HCL.HR

Gran Turismo 5

  • 1003 Odgovora
  • 159269 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #390 : 18. Kolovoz, 2010., 15:39 »
@Ixy, ne znam šta da ti kažem.
Rejsing modifikejšn je iz GT2. Dakle, pored tjuninga koji je obilat, mogao si za neka vozila isfurati i rejsing modifikacije. Dakle, ne bit kripl koji nabija konje autima neg ga i dofurati do rejsing specifikacija. Dakle, micanje unutrašnjosti, bolje kočnice, bolja suspenzija, rejsing naljepnice (jej) i spojleri i aero kitovi, olakšavanje i tako to.

Shvati to kao ultimativni tjuning za ne Fast and Furius tipove.

I ono, najbitnija stvar u igri, pred automobila, su jebene staze. Ak ti nije dovoljno onih, kolko već, u igri, napravi svoju. Jebemu, beskonačnost igranja zagarantirana. Jebeni Prolog bi igrao još godinama da dodaju jednu ild ve nove staze.

Karting je obično prva postaja svih današnjih vozača. Od formule do relija. I ne vidim ništa loše u tome da nam ponude što više različitih rejsing franšiza. SuperGT, Le Mans prototipovi, WRC auti, NASCAR monstrumi, F1, kežualni mali japanski auti,...možda motori. Jebemu. Sve u jednoj igri.
Ono, upoznavanje kompletnog rejsing svijeta.

I, kad makneš skyline, i dalje ima više različitih auta od svih igara zajedno.

Zapravo, šta ti uopće želiš od rejsing igre?
I, šta su još mogli dodati/poboljšati? Vrijeme? Ima. Dan/noć? Ima. Hrpa vozila i staza? Ima. 3D? Ima. Šta ti točno nedostaje zaboga?



Ja mislim da će biti samo ok. :wildboy:

Na stranu Sony, plaši me kakve će krvave novce Logitech natući kad izađe igra. :wildboy:

Sudeći prema gt i inim forumima, tisuće ljudi već mjesecima naručuju G25 ice i G27-ice. Mislim da su jako jako sretni.
I baš samo OK Vedrane? Samo OK?
Ni malo te ne fascinira? Ni malo?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #391 : 18. Kolovoz, 2010., 16:01 »
Znao sam da ćeš odmah ić sve opravdavat i branit čast igre.  :hihi:
Jednostavno prihvati da nas ne fasciniraju sve iste stvari.

Ovo za track editor, isto se može reć i za Little Big Planet. A za to si rekao da nemaš vremena/ne da ti se. To sam očito pisao svoje mišljenje. Znam unaprijed da ću imati 0 volje za to jer ako i zaigram igru, neću imati toliko vremena da se time zamaram.

"Karting je obično prva postaja svih današnjih vozača. Od formule do relija. I ne vidim ništa loše u tome da nam ponude što više različitih rejsing franšiza. SuperGT, Le Mans prototipovi, WRC auti, NASCAR monstrumi, F1, kežualni mali japanski auti,...možda motori. Jebemu. Sve u jednoj igri.
Ono, upoznavanje kompletnog rejsing svijeta."

Super. Samo ne znam zašto si to uopće išao pisati kad sam napisao IMO. Mogli su onda napraviti da prvo pet godina moraš svladavati osnove neznamčega na testnoj traci i slično. To bi bilo još detaljnije upoznavanje rejsing svijeta. Da, prilično djetinjasto sam to napisao, al želim opet reć da ne želimo svi iste stvari. Tebi je taj karting super, al meni je to već (ako će nas forsat da igramo s kartingom, a iam filing da hoće) iza linije balansa zabave i uvjerljivosti i realnosti. Želim aute vozit. Zvučat ću ko smigl, al ako želim voziti reli, instalirat ću Richard Burns Rally ili nešto drugo. Osim ako GT ponudi jednako dobru simulaciju relija. Sudeći po dosadašnjim GT reli iskustvima, sumnjam, al vidjet ćemo. Povlačim ako bude na razini ostatka igre i ako ne budu previše forsali. Nazovi me kežualom ili kako već hoćeš, al zato i postoje mišljenja valjda. ;D

Nisam rekao da i bez raznih varijacija istih auta nema više od ostalih. Ne znam zašto to uopće spominješ, jel sam ja tolko glup?  :wildboy:
Samo ono... malo mi gej to hajpanje "ISUSAT TISUĆE AUTA" kad realno nije. IMO, opet jer pretpostavljam da nekima to vrijedi stvarno kao apsolutno drugačiji modeli.

