HCL.HR

Corrupt data

  • 7 Odgovora
  • 2782 Hitova
Corrupt data
« : 16. Veljača, 2018., 22:11 »
Znaci prije 2 dana sam pobrisao par igara s ps4 i ugasio ga.Nakon sto sam ga isao upalit nije se mogao startati jer je bio corrupt data storage pa sam ga Initialise na novo i skinuo 2 igre koje sam igrao.Danas tokom igranja ni 20 minuta nakon sto sam poceo igrati NBA i izleti mi error game data is corrupt please delete this game and redownload again.E sad mene zanima da li je tu mozda greska do hard diska PS4 jer bude dosta glasan u NBA kad sam u Mycareer Mycourt ili igram na aparatu za slobodna bacanja.PS4 cistim svakih 2 mjeseca ali imam ga dosta dugo.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Corrupt data
« Odgovori #1 : 17. Veljača, 2018., 07:04 »
Najvjerojatnije je disk. Možeš ga izvaditi van i spojiti na komp pa provjeriti s recimo besplatnim HD Tune programom ima li bad sektora i je li vrijeme za kupovinu novog diska.

Odg: Corrupt data
« Odgovori #2 : 17. Veljača, 2018., 10:57 »
Znaci skinem taj program i izvadim disk?Mogu li samo spojiti ps4 na PC bez da vadim disk ili ga moram izvaditi?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Corrupt data
« Odgovori #3 : 17. Veljača, 2018., 11:32 »
Moraš vaditi disk, nema druge.
Ako je pod garancijom - nosi na servis, ako nije onda makni disk van i spoji ga na PC te ga iskeniraj.
Realno je da ćeš opet izgubiti sve podatke, no barem ćeš znati je li problem u disku ili samom PS4...

Odg: Corrupt data
« Odgovori #4 : 17. Veljača, 2018., 18:47 »
Kako cu spojiti disc na kompjuter i je li treba jos nesto posebno kad se spoji.Skinuo sam maloprije HD tune.Moze malo upute jer se ne snalazim bas oko ovakvih stvari.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Corrupt data
« Odgovori #5 : 17. Veljača, 2018., 19:20 »
Sata kabel i Sata napajanje kao i za bilo koji drugi disk koji imaš u računalu. Spojiš ga, naravno, kada je komp ugašen

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Corrupt data
« Odgovori #6 : 20. Veljača, 2018., 10:00 »
Ne trebaš čak ni skenirat, vidi što ti kaže S.M.A.R.T. u HDTune-u, ali po svemu opisanom 99% ti je crko HDD tj crkava.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Corrupt data
« Odgovori #7 : 20. Veljača, 2018., 11:47 »
Ma rijesio sam.Hrv4tin4 mi preporucio novi hdd od toshibe.Na hd tune ovaj hdd imao 70-80% damaged/bad blokova.Sve u svemu nema veze novi hdd dolazi a ps plus mi sacuvao sve bitne podatke a vise download nije problem.Prebacio se na tele 2 i stabilnih 8 mb/s :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9