HCL.HR

Game sharing i računi

  • 44 Odgovora
  • 29978 Hitova
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #30 : 05. Lipanj, 2018., 09:16 »
ima li ko da trazi nekoga za shareanje?

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #31 : 19. Lipanj, 2018., 11:02 »
Molim pomoc.

Lud sam vise.
I ja i frend smo novi kod ps4 i pokusavamo sherati accounte i nikako.

Ovo pise u svim tutorialima

1.oboje deaktiviramo racune kao primarne na svojim konzolama
2.ja se logiram na svojoj konzoli sa njegovim podacima.
3.aktiviram njegov racun na svojoj konzoli kao primarni.
4.on sve isto napravi sa mojom racunom.

E sad je ono kaj mi neznamo.Kako da ja dodem do njegovog racuna i on do mog.

Kad odem na log out pod power options mogu ici na create user i onda na guest i manual sign in.Uspijem se tako logirat u njegov racun aki meni pod opcijama nema vise uopce Activate your ps4 opcije.Nestala je sve dok se opet ne prebacim na sebe sa switch user.Onda opet imam tu opciju.
Znam da je  vama smjesno to sto putam ali dosada sam bio pc gamer.
Moze li netko napisati vidic za debile?
Hvala i lp.



*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #32 : 20. Lipanj, 2018., 08:00 »
1. Po defaultu si ulogiran na svoj account
2. Odlogiraj se i ulogiraj s njegovim
3. Postavi taj njegov account kao primarni
4. Ulogiraj se nazad sa svojim accountom i samo ostavi kao sekundarni
5. Odes pod library i skidas igre i normalno igras

Shareao sam par puta svoj account i uvijek je radilo bez ikakvih problema.

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #33 : 22. Srpanj, 2018., 22:01 »
Kupio je frend plejku i volio bi mu dati na koristenje svoje digitalne igre. Znaci meni ne treba njegov.
Kako to napravit?
I jel moguce svoj zastititi da on ne moze nesto slucajno kupiti ili nesto tako. Hvala puno

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #34 : 23. Srpanj, 2018., 13:37 »
Kupio je frend plejku i volio bi mu dati na koristenje svoje digitalne igre. Znaci meni ne treba njegov.
Kako to napravit?
I jel moguce svoj zastititi da on ne moze nesto slucajno kupiti ili nesto tako. Hvala puno

Vec prije objasnjeno. Ti stavljas njegov kao primarni on tvoj, igra svako sa svojim racunima, on nema pristup tvome ti nemas njegovom i svi sretni :)

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #35 : 24. Srpanj, 2018., 15:26 »
Kupio je frend plejku i volio bi mu dati na koristenje svoje digitalne igre. Znaci meni ne treba njegov.
Kako to napravit?
I jel moguce svoj zastititi da on ne moze nesto slucajno kupiti ili nesto tako. Hvala puno

Vec prije objasnjeno. Ti stavljas njegov kao primarni on tvoj, igra svako sa svojim racunima, on nema pristup tvome ti nemas njegovom i svi sretni :)

Da, to znam, nego sam mislio da ne moram ja njegov racun na svoju plejku stavljat jer mi ne trebaju njegove igre. Hvala ti

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #36 : 24. Srpanj, 2018., 20:39 »
I ja sam to mislio ali mora se, inace sve igre budu zakljucanje.
Npr, moj najbolji prijatelj nema nijedne igre, nov account, a ja vec imam duze, pa smo odlucili sherati na ovaj nacin, placamo po pola igre, PS Plus. Sve je na mom accountu: igre, PS Plus ... ali opet moram unijeti njegov account takodjer, jer sve bude zakljucano. Na XBox je totalno drugacije, ljepse i jednostavnije.

