HCL.HR

DualShock 4

  • 147 Odgovora
  • 137969 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: DualShock 4
« Odgovori #135 : 30. Prosinac, 2014., 13:04 »
Meni je ok, moga bi se i bolje iskoristiti, al sta je tu je.

Odg: DualShock 4
« Odgovori #136 : 13. Siječanj, 2015., 19:05 »
evo koristim ps4 vec godinu i od pocetka sam u defektu sa dzojsticima, tako su me razocarali kvalitetom da je to uzas. prvo se bratu sjebala gumica na analogu L, pa onda dugme R2 (inace tad smo igrali fifu 2014 pa je to bilo dugme za trcanje tj najvise koristeno) , e onda smo presli na pes skoro i meni su stradali R1 i L1 kada sam ga otvorio i video da su obadve plastike polemljene skontao sam da je kvalitet nula znaci katastrofa. Prosto i jednostavno zeznuli su stvar sa PS3 jer su dzojstici bili vrhunskog kvaliteta nije im bilo smrti, tresao sam ih od zid udarao pesnicom :D i nista ,kad dodjose ovi novije generacije spolja gori, a unutra trulez tamo gde se najvise koristi to jeste gde su najosetljiviji ...prosto receno za cenu koju sam platio totalno sam razocaran jer jedva skuckas da kupis i dobijes to sranjee :geek:

ps: od prvog ps do cetvorke nije ih bilo losiji

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DualShock 4
« Odgovori #137 : 13. Siječanj, 2015., 19:10 »
Moj jos dura, evo proslo tocno godinu dana otkada sam kupio PS4, a pred neki dan sam uzeo i novi bijeli DS4 za 300kn (donio jedan frend iz Japana :mrgreen:).
Inace koristim one silikonske navlake na stickovima tako da se nema sto odlijepit :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: DualShock 4
« Odgovori #138 : 13. Siječanj, 2015., 19:11 »
Čitam po netu i ljudi imaju masovno s tim probleme.
Ja imam ps nekoliko dana i možda sam odigrao 30 sati na njemu,
uglavnom stavio sam već thumb grips na gljivice.
Sad nemogu još ništa reći, a kroz duže korištenje ću vidjet.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: DualShock 4
« Odgovori #139 : 13. Siječanj, 2015., 19:22 »
Evo 29og i moj ps4 ima prvi rođendan. Niti mjesec dana nije izdrzala lijeva gljiva. Poslije sam stavio thumb grips na gljive i dosad ok. Kupio sam i novi maskirni te odnah stavio iste . Necu vise riskirat :)

Odg: DualShock 4
« Odgovori #140 : 13. Siječanj, 2015., 19:27 »
mozda ima toga da sam i previse ih koristio jer ne prodje dan bez 4-5 sati igranja :) :ne: A posto kad igram protiv brata Pes-a to je drama i stisce se sve zivo :D neznam ja sam ih uzeo odma kad je konzola se pojavila mozda je ta prva serija bila losa zato sam hteo da vas cujem kako je kod vas mozda su sad malo popravili to

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DualShock 4
« Odgovori #141 : 13. Siječanj, 2015., 19:52 »
Nez, koristim DS4 dnevno barem sat-dva od samog izlaska konzole i gljive su mi još cijele, bez bilo kakve zaštite na njima. Očigledno imam sreće, a možda ima veze što mi je konzola proizvedena u Japanu :ementaler:

Odg: DualShock 4
« Odgovori #142 : 13. Siječanj, 2015., 22:37 »
To je do načina korištenja.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: DualShock 4
« Odgovori #143 : 14. Siječanj, 2015., 12:27 »
To je do načina korištenja.
Nema šanse. U prvih mjeseca dana je igrano na mojoj konzoli niti 20 sati i to laganica. Gljiva dobila sifilis i guli se ka banana.
Loše su japanci obavili posa. Na netu je hrpa problema sa gamepadom.

Odg: DualShock 4
« Odgovori #144 : 14. Siječanj, 2015., 12:37 »
Ma nema to veze sa nacinom koristenja on jeste ovako jak i stabilan ali unutra je osjetljiv i R1 L1 stoje na takve dve plastikice koje mogu puci priliko transporta od firme do vas :mrgreen: ukucaj malo na youtube i google videces koliko sam komentara i iskustava losih ljudi imaju sa njima...opet kaazem planiram uskoro uzimati novi dzojstik pa cu vam javiti mozda su to samo napocetku malo se zeznuli namerno :piva:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: DualShock 4
« Odgovori #145 : 14. Siječanj, 2015., 17:20 »
Zapravo i je do načina korištenja. Cura i ja imamo PS4 od prvog dana u HR i nikakvih problema nisam imao s DS4 dok mi nije u goste došao njezin bratić i razvalio jedan joystick, odnosno uništio gljivice. Kako je moguće da 2 osobe koje na dan provedu zajedno po 4-5 sati igrajući istim joysticima skoro godinu dana bez ikakvih drama, dok se ne pojavi jedna osoba i uništi u 2 sata lijevu gljivicu na jednom DS4 igrajući PES. Sve je do odnosa prema stvarima i načinu kako se ista tretira. Ako netko ima potrebe baciti DS4 u pod nakon što izgubi u igri, čemu se osoba čudi da mu nešto ne radi kako valja. Igre su za smirenje i uživanciju, a ne stres i iskaljivanje bijesa. :kava:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: DualShock 4
« Odgovori #146 : 14. Siječanj, 2015., 21:48 »
Ako netko kao sivonja igra, vjerojatno će se nešta dogodit.
Ja sam ga pazio i mazio tih 20ak sati i gljiva pukla kao kokica, a nakon nekog vremena i touchpad počeo škripati..
Tako da, loša kvaliteta izrade, a net je pun toga.
Novi maskirni kojeg sam kupio nedavno, odmah je dobio zaštitu na gljive, zlu ne tribalo :)

Odg: DualShock 4
« Odgovori #147 : 22. Kolovoz, 2017., 13:10 »
Je li itko minja bateriju sa jacom od 2000mAh?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9