HCL.HR

Dualshock 3 - wireless prepoznavanje

  • 9 Odgovora
  • 5814 Hitova
Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« : 28. Veljača, 2015., 18:44 »
Pozdrav,
ima li neka fora na koji način konzola prepoznaje drugi gamepad da je uključen bežično ?

Nedavno sam kupio novi DS3, koji mi je 2. gamepad, i sad, on hoće raditi kad je spojen usb kablom, ali čim ga odspojim, blinkaju lampice gore a ja ne znam kako da ga prepozna.
Ako pritisnem PS gumb  a da nije uključen usbom, onda mi opet samo blinkaju lampice.....    :(
Htjelo je jednom prilikom raditi bežično ali više nisam siguran kako je to ispalo.

Ovaj prvi mi normalno počne raditi nakon 2-3 blinka.

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #1 : 04. Ožujak, 2015., 14:09 »
probaj ga držat da se sinkronizira s konzolom

Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #2 : 05. Ožujak, 2015., 16:09 »
Probaj na otici na prepoznavanje bluetooth uređaja i upari ga s ds 3.

Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #3 : 22. Ožujak, 2015., 18:19 »
kada idem na manage bluetooth device, ne uspijeva skenirati ništa...

inače, gamepad je kupljen preko njuskalo.hr  trgovine "GPU".    Znam, za 200kn možda nisam ni trebao očekivati potpunu funkcionalnost, ali ipak, ne dajte se zavarati slikom kontrolera pa čak i ambalažom jer izgleda 100% original, ali nažalost ipak se izgleda radi o nekoj prilično dobroj kopiji   :(

 čak i kad ga nekako uspijem staviti da radi bežično, ubrzo se zblesira i komande mu kasne po 5 sekundi :(

tako da radi isključivo dok je spojen usb-om sa konzolom

« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2015., 18:21 l)oolvl »

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #4 : 22. Ožujak, 2015., 18:44 »
Da nešto ne ometa signal, tipa neka igračka automobil na daljinjski koja je morala raditi na istoj visini signala kao kontroler?
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #5 : 22. Ožujak, 2015., 19:28 »
Da nešto ne ometa signal, tipa neka igračka automobil na daljinjski koja je morala raditi na istoj visini signala kao kontroler?
Daj ne brbljaj gluposti...

Vjerojatno je do bluetootha od tog gamepada. Probaj ga spojiti s nekim androidom i vidjeti može li zadržati konekciju http://htc-one.wonderhowto.com/how-to/play-any-android-game-with-ps3-controller-or-other-gamepad-0157024/

Ako ne, onda je od kontrolera

*

Track

  • *
  • 28
Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #6 : 02. Travanj, 2015., 16:14 »
Vjerovatno si pogriješio sa prvim paljenjem kontrolera. Kada prvi put pališ kontroler se treba najprije spojiti na PS sa USB kablom a zatim ga upaliti preko PS buttona na kontroleru, i onda ga treba puniti. I sljedeci put kad upalis konzolu ti netreba vise  USB - naravno, osim za punjenje :piva:

Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #7 : 02. Travanj, 2015., 17:04 »
hoćeš reći ako promašiš s prvim paljenjem da je kontroler onda zauvijek takav u kvaru ?

*

Track

  • *
  • 28
Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #8 : 02. Travanj, 2015., 17:32 »
hoćeš reći ako promašiš s prvim paljenjem da je kontroler onda zauvijek takav u kvaru ?

Nemora biti, ali je moguće. Pogledaj malo FAQ na PS3 možda ima čega! Ali ako veliš da je neka dobra kopija, onda nemaš šta... A 200kn za Dualshock 3 je vrlo malo, još ako je novi kontroler!

Odg: Dualshock 3 - wireless prepoznavanje
« Odgovori #9 : 02. Travanj, 2015., 18:11 »
pa znaš, onako osjeti se kad se koristi da su tipke malo mekše nego što bi trebale biti, tj. imaju dublji hod.  a i vibracija je malo čudnija nego u originala.
ali opet zanimljivo je kako na onim podacima iza na naljepnici ima čak i više podataka nego na originalu, a i na uputama postoji kao garancija ali za tržište sj. Amerike

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9