HCL.HR

Bitna pitanja u vezi PS4 !!!

  • 6 Odgovora
  • 6228 Hitova
Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« : 19. Rujan, 2015., 09:06 »
E ovako: interesuje me kad pocnem igrati igru i kada je zavrsim da li je mogu izbrisati. Ako mogu da li ce mi ostati zapamceni svi trofeji i kada se opet zazelim da je instaliram, hoce li sve biti ispocetka ili dokle sam dosao? Kako vam toliko mnogo igara stane na hatd disk od 500GB i kako se to može očuvati a da mi ostanu zapamceni uspjesi u igri. Eto odgovarajte \:D/

Odg: Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« Odgovori #1 : 19. Rujan, 2015., 09:20 »
Možes izbrisati igru, ponovno ju skineš kad god želiš sa ps storea jer se ona nalazi pod download history ( ili tako nešto ).
Trofeji idu preko neta tako da njih nemožes izgubiti na tom acc-u.
Save-ovi ostaju osim ako ih ti ne izbrišeš iz save date.
Prosječno igre imaju oko 40-50gb.

Odg: Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« Odgovori #2 : 19. Rujan, 2015., 09:48 »
A sta ako kupujem igre preko diska?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« Odgovori #3 : 19. Rujan, 2015., 10:08 »
Ista stvar, trofeji se vežu za PSN račun, a saveovi idu na disk. Ako imaš PS Plus onda ti mogu ići i na cloud ako se ne varam.

Odg: Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« Odgovori #4 : 19. Rujan, 2015., 21:47 »
Imam jedno pitanjce... Nedavno sam kupio ps4 pa sam malo neupućen i  uskoro budem kupovao rabljene igre - zanima me kad netko prodaje igru (u mom slučaju GTA V) i kaže kod iskorišten/ne iskorišten što to znači?  Što dobivam/gubim s kodom?

Odg: Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« Odgovori #5 : 19. Rujan, 2015., 21:51 »
Imam jedno pitanjce... Nedavno sam kupio ps4 pa sam malo neupućen i  uskoro budem kupovao rabljene igre - zanima me kad netko prodaje igru (u mom slučaju GTA V) i kaže kod iskorišten/ne iskorišten što to znači?  Što dobivam/gubim s kodom?
Kod ti je samo za bonus novce u sp i mp igranju. Na PS4 konzoli više nema kodova kao na PS3 da bi mogao igrati online , za to sada služi PS+ pretplata...
Tako da kada god ćeš kupovati rabljene igre za PS4 konzolu, ako netko kaže da su kodovi iskorišteni, ti kodovi su ti uvijek za nekakve bonuse ili dodatne misije u igrama.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2015., 22:01 deny-zg »

Odg: Bitna pitanja u vezi PS4 !!!
« Odgovori #6 : 19. Rujan, 2015., 22:13 »
Hvala na odgovoru ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9