HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1148779 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4860 : 19. Srpanj, 2021., 17:42 »
Upravo sam prešao prvu epizodu The Adventures of Square total converziju za DOOM i moram reči bilo mi je super iako je bilo malo na težoj strani pogotovo kasni leveli. Uživao sam u prvoj epizodi. Pogotovo na kraju. Vidi se da se uložilo puno truda u mod. Više mi se sviđaju početni leveli nego oni kasniji ali zadnji level mi je bio super pogotovo na kraju i nisam očekivao boss fight. Secret level je bio bezveze po mom ukusu.Oružja su isto super.Sasvim čistih 7/10 za prvu episodu.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4861 : 16. Prosinac, 2021., 12:13 »
Nedavno sam započeo S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky.
Prvi dio (Shadow of Chernobyl) me je apsolutno osvojio iako nikada nisam volio horor igre. Tamo su me svijet, atmosfera i nevjerojatna priča ispričana na zanimljiv način očarali. Definitivno mi je prvi dio među najdražim igrama ikada. Unatoč tome, drugi dio sam ubrzo nakon prelaska prvog kupio i skinuo, no prošli su mjeseci dok ja to počnem igrat. Jednostavno su dolazile neke druge igre. No, započeo sam sa Clear Skyem, zasada sam malo manje od 8 sati u igri i uvod u igru je bio jako dobar, kasnije je to malo opalo, ali idalje je kvalitetno. Drago mi je bilo vratiti se u taj svijet. Iznenadile su me promjene koje su uveli, s obzirom da je izašla samo godinu dana nakon prvog dijela.
Ništa, nastavljam ga igrati, a nakon njega ću naravno i treći dio, nekad. A ovaj novi koji izlazi slijedeće godine neću, jer ni ne mogu, prezahtjevna mi je za komp.
Također sam zbog ovog serijala odlučio malo ući u horor žanr, na wishlisti mi je Alan Wake i The Evil Within. Inače, nisam se nikad bavio hororcima, bilo u igrama, filmovima ili stripovima.
Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4862 : 03. Veljača, 2022., 01:28 »
Resident evil 4 ultimate HD edition i pomalo litle nightmares

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4863 : 28. Veljača, 2022., 22:47 »
Trenutno igram Sitting Ducks. License igra bazirana po crtanom istog imena. Prije kraju sam te igre.
Presao sam od prvog mjeseca do sada sljedece igre:
Alien Disco Safari (2007) - Ocjena 40/100 - Duzina igre je 4 sata. Meni je barem trebalo 4 sata da igru predem
History Channel Battle for Pacific (2007) - Ocjena  50/100 - Duzina igre je oko 2 sata
Candy Mountain Massacre (2007)- Ocjena 15/100  -  Duzina igre je oko 10 do 15 minuta
Candy Mountain Massacre (2008)- Ocjena 30/100 - Duzina igre je oko 20 do 30 minuta
My Friend Pedro: Ripe for Revenge (2021)- Ocjena 55/100 - Duzina igre je oko 2 do 3 sata
Cytadela (1995,2010) Original je igra izasla 1995 na Amigi ali je source port iz 2010 i tu sam verziju igrao - Ocjena 60/100 - Igru sam igrao tjednima jer nije bilo youtube
prelazaka igre pa sam morao rjesvati zagonetke same i to trajalo par dana,ako se ne zapne igre traje oko 5,6 sati ali sam igrao oko 10 do 15 sati
Kill Commando (2017)- Ocjena 70/100 - Duzina igre je oko 40 minuta
Kill Commando II (2021) - Ocjena 80/100 - Duzina igre je oko 40 minuta do 50 minuta
Riverwood (2019) - Ocjena 40/100 - Duzina igre je oko 20 do 35 minuta
Aladdin Magic Carpet Racer (2005)- Ocjena 50/100 - Duzina igre je oko 2 sata
Powerslave Exhumed (2022) - Ocjena 75/100 - Duzina igre je oko 6 do 7 sati
Powerslave (1996) - Ocjena 55/100 - Duzina Igre je izmedu 5 i 7 sati
Powerslave 1996 je PC verzija a novi remaster za one koji ne znaju je mjesavina PS1 i Saturn verzije Powerslave
Napisao sam review ili recenzije za sve ove igre sta sam presao ali su reviews ili ti recenzije na engleskom jeziku
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2022., 22:50 HyPo »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4864 : 02. Ožujak, 2022., 17:43 »
World Of Warships
Crash Bandicoot 4 It's About Time
STUPID BUT ADORABLE

