HCL.HR

PS3 kupnja!

  • 14 Odgovora
  • 5728 Hitova
PS3 kupnja!
« : 11. Listopad, 2016., 13:53 »
Hej, razmišljam o kupnji ps3, imao sam prije ps2, al prije puno puno godina, pa sam sad skroz nov u ovome, pa me zanima valja li ovo šta gledam
mislim još spustit cijenu na nekih 1500 kn, al me ipak zanima vaše mišljenje
hvala
šta znači CFW, dal ak je jailbreak mogu li online

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-3-slim-1tb-hdd-80-igri-cfw-modificiran-jailbreak-oglas-18469703

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #1 : 11. Listopad, 2016., 17:45 »
Za ovu lovu mozes ps4 uzet.Ako gram mozga imas za ps3 neces dati vise od sto eura.

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #2 : 11. Listopad, 2016., 19:20 »
zanimalo me mišljenje o samoj toj konzoli, ne cijena

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #3 : 11. Listopad, 2016., 19:29 »
Nemožes online igrati s na taj način jailbrejkanom konzolom, također ako izdvajas te novce za kupnju ps3 kao što je već kolega gore naveo kupi ps4. Pogotovo izlaskom ps4 pro pasti će jos vise cijena.

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #4 : 11. Listopad, 2016., 19:33 »
U redu hvala na savjetu, onda ću se ipak odlucit za ps4
možda neki savjet, šta da gledam, na šta da pazim?

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #5 : 11. Listopad, 2016., 19:41 »
a gledaj , uvijek je dobro ako imo valjanu garanciju, također ukoliko je garancija istekla ja bih pripazio da je prethodni vlasnik nije mozda otvarao.
evo našao sam brzinski jednu ponudu na njuškalu, istina čovjek traži malo više, točnije 1800 kn ali s 5 igrica i ima 2 mjeseca jos garanciju, evo izvoli link http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/playstation-4-1-tb-garancija-oglas-20504031

evo još jedan, tri tjedna stara konzola:http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/playstation-4-oglas-20243010
« Zadnja izmjena: 11. Listopad, 2016., 19:45 josip146 »

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #6 : 11. Listopad, 2016., 19:48 »
Ja sam svabiji al nekako se i dole cijene krecu isto jucer ulazim u gamestop i pleyka 4 je oborena na 250 eura.Mislim da sam vidio i ps3 da se prodaje za 120 eura.Ps3 je proslost,nema nikakvog smisla kupovat posebno za takvu cijenu,plus kad izadje ps pro jos ce cijena kliznut ces za 1700 mozda moci kupiti ps4 u duccanu s garancijom.Strpi se jos malo i kupi ps4 i batali pomisao o kupovini trojke jer je to besmisleno posebno kad imas pljunut tolike novce.

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #7 : 11. Listopad, 2016., 19:49 »
Sviđa mi se, a što se tiće igrica samo orginali ili postoji neka jeftinija mogućnos?

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #8 : 11. Listopad, 2016., 19:54 »
Sviđa mi se, a što se tiće igrica samo orginali ili postoji neka jeftinija mogućnos?
Samo originali ali i ovdje na forumu imas ljude koji prodaju mjenjanju igre pa ni to vise nije problem nabavis par igara i vrti ih u krug,eno ti lik malo pogledaj na prodajnom dijelu foruma udaje xbox one za 1700 s 5 igara al pleyka je bolja s te strane jer je vise ljudi ima kod nas pa je lakse do igara doci razmjenom prodajom pa nabavkom novih.

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #9 : 11. Listopad, 2016., 19:56 »
zahvaljujem!  :D

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #10 : 11. Listopad, 2016., 22:41 »
Isto na Playstation store-u često budu dobre akcije i popusti, ako ti ne smeta što je igra digitalna (ne možeš je mijenjat ili prodat jbg, ali možeš uštediti dosta novaca).


Što se fizičkih igara tiče, kao što su ti kolege napisali, imaš na ovom forumu temu za razmjene i kupnju/prodaju igara, imaš i na facebooku grupu za isto (PS4 igre i oprema), imaš njuškalo itd.

A ako želiš nove nekorištene igre, preporučam da koristiš narudžbe sa stranih stranica kao što su npr. The Game Collection i Videogames Plus. Osobno sam u nekoliko navrata naručivao od tamo, brza isporuka, sve ispravno a igre sam uglavnom platio duplo manje nego šta koštaju tu u Hrvatskoj.

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #11 : 16. Listopad, 2016., 12:52 »
Frend je kupio onaj ps3 koji sam ja htio ja sma uzeo ps4, ps3 super radi sve vrti al ima neki problem kad stavi joysticke da se pune oni pocnu svijetlit kao da se pune kad je ugasen svijetle sve 4 lampice( a spojen je cijelo vrijeme s ps3) a kad se upali joystick treperi 1 ili 2 lampica ali dalje od toga nejde
Pa me zanima da li neko zna u cemu je problem
Znaci on puni nekih cca 15 min i onda se punjenje samo prekine i vise ne puni
Na puni do prve ili druge lampice

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #12 : 17. Listopad, 2016., 09:06 »
Frend je kupio onaj ps3 koji sam ja htio ja sma uzeo ps4, ps3 super radi sve vrti al ima neki problem kad stavi joysticke da se pune oni pocnu svijetlit kao da se pune kad je ugasen svijetle sve 4 lampice( a spojen je cijelo vrijeme s ps3) a kad se upali joystick treperi 1 ili 2 lampica ali dalje od toga nejde
Pa me zanima da li neko zna u cemu je problem
Znaci on puni nekih cca 15 min i onda se punjenje samo prekine i vise ne puni
Na puni do prve ili druge lampice

Zvuci mi poznato, PS3 zna imati takve problemčiće. Meni se to uglavnom samo rijesavalo od sebe. Jeste updateali firmware na najnoviji? Moze probat i usb kablove zamjenit. Ako se ne varam kontroler mozes punit i preko PCa, pa mozete i to probat.

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #13 : 18. Listopad, 2016., 20:32 »
Ako išta pomogne ja sam svoj ps3 ultra slim dok ga nisam prodo čipiro preko cobra ode u Zagrebu što nije jailbreak i mogao sam igrati online kao recimo Call Of Duty Advanced Warfare Multiplayer i skidao sam igrice tako da ako pomogne  :D
Lukas

Odg: PS3 kupnja!
« Odgovori #14 : 18. Listopad, 2016., 22:02 »
da ali ta cobra ode košta oko 1000 kn s ugradnjom ako se nevaram.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9