HCL.HR

Gran Turismo 6

  • 100 Odgovora
  • 32365 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Gran Turismo 6
« : 27. Srpanj, 2012., 15:01 »
Šestica je u izradi kaže vijest.

Očekivano je da će doći na iduću generaciju pa nadam se da će to biti pravi nastavak koji će biti sličniji četvorci nego petici. Volio bih opet doživjeti onaj vau efekt kada sam prvi puta četvorku ubacio u konzolu i pokrenio. Petica to nije uspjela napraviti. Isto tako volio bih više da se fokusiraju na staze nego na broj automobila.

Volio bih vidjeti pobošljanja u rally dijelu igre, a ne bi bilo loše da ima i neki concept dio kao što su izdali za GT3, al da to bude odmah uključeno u igru jel. U svakome slučaju veselim se novoj igri, samo da prihvate sve kritike koje su dobili za peticu pa da to isprave.

Vaše želje, nagađanje, nešto?

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1 : 27. Srpanj, 2012., 15:07 »
Volio bih da idu na kvalitetu, a ne kvantitetu.  :hiha:

Ne treba mi milijarda auta, milijun staza, NASCAR, rally, karting, avioni, dizanje utega i tisuću fičra.
Nek ubace i trećinu fičra iz petice, ali neka sve bude ispolirano do savršenstva.

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #2 : 27. Srpanj, 2012., 17:28 »
Na prvi pogled je gt5 savršen. Al ima previše propusta. Previše japana da bi ispalo dobro realno. :[
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Gran Turismo 6
« Odgovori #3 : 18. Kolovoz, 2012., 20:21 »
Tko nije čuo za Gran Turismo? Simulaciju vožnje koja iz nastavka u nastavak izgleda sve bolje i nevjerojatnije. Igra koja je na trenutak igra, na trenutak računalni program, na trenutak društveni alat poput Facebook-a ili Twitera, ili jednostavno čista zabava. Nažalost nisam imao prilike isprobati prijašnje nastavke (1, 2, 3, 4), ali sam zato isprobao peticu. Od onoga trenutka kada sam primio kontroler osjetio sam kao da sam tamo. Tolika realnost u jednoj simulaciji vožnje nije bila postignuta sve dok se nije pojavio GT 5. Ali da vas ja sada ne gnjavim nekakvom recenzijom idemo otvoriti raspravu o nastavku velike petice odnosno Gran Turismo 6. Najavljen je za novu generaciju konzola odnosno PS4. Što očekujete od njega, što mislite hoće li biti veliki nastavak ili kopija petice s nekoliko promjena? Pišite da vas čujemo!   :thumbs:

*

Death_rattle

  • *
  • 69
  • Rigor mortiis, always blindfold
    • My blog :D
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #4 : 18. Kolovoz, 2012., 20:26 »
Uglavnom su najbolji bili parni nastavci (po mom mišljenju) dok su neparni uvijek bili kraći i probijali led na svakoj generaciji. Tako da šestica bi definitivno morala biti bolja od petice u svakom aspektu... Možda se dogode i punokrvna 3D drveća  :hiha:
Like deadly snakes,  death rattle shakes!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #5 : 21. Veljača, 2013., 11:35 »
Da malo bumpamo temu, sada kad je PS4 otkriven i kada znamo za što je hardverski sposoban.

Ovo je primjerice Drive Club, prva racing igra najavljena za PS4:

http://youtu.be/3vN-6QO53OU

I sad zamislite - Gran Turismo 6 bi trebao izgledati i dosta naprednije od ovoga.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2013., 11:37 »
Malo me začudilo kako igra nije najavljena sa novom konzolom, ali eto nije to tako ni loše. Valjda su svijesni kolko su promašili s preuranjenom peticom, bar se nadam da je tako. Moje mišljenje je da prvo trebaju sredit politiku kvalitete/kvantitete i onda nam plasirat velik i kvalitetom zaokružen proizvod kakav GT i njegovi fanovi zaslužuju.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #7 : 28. Veljača, 2013., 03:22 »
Već se prije šuškalo o ovome. Kakvo samoubojstvo!? :wildboy: :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #8 : 28. Veljača, 2013., 10:03 »
GT5 je super (nisam igrao prijasnje nastavke doduse). Ali... pa kad neke stvari odigras, onda je to to, nema se sto vise radit. Trebali su vise utrka ubaciti nekako, eno ona glupa utrka gdje vozis klasicne trkace aute mi je bila ultra zanimljiva (i teska). Al ostalo je uglavnom ili pretesko da bi bilo zanimljivo, bar meni, ili prelagano. I sve se svodi na skupljanju novaca na kraju.

I naravno, premium i standard auti. Koja glupost :wildboy:

Oko ovoga da izlazi za PS3... pa meni nije previse bitno, grafika je recimo odlicna za PS3, a necu cetvorku kupit uskoro sigurno, tak da ono. Bitnije mi je da isprave ovo gore.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #9 : 28. Veljača, 2013., 17:52 »
Već se prije šuškalo o ovome. Kakvo samoubojstvo!? :wildboy: :wildboy:

Zasto samoubojstvo?!
Rade igre za konzolu koju posjeduje cca 70 milijuna potencijalnih kupaca same igre, a ne za konzolu sa puno puno manje potencijalnih kupaca, s ekonomske strane puno bolji potez, a oni to rade zbog love sta ne :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #10 : 28. Veljača, 2013., 18:10 »
Već ih je dosta ubilo što je GT5 bio poludvoršen proizvod i što su sami izjavili da su ga trebali izdat dvije godine kasnije, ali je Sony požurivao izlazak igre. Tko god da je malo dublje u igri shvaća kolko je igra u biti potrgana i najviše ju izvlači i izdiže podrška koja dvije godine nakon izlaska i dalje izlaze dodatni sadržaji, seasonal eventi i razno razne zakrpe. Svi oni koji su sa GT5 prešli na FM4 kažu kako je FM4 bolji u apsolutno svim segmentima racing žanra. Kazunori Yamauchi si nesmije više dopustiti izdavanje toliko nedovršene igre, jer ju konkurencija počela opasno jest. Ono što većini fanova treba je igra na novoj generaciji konzole sa naglaskom da napreduje fizika, vremenski uvjeti i bar pola stvari koje GT nema, a imaju racing igre stare 10-12 godina.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #11 : 01. Ožujak, 2013., 07:26 »
A mozda i da PD napravi nesto drugo osim GT-a, a da GT daju nekom drugom da ga radi.....omega boost sa ps1 im je ja mislim jedina druga igra osim GTa, i navodno je bila ful OK u ono vrijeme...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #12 : 01. Ožujak, 2013., 09:42 »
A Tourist Trophy?

Ne znam, sumnjam nekako. Prvo će GT6, a onda možda TT2 ili nešto treće.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #13 : 01. Ožujak, 2013., 10:24 »
A Tourist Trophy?

Ne znam, sumnjam nekako. Prvo će GT6, a onda možda TT2 ili nešto treće.
To sam zaboravio, odlicna igra!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #14 : 01. Ožujak, 2013., 12:17 »
A Tourist Trophy?

Ne znam, sumnjam nekako. Prvo će GT6, a onda možda TT2 ili nešto treće.

Jesu igdje ikada spomenuli da rade na nastavku toga? Ili da je barem u planu ili nešto? Nisam pratio.

I čudno mi je zapravo kako takvih motori-racing igara ima malo zadnjih godina. Tj. nema ih uopće? Sad stiže taj Moto GP3, ali što još? Ne znam, imam osjećaj da su neka istraživanja tržišta pokazala da takve igre ne zanimaju previše ljudi, pa da se iskusni developeri ni ne trude raditi ih jer djeluje kao da nema para u tome.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9