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4865 : 05. Ožujak, 2022., 21:51 »
Presao sam danas Felix the Cat (2001). Nema puno informacija o igri na internet barem koliko sam trazio po google i nema gameplay na youtube. Pa budem ovdje malo obsirnije opisao igru. Znaci igra je pac man clone gdje Felix the Cat skuplja vrceve za mlijeko da zavrsi level. Naravno on se sporo krece pa ima 4 zvjezdica na vecini levela i na njih par po 2 zvjezdice. Koje ubrzaju igru i omogucavaju da se brze prede level. I isto imaju neko velike macke u odijelima koje se smanje kada se pokupi zvjezdice. Igra ima 50 levela i nakon 50 levela se vrati natrag na level 1. Igra traje oko jedan sat, tu negdje. I isto ima save system svakih 10 levela, ali se igra lagano moze zavrsiti odjednom. Save system su slova A,B,C,D. Da samo cetri slova. I pojave se na 10,20,30,35 levelu etc.. Nasred ekran pise level npr,20 i onda ispod slova za save system. Niste previse komplicirano. I da spomenem ovdje na kraj igra radi uz pomoc dxwind i patch za fixed sprites and windows 10. Jer bez toga bi trebao windows xp ili windows 98. Igra nista specijalno. Obican Pac Man clone.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4866 : 14. Ožujak, 2022., 02:31 »
Mali Update za koje sam igre presao od 5 marta do sada.
Prva igra koju sam presao je Reload (2010). Training simulator on rails shooter manje vise. Nije mi se bas svidjelo. Nema puno puno neprijatelja. I nekako ispada repetitive. Sniper sekcije su preduge i dosadne. Ne bih predugo o igri. Ali bih rekao da je igra kao COD MW 2 Shooting Range tutorial za cijelu igru, ali losije izvedeno.
Oruzje nisu bas neka, i mom misljenju trebali su za svaku novi sekciju drugi model oruzja. I da se nadodam na kraju igra ima premalo oruzje. Ja mislio da cu moci birati oruzja ali na kraju je "locked on default" ili ti oruzje koje dobis to koristis. Malo me igra razocarala jer znam da su sve mogli bolje izvesti.

Sljedeca igra je Cursed (2009). Point and Click horror igra napravljena tokom jednog tjedna 2009. Igra je besplatna na steamu. Nisam inace fan point and click igara. Ali ova igra mi je bas prijala. Nisu samo zagonetke nego ima i combat. Nesto kao u JRPG. Onako na random, ali nije bas da ima puno encoutera neog je lijepo dozirano. Artstyle mi se bas svidio. Onako na štih flash igara. A prica je dobro odrađena, ima neki stil 80tih po meni. Igra je kratka i traje negdje oko 1 sat. Tu negdje.
Steam link ako netko zeli igrati: https://store.steampowered.com/app/1896750/Cursed/



*

yalkych

  • n00b
  • 3
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4867 : 19. Ožujak, 2022., 14:30 »
PUBG, Apex Legends, Rocket League, COD Warzone

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4868 : 19. Ožujak, 2022., 14:45 »
Evo sta sam bio presao u zadnje vrijeme
Presao sam DOOM Golden Souls Remastred 100% za 5 sati i 24 minute. Nista specijalno. Nije me odusevilo kako mnogi ljudi mod hvale. Za mene dobar mod za igru je drugaciji neprijatelji,oruzja i texture. A ovo je samo u vezi oruzja dostavilo sve ostalo bezveze.
Presao sam onda COD Ghost. Jako dobra COD campanja. Ima sve sta sam volio u COD 2 i MW igrama.  Prica je zavrsala na cliff hanger koji nikada ne bude bia rjesen.
Onda sam presao Shadow Warrior (2013) Generic i repetitive. Igra ima 17 chapters i na chapter 8 ili 9 pocinje igra da smara. U smislu idi od arene do arene nadi kljuci ili pobi sve neprijatelje i idi dalje. Mrzim to u FPS igarama. Iako nisam igrao DOOM Eternal ima isti taj concept. Tako da DOOM Eternal je za mene smece a ne trebam ga ni igrati jer znam da cu ga mrziti vise nego sto budem. Prica u Shadow Warrior (2013) je u redu i zbog price sam izdrzao do kraja.
Ocjene za igre su sljedece
DOOM Golden Souls Remastred (2021) - 50/100 - Iako je ovo blend DOOM i Mario fransiza igra nije dovoljno kreativna sa svojim oruzijima ,neprijateljima i boss borbama da bude nesto dobro i zapamceno
COD Ghosts (2013)- 80/100 -  Kampanja koja ostaje u sjecanju sa jako dobrom filmsko esteticnom pricom
Shadow Warrior (2013) - 50/100 - Premalo neprijatelja  bez neke razlicitosti. Boss borbe su jako dosadne i ni malo zanimljive. Prica je u redu, i bas prica je jedino sto cini igrom donekle zanimljivom sve ostalo je osrednje.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4869 : 23. Listopad, 2022., 01:57 »
SIFU

*

Djomoloco89

  • n00b
  • 1
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4870 : 23. Siječanj, 2023., 14:53 »
Kompletirao sa 100%:
FTL: Faster Than Light
Into The Breach
Loop Hero
Synthetik
Transistor

Ko nije igrao preporuka 100% :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9