HCL.HR

Gran Turismo 5

  • 1003 Odgovora
  • 159272 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #330 : 19. Lipanj, 2010., 16:37 »
Fak. Imamo dva GT topika.

Ugl, da. 200+ premium autića, 800+ klasika, iliti standard vozila. Dakle, svi ikad iz prijašnjih GT-ova manje više.
Ovih 200+ je rađenu u najmanje detalje. Dakle, i motor, unutrašnjost kompletna, ovo ono. Plus otpadaju im djelovi karoserije i tako. Ugl, mnogo detaljno. Najdetaljnije moguće čak.

Ovih 800 je ''bazično''. Odnosno manje detaljno kakti. I, kolko sam skužio bez unutrašnjosti. Al to nije 100% potvrđeno. Možda budu imali manje detaljan i bazičniji kokpit. Ne zna se sto posto. Eto. Eh, oni nemaju brutalna oštećenja, ne otpadaju djelovi, ne deformira se karoserija i tako. Samo ogrebotine i mehaničko oštećenje.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #331 : 19. Lipanj, 2010., 17:23 »
Ja zaboravio skroz na E3-ev topic, možda da netko to merđa?

Uglavnom,

Možda da pročitate zadnju stranicu. Ono. Čak je i jebeno boldano.

I ono. Ima lep opis i na službenojs tranici.

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d13413.html

Online:

Races and Track Days
First and foremost is the Race. In addition to the free match races as seen in Gran Turismo 5 Prologue where you don’t know who you’ll race against next, it will now be possible to gather your closest friends and acquaintances, set a variety of rules, and enjoy races the way you want to.
And of course racing isn’t the only thing you can do. You can host "Track Days", where everyone can drive freely on the track. You can try to reduce your laptimes, teach someone how to drive, or just enjoy drifting. There’s an infinite amount of ways to have fun here.
 
Spectator Mode
If you’re not quite up to racing on one particular day, or if you just want to watch how someone really good drives, the Spectator Mode is for you. You can watch other users driving live, another great new way to enjoy Gran Turismo.

Friends
The online play of Gran Turismo 5, supports the "Friend" feature of the Playstation®Network.
Once someone becomes a Friend, you can not only communicate and race together, you can share a variety of data such as the information in Profile.
 
Community
The greatest attraction to being online is this community. You can chat amongst friends before you drive, exchange opinions on the BBS or send private messages; Gran Turismo offers a wide variety of methods in which you can enjoy communication.




Btw, 800 autića standrad kvalitete, 200 + premium kakti.
Standard auti, čini se, nemaju kokpit, premium imaju. Uz to premium su puno detaljniji ovo ono. Sjebano malo. :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #332 : 20. Lipanj, 2010., 18:14 »
Ne znam, meni je ideja tih Premium auta pomalo bezveze. Kao da je bitno što auto ima izmodelirana zadnja sjedišta ili motor. To ćete ionako vidjeti par puta u igri. Ajd, motor ćete vidjeti češće ako će vam hauba otpadati često, al opet... meni je tak svejedno jel motor zapravo tak izgleda ili je neki rendom stock motor.

Naravno, od viška glava ne boli, ali na to su bacali masu vremena koje su, po mom mišljenju, mogli iskoristiti i pametnije.
Uostalom, nije li Kaz pri izlasku četvorke za demiđ komentirao da, budući da se radi o GT-u, šteta mora biti ili savršena ili nikakva?

Čekam da još štogod otkriju jer su rekli da su neki veliki fičri još neotkriveni. Nadam se bar vremenskim prilikama.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #333 : 20. Lipanj, 2010., 18:31 »
Ne lajkaš štetu kažeš? Ili, di si vidio bolja oštećenja?

I di su mogli pametnije iskoristit vrijeme?
Jer ono, ima dan i noć, ima licence svega ikad, ima sudare, ima prekrasne staze, ima Top Gear, ima novu i mega poboljšanu fiziku i AI, ima novi i čini se nenadjebiv online mod, ima najbolju grafiku ikad igdje....

