitanje je i mene mučilo kada sam ja sebi tražio nakon niza promjenjenih gamepadova nisam ih često koristio ali kad jesam brzo su osli, i pregledao more i more foruma i yt videa kako pronaci razloku izmedju fejka i ori điđija jer sam odmah gledo rabljene stvari, i na kraju se odlučim za novo, samo malo se bojim i mislim da sam pogrješio što sam uzeo žičani trebao sam možda wirless jer sam čuo od par ljudi da ako se nepazi na njih brzo im se kabl iščupa iz samog gamepada... mene moj za sada jako dobro služi (kuc u drvo)

Sličnu stvar sam i ja napravio i proučio sve razlike. U slučaju kvalitetne kopije je ovako kad preko slike gledaš razlike teško uočiti. Čak neki vlasnici originalnog Xbox gamepada nisu odmah mogli skontati nego bi uzimali svoj origigi, pa proučavali. Također sam nailazio primjere da su ljudi znali kupiti u trgovinama i dobili bi gamepad u kutiji koja se činila kao da je sve kako treba, pa bi na kraju ispalo da je fake. To je uglavnom bilo u Americi..
Da, žičani znaju biti nezgodni, pa treba pokušati paziti koliko se može i nadati se najboljemu.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #111 : 21. Rujan, 2018., 07:11 »

[/quote]
Sličnu stvar sam i ja napravio i proučio sve razlike. U slučaju kvalitetne kopije je ovako kad preko slike gledaš razlike teško uočiti. Čak neki vlasnici originalnog Xbox gamepada nisu odmah mogli skontati nego bi uzimali svoj origigi, pa proučavali. Također sam nailazio primjere da su ljudi znali kupiti u trgovinama i dobili bi gamepad u kutiji koja se činila kao da je sve kako treba, pa bi na kraju ispalo da je fake. To je uglavnom bilo u Americi..
Da, žičani znaju biti nezgodni, pa treba pokušati paziti koliko se može i nadati se najboljemu.
[/quote]

ja i neigram toliko na njega, (mislim nije da bas ni stoji) jedino fifu kad mi je turbo dosadno tak da vjerujem da ce me durati,
pa da i ja sam kazem proucavo razlike i koje sta pa sam sebi reko ko ga j.... idem uzet pa kako bude ako mi se pokida riskirat cu pa kupit od ps4 i jbg
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #112 : 24. Listopad, 2018., 18:38 »
pozdrav, zanimaju me misevi do 300 kn pa sad gledam rival 110 i g203 prodigy pa ako netko ima neka se javi slobodno ili ako imate neke druge slobodno recite. hvala.

*

ja gamer

  • n00b
  • 2
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #113 : 24. Listopad, 2018., 21:23 »
Ovdje mi se cini kao dobro mjesto da pitam za pomoć,
Trebam nove slusalice i sad najbitnije mi je da su izdrzljive(smotan sam sve sjeb*m u roku par mjeseci😂) i bitan mi je zvuk pri slusanju glazbe
Cjenovni rang je oko 400-450kn
U oci su mi nekako upale ove jer su ponajviše izdržljive Slušalice Razer Electra V2
Sad vi meni preporucite sto je najbolje na tržištu za tu cijenu prema onome sto ja trazim
Hvala unaprijed!

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #114 : 31. Listopad, 2018., 14:08 »
pozdrav, zanimaju me misevi do 300 kn pa sad gledam rival 110 i g203 prodigy pa ako netko ima neka se javi slobodno ili ako imate neke druge slobodno recite. hvala.
Moja preporuka Logitech G502, imam ga skoro godinu dana i odlicna zamjena mi je za stari G5. Pogledaj, ima za nekih 350 kn na amazonu.

Ovdje mi se cini kao dobro mjesto da pitam za pomoć,
Trebam nove slusalice i sad najbitnije mi je da su izdrzljive(smotan sam sve sjeb*m u roku par mjeseci😂) i bitan mi je zvuk pri slusanju glazbe
Cjenovni rang je oko 400-450kn
U oci su mi nekako upale ove jer su ponajviše izdržljive Slušalice Razer Electra V2
Sad vi meni preporucite sto je najbolje na tržištu za tu cijenu prema onome sto ja trazim
Hvala unaprijed!
Svi hvale hyperx cloud 2, ali su one oko 600-700kn

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #115 : 02. Prosinac, 2018., 01:44 »
Nabavio G203 miš, 10/10 would smash.



*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #116 : 02. Prosinac, 2018., 13:08 »
Što se tiče slušalica većina igara jako loše podržava virtual sound, 90% profesionalnih igraca koriste Stereo slušalice, tako da ako ostajemo pri HyperX moja preporuka je da se ide na HyperX Cloud Alpha. Imam standardnu jedinicu i vrh je ali alpha popravlja mutni bass tako da je to vrh ponuda ako nađeš ispod 700.

*

Numb90

  • n00b
  • 1
Slusalice
« Odgovori #117 : 13. Prosinac, 2018., 13:17 »
Pozdrav svima!
Doslo je vrijeme da si uzmem nove slusalice pa da pitam malo ljude koji su bolje upoznati!
Imam 3 slusalice koje sam gledao pa me zanima dali mi mozete pomoci da se odlucim:
Headshot Melody iz eSport Arene
hyperx cloud alpha
hyperx cloud 2

Primarno mi trebaju slusalice za gejmanje.
Citao sam dosta o recenzijama ali me zanima osobna iskustva...
Zanima me dali ima tko iskustva sa slusalicama Headshot Melody iz eSport Arene? Gledao sam video sto je Igor napravio ali me jos zanima dali bas netko ima osobno iskustvo da podijeli...





*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #118 : 14. Prosinac, 2018., 21:47 »
Pozz ekipi. Kupujem mis uskoro pa me zanima par preporuka ako tko ima za oko 500 kn. Trenutno koristim Logitechov G402 al mu je doslo vrijeme za zamjenu. Nemam nekih preferenci, treba mi iskljucivo za FPS igre i tu i tamo koju mobu. Izmedju nekakva hajmo reci dva favorita gledam ovaj "nas" eSport Arena No-Scope Master (vidio sam ga i u Igorovom videu pa me takodjer zanima jel netko mozda kupio da cujem dojmove) zbog ovog Pixart-a kojeg ima i tih tzv. Omron prekidaca. Drugi koji mi se cini super je Roccat Kone EMP. Ako tko ima jos koju ideju neka molim kaze samo. Hvala unaprijed za pomoc :) .

Das Keyboard/Roccat/Corsair
« Odgovori #119 : 25. Prosinac, 2018., 11:42 »
Nakon grozne tragedija koja se dogodila, moj Logitech G810 je R.I.P.

3 tipkovnice su ulovile moju pažnju,a to su :

Roccat Vulcan Aimo 120
Das Keyboard x50q
Corsair K70 RGB MK.2/K70 Lux

Zanima me,dali netko ima iskustva s dotičnim tipkovnicama ? Ponajviše,kakvi su vaši dojmovi o gaming softwerima ovih troje marki u usporedbi s logitechovima gaming softwerom i gaming hubom ?
Nikada nisam koristio ništa drugo osim romer-g tipki ... Kakvi su ostali switchevi od ove tri tipkovnice u usporedbi s Logitechovima ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9