Vidjet ćemo kad igra iziđe što su mogli dodati ili poboljšati. Ti izgleda ocjenjuješ igru po onome što nudi na papiru. Da, sve što si nabrojo su super fičri i nekog će privući igri, al ono... ne znamo kako će se sve to ponašati u samoj igri. Vjerujem da će rulat, al ni jedan GT dosad nije bio savršen. Neće biti ni ovaj. Ugrizao se za jezik.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #392 : 18. Kolovoz, 2010., 16:16 »
Fenboj sam, ae. Al trudim se objektivno objasnit ono što si pitao/izrekao/tvrdio/imoirao.
I ono, branjenje časti. FTW? Bar jebenom GT-u ne treba branit čast. I da izdaju poluproizvod (a nema boga da hoće) će se prodat u ogromnim količinama.

Što se tiče japanskih kola, to im je tradicija. Upravo je GT, manje više, upoznao svijet sa japanskim jurilicama. Po prvi put su se Skajlajni, lanseri i ine mašine pojavile upravo u GT-u. Sukladno tome i potražnja EU i SAD tržišta za istim.

I čist informativno, šta je točno sakalo u prijašnjim GT-ima?
Nedostatak demiđa?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #393 : 18. Kolovoz, 2010., 16:22 »
Tko je rekao da mi je nejasno zašto su nešto ubacili/dodali/promijenili? Nisam smigl da govorim u ime svih gamera svih vremena.  :wildboy:

AI je sako, recimo. I reli je bio sakat isto. Tj. bilo koja dedikejted reli igra je bila bolja. Kao i ostali GT modovi.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #394 : 18. Kolovoz, 2010., 16:31 »
Ne znam. Ulijećeš sa neki razumnom skepsom. Što je, imo, hejterski. :hiha:
Uostalom, ionako je ovo hajp tred di nas nekolicina drkamo na slikice i fičre.


Da AI saka je diskutabilno. AI je bio clean rejser. Prati liniju i to. Simulirao je kakti profesionalni način vožnje. Mana igračima je što nije agresivan i ne sudara se i ne radi sranja. Pa to kao nije realno.

Reli je bio lošiji, ajd.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #395 : 18. Kolovoz, 2010., 19:36 »
Prvi demo video, u pitanju je legendarna Monza:

LINK: Gran Turismo 5 – Monza GamesCom Demo Gameplay video

Evo i opširnog pregleda dosadašnjih događanja:

LINK: Gran Turismo 5 – Karting video, Track Editor, Racing Pack, intervju sa Yamauchiem…
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 20:30 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #396 : 18. Kolovoz, 2010., 22:21 »
AVAJ;













ISUS!!1
Ne znam. Neću izlazit iz fotomoda. Isprintat ću si cijelu sobu slikma jebemu.


Edits;
Kartovi;




Mario Kart killer ane!!


JOŠ MILIJUN SLIKICA
http://gthq.nl/home/nieuws/333-nieuwe-screenshots-gran-turismo-5

Ode drkicu nabaciti.
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 22:24 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #397 : 19. Kolovoz, 2010., 07:08 »
Ludilo su skrinsi!

Evo još jedan gameplay video, ovaj put NASCAR:

LINK: Gran Turismo 5 – NASCAR: Monza Gameplay video
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #398 : 19. Kolovoz, 2010., 07:27 »
I baš samo OK Vedrane? Samo OK?
Ni malo te ne fascinira? Ni malo?

A onak, malo bolji ok.
Neke stvari koje su tebi drkica, meni su ili loše ili tek toliko. Tipa fotomod. Beskorisnost do beskraja. :wildboy:
Karting onak :wildboy:

Onak.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #399 : 21. Kolovoz, 2010., 10:56 »
Evo jednog videa s legendarnim Ferrariem:

LINK: Gran Turismo 5 – GamesCom Ferrari 330 P4 ’67 Monza gameplay video
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #400 : 21. Kolovoz, 2010., 13:40 »
Uvijek neki totalni njub mora prezentirat video. Mislim da bi čak i ja bolje odvozio. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #401 : 21. Kolovoz, 2010., 15:06 »
Uvijek neki totalni njub mora prezentirat video. Mislim da bi čak i ja bolje odvozio. :wildboy:

E sad, za ovaj auto treba biti dobar šofer - ukoliko je vozil bez pomagala itd...
Stare moćne aute (kao ovaj Ferrari od 450KS) puno je teže voziti nego nove makine.
A da se moglo bolje, pogotovo u 2. krugu, kad je već otprilike trebal znati zone kočenja, tu se potpuno slažem :piva:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #402 : 22. Kolovoz, 2010., 07:03 »
Evo kak budu izgledale tuning opcije, tj. menu:

LINK: Gran Turismo 5: Menu skrinsi – Car Tuning opcije

Meni ovo izgleda fantastično, nekaj najbolje kaj sam videl o GT5 od onih E3 trailera...
Vama?


UPDATE: Sa tuning skrinsima nije kraj novostima. Evo kak bude izgledal Photomode:

LINK: Gran Turismo 5: Photomode skrinsi
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2010., 07:40 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #403 : 22. Kolovoz, 2010., 10:43 »
Mmmm. Čisti seks.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #404 : 22. Kolovoz, 2010., 12:12 »
 :2709:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9