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #37 : 25. Srpanj, 2018., 07:32 »
Ma nekaj si zabrijao, nemoras ti imat njegov account da bi mu dao pristup svojim igrama, jos manje razloga ako on na svojem nema nista. Bitno je samo da on tvojeg ima aktivirano a ti dalje normalno sve na svojem igras.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #38 : 25. Srpanj, 2018., 08:00 »
Ma nekaj si zabrijao, nemoras ti imat njegov account da bi mu dao pristup svojim igrama, jos manje razloga ako on na svojem nema nista. Bitno je samo da on tvojeg ima aktivirano a ti dalje normalno sve na svojem igras.

Moj account je primary na njegovoj konzoli i on igra preko svoga accounta. Medjutim kada sam usao na svoj PS4 sve su mi igre bile lockane dok nisam postavio njegov account kao primary na svoj PS4 iako nema nista na njemu, tek tada su se igre odlockale.

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #39 : 19. Studeni, 2018., 11:43 »
ima li ko da trazi nekoga za shareanje?
javi se na ID bugywoogie

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #40 : 10. Siječanj, 2019., 11:22 »
Imam jedno pitanje: ja sam na drugom nalogu uzeo ps plus 2-day trial i igre iz nekog mjeseca dok nisam imao ps plus na primarnom nalogu. E sad kad ja na primarnom nalogu uplatim ps plus hocu li ja nekako moci prebaciti (pomocu game share-a ili cega god) te igre sa drugog naloga na ovaj?
Akazo

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #41 : 10. Siječanj, 2019., 17:15 »
Imam jedno pitanje: ja sam na drugom nalogu uzeo ps plus 2-day trial i igre iz nekog mjeseca dok nisam imao ps plus na primarnom nalogu. E sad kad ja na primarnom nalogu uplatim ps plus hocu li ja nekako moci prebaciti (pomocu game share-a ili cega god) te igre sa drugog naloga na ovaj?

Neces. Mozes jedino produžiti pretplatu na tom drugom nalogu i dobices te igre.

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #42 : 10. Siječanj, 2019., 18:59 »
Imam jedno pitanje: ja sam na drugom nalogu uzeo ps plus 2-day trial i igre iz nekog mjeseca dok nisam imao ps plus na primarnom nalogu. E sad kad ja na primarnom nalogu uplatim ps plus hocu li ja nekako moci prebaciti (pomocu game share-a ili cega god) te igre sa drugog naloga na ovaj?

Neces. Mozes jedino produžiti pretplatu na tom drugom nalogu i dobices te igre.
 

E super nista meni od Ratchet and Clank-a i Bloodborne-a.Sve u svemu hvala na odgovoru
Akazo

*

mmato13

  • n00b
  • 1
Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #43 : 21. Travanj, 2019., 07:00 »
Pozdrav može li mi netko reći da li mogu kupiti DLC za igricu preko jednog računa a igrati sve sadržaje iz tog DLC-a na svom primarnom računu preko kojeg sam kupio igricu. Znači preko jednog sam kupio igricu a na drugom bi kupio DLC i igrao preko prvog računa. Ako netko zna neka mi pomogne hvala.

Odg: Game sharing i računi
« Odgovori #44 : 21. Travanj, 2019., 08:17 »
Pozdrav može li mi netko reći da li mogu kupiti DLC za igricu preko jednog računa a igrati sve sadržaje iz tog DLC-a na svom primarnom računu preko kojeg sam kupio igricu. Znači preko jednog sam kupio igricu a na drugom bi kupio DLC i igrao preko prvog računa. Ako netko zna neka mi pomogne hvala.

Možeš, ukoliko ti je i račun sa DLC-om postavljen kao aktivirani. Eventualno samo pripazit ako DLC kupuješ iz druge regije, npr. igra je EU a DLC je US, tu može doći do nekompatibilnosti zbog kojekakvih cenzura vezanih za zakone, tržište i sl. Iako ni to nemora nužno uvijek biti slučaj, svakako najbolje da su ti oba računa EU i nećeš imati problema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9