HCL.HR

Mass Effect Trilogy

  • 2 Odgovora
  • 1797 Hitova
*

Tranquillo

  • n00b
  • 2
Mass Effect Trilogy
« : 19. Rujan, 2013., 13:53 »
Dobar dan.

Isprike ako se tema ponavlja, tražio sam po forumu, ali nisam našao.

Dakle, kupio sam Mass Effect Trilogy. Počeo lagano s Mass Effect igrom. U početku me se nije dojmila, zbog kontrola na koje sam se morao naviknuti. Ali dobro, ostao sam s igrom. I, nisam se razočarao, jer je igra stvarno fantastična.

I završih ju, na levelu 50.

Instaliram Mass Effect 2, i vidim da mi ne daje opciju da nastavim igrati s likom iz jedinice. Priča je u skladu s time i promjenjena. Council je uništen, iako sam u jedinici spasio Council. I, lik mi dakle kreće od nule. Moram priznati da je to bilo pomalo frustrirajuće, nakon što na četrdeset i nešto sati uložio u igranje Mass Effect-a.

Eh, sada, kažu da postoji nekakav patch koji se instalira kada se pokrene Mass Effect 2

No, živim u takvoj zabiti da nemam mogućnost za flat, već koristim usb stick na računalu za internet.

Pitanje je sljedeće: Da li je moguće skinuti taj nekakav patch na računalo i spremiti ga na usb stick, koji se zatim utakne u PS3 i taj patch se instalira?

Kako se to radi?

Ah, stvarno je EA i Bioware s ovime zabrljao. To je "understatement", ali hajde, frustracija jenjava lagano.

Hvala unaprijed. :-)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr

Odg: Mass Effect Trilogy
« Odgovori #2 : 19. Rujan, 2013., 15:29 »
No, živim u takvoj zabiti da nemam mogućnost za flat, već koristim usb stick na računalu za internet.
Ček', ček', ček'... hoćeš reći da s PS3 konzolom uopće ne ideš na internet?
I ja se isto preko USB sticka spajam na net (Vip / Vodafone) jer nema ADSL-a, a preko ethernet kabla ''dijelim'' vezu s PS3 ili X360 konzolama (jer imam samo jedan pa svako malo moram šiftati između PS3 i X360 LOL). Znam da ima neki tutorial kako to napraviti sa Win XP, no ako imaš Win sedmicu čak ne trebaš ništa ni drkati - samo se konfigurira čim upališ konzolu prethodno spojenu s etherent kablom na PC, a ako u (konzolaškim) postavkama piše da je našao IP adresu a ne može se spojiti - jednostavno resetiraj PC.

Probaj. Mora upaliti.



EDIT:
Meni su dugo vremena ''znalci'' pričali da se to ne može napraviti i, ako upali, da ništa od online igranja. Čisti bulšit. Ako ''hvataš'' HSDPA/UMTS dosta ćeš igri igrati bez problema.
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2013., 15:32 Emperor Ghaleon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9