HCL.HR

PlayStation3 s YLOD-om!

  • 3 Odgovora
  • 1650 Hitova
*

Vekzzy

  • n00b
  • 3
PlayStation3 s YLOD-om!
« : 09. Listopad, 2014., 21:21 »
Pozdrav HCL forumasi, trebao bih vasu pomoc...

Planiram mijenjati neki tablet meanIT m759 (šrot- po meni sto se tice)

Sada taj gospodin kojega sam kontaktirao rekao je da ima CFW Firmware i da je PS3 80GB Fat model

Koliko se isplati to uzeti (vjerojatno ce vecina vas reci da se isplati) ali ono sto mene zanima je taj YLOD.

Da li je popravljiv, koliko bi me dosao novaca, te isplati li se :)

Hvala Vam svima unaprije od srca :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation3 s YLOD-om!
« Odgovori #1 : 09. Listopad, 2014., 22:22 »
Jel taj PS3 već ima YLOD ili se bojiš da ćeš ga dobiti?!?!

Što se tiče starih fat modela nitko ti ne može ništa garantirat... Moj je krepao nakon YLOD (imao ih je par)...
Sve ovisi koliko igraš, ostavi ga da radi nakon igranja igara 8barem 10-ak minuta) da se ohladi.

Ne igraj dugo u komadu i itd...

*

Vekzzy

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation3 s YLOD-om!
« Odgovori #2 : 09. Listopad, 2014., 22:41 »
Pa planiram kupiti, kontaktirao sam ponovno gospodina te mi je rekao da je CFW verzija 4.55 ili mozda novija te da nije 100% siguran.

Taj PS3 ima YLOD

Kad bih ga uzeo tj. mijenjao, te popravio, gledam popravci od 200-300 kn nije problem skupiti lovu, te kaze da mu se nedavno desio YLOD, moguce da ga nije cistio od prasine te da je pasta vec odradila svoje. Planiram ga uzeti te igrati ovako GTA V i jos koju igru. I da citao sam za to da ga se ostavi u glavnom meni-u da se ohladi.

Koliko je to sada dobro napraviti zamjenu itd. nisam niti sam siguran :/



To je slika tog PS3

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation3 s YLOD-om!
« Odgovori #3 : 10. Listopad, 2014., 06:29 »
Gle, to ti je rizik....

Frajer te možda mulja, možda ga mijenja, jer mu je ovo već 5. YLOD, pa mu se ne da više lovu bacat u vjetar...

Samo se zapitaj bi li ti mijenjao (kako sam kažeš shrot) takav tablet za PS3?!!?
Ja ga sigurno ne bih! Malo razmisli i odluči....

Kao što ti rekoh sa starim konzolama nema garancije da ti neće krepat nakon popravka... Možda krepa za 5 minuta, a možda za godinu dana...
To je konzola iz 2008. godine i vjerojatno je puno toga prošla... Mislim da je svakako već bio mijenjao pastu u toliko godina...
Ali, odluka je samo tvoja!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9