HCL.HR

PS3 i TV problem

  • 8 Odgovora
  • 4889 Hitova
*

V-dog

  • *
  • 28
PS3 i TV problem
« : 23. Lipanj, 2010., 12:50 »
imam jedan problem..ps3 mi je spojen na tv..e, a ja bih ga sad htio spojiti na tv u svoju sobu..al sad taj tv nema daljinski pa onda nemogu naći onaj av program na koji je spojen ps3..htio bih da mi se samo prebaci na taj av program automatski ako je to moguće narihtati u ps3 opcijama..molim pomozite

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #1 : 23. Lipanj, 2010., 12:54 »
pa jel imaš na tv-u ispred neke tipke ili nešto
ako ne nabavi neki univerzalni shit daljinski

*

V-dog

  • *
  • 28
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #2 : 23. Lipanj, 2010., 12:58 »
ima tipke ispred ali ne pomažu..a daljinski ne radi na tv-u, ovaj univerzalni..ne pitaj zašto..ima neki drugi način??

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #3 : 23. Lipanj, 2010., 13:37 »
a daljinski ne radi na tv-u, ovaj univerzalni..ne pitaj zašto..ima neki drugi način??

vjerojatno imaš quadro?

kako ne znam jel lcd i čime uopće spajaš, reći ću ti da moj kvadro automatski baca na AV ako je nešto uključeno iza u SCART


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

V-dog

  • *
  • 28
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #4 : 23. Lipanj, 2010., 13:54 »
ne, nemam quadro..nekakav stari radiotone :PP

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #5 : 23. Lipanj, 2010., 13:59 »
Jesi probao spojit već?
Mislim da ne postoji ta opcija u PS3 postavkama, al moj tv recimo automatski prebacuje na program kad upalim ps3.

*

V-dog

  • *
  • 28
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #6 : 23. Lipanj, 2010., 14:21 »
probal sam spojiti..neće samo..tražil sam i u ps3 opcijama, nisam našel..  :wildboy: :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #7 : 23. Lipanj, 2010., 14:51 »
nećeš to tamo nać


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: PS3 i TV problem
« Odgovori #8 : 23. Lipanj, 2010., 15:45 »
Ne možeš pomoću Playstationa mijenjati postavke TV-a.  :wildboy:
Nabavi neki daljinac koji radi. Il novi TV. Il saznaj kako prebacit na AV bez daljinskog. ;(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9