Ne znam Ixy. Šta su mogli još dodati da bi bio zadovoljan? :wildboy:


Naravno, više autića bi bilo super fantastično. Al jeb ga.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #334 : 20. Lipanj, 2010., 18:48 »
Nisam rekao da ne lajkam štetu jer još nisam vidio štetu u akciji. Reći ću ti dok probam. ;D
Nego, govorim o ovim premium i standard vrstama štete. I da, sjećam se da je spominjao i vizualni dio oštećenja, tako da...

Neg, vrijeme su mogli potrošit i na poboljšanje ovih 800 standardnih auta. Jer, po raznim natpisima na internetu, tvrde da je većina tih auta više manje samo apskejlano iz četvorke.
Ili, mogli su izbaciti 20 verzija Skylinea i svakog ostalog japanskog auta u igri i dodati zapravo različite automobile. Ovih 1000 auta nije potrebno. Nema šanse isusove da ćeš između svaka dva auta osjetiti razliku u upravljanju. Čini mi se nekako da su samo brojku forsirali.

Također, uvijek može biti više staza. To je ionako bitnije. Razlika između 600 i 1000 auta i nije tolika, ali razlika između 30 i 50 staza je ogromna.

Isto tak, mogli su poboljšat reli mod. Ovo viđeno je prilično smiješno, pogotovo kad usporediš sa pravim reli simulacijama. Iskreno, ne znam zašto se taj reli pokušava ugurati u GT. NASCAR još manje, al ajd, ameri.

Želim i vremenske prilike.

Govorimo o GT-u ovdje. I u skladu s tim idu i tako visoka očekivanja.
Al sve ovo što sam pisao je komentar na dosada viđeno. Nije konačno mišljenje, naravno. ;D
Promijenit će se ako se igra promijeni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #335 : 20. Lipanj, 2010., 18:51 »
Ne znam, meni je ideja tih Premium auta pomalo bezveze. Kao da je bitno što auto ima izmodelirana zadnja sjedišta ili motor. To ćete ionako vidjeti par puta u igri. Ajd, motor ćete vidjeti češće ako će vam hauba otpadati često, al opet... meni je tak svejedno jel motor zapravo tak izgleda ili je neki rendom stock motor.

Ne ne, Gran Turismo ima obvezu preseravati se sa detaljima, meni je to jako bitno, jer 70% auta iz igre ionako neću nikad vidjet u životu pa hajd, neka bude kao da ih gledam svaki dan  :hiha:

Petrolheadsi :hiha:

Nemaju više ništa za dodat. Čak i 3D ima  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #336 : 20. Lipanj, 2010., 19:23 »
Govorimo o GT-u ovdje. I u skladu s tim idu i tako visoka očekivanja.

Zaboravih i 3D napomenuti. I HED TREKING. Ono.



Ne znam. Men je i ovo dovoljno da znam da će rulat sve ostale ikad.

I, ono, disaju forumi sad kao buuuu GT4 modeli. Ali, jebemu sve, ti modeli i dalje rulaju boga. Jer, kad su ih radili, radili su ih detaljnije u startu baš da bi ih mogli iskorištavati i kasnije. Al, treba čekat prve skrinšate da se usporede i to.
Iako, jab rado da su svi premium. Overkill detaljima FTW!!!1 :wildboy:
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2010., 19:34 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #337 : 20. Lipanj, 2010., 21:36 »
Overkill detaljima FTW!!!1 :wildboy:

Točno to  :hiha:

Upscaleani GT4 modeli? Šta tu uopće može biti loše?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #339 : 22. Lipanj, 2010., 13:09 »
Vjerojatno i Go-Kart disciplina.
No tu je i novi gameplay video, Top Gear Test staza
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Armor

  • ******
  • 4195
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #341 : 24. Lipanj, 2010., 23:06 »
Do Božića mora izać, GT5 rokat u 4 sata božićnog jutra... o da


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #343 : 25. Lipanj, 2010., 10:50 »
Pa ne vjerujem baš ni ja, zato nisam ni pisal o tome
Ono, manje i više detaljni kokpiti - gdje toga ima
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #344 : 29. Lipanj, 2010., 08:26 »
Novi, lijep video:

LINK: Gran Turismo 5 – Novi video Rima
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9