HCL.HR

God of War

  • 127 Odgovora
  • 35478 Hitova
*

PS2MASTE®

  • Gost
God of War
« : 07. Prosinac, 2014., 00:30 »




Mišlenja o priči? Koja mitologija?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: God of War
« Odgovori #1 : 07. Prosinac, 2014., 18:30 »
Volio bi nordijsku ili indijsku, ali me čudi da su najavili samo putem Twittera igru bez ikakvog artworka ili nečeg.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: God of War
« Odgovori #2 : 07. Prosinac, 2014., 18:31 »
Volio bi nordijsku ili indijsku.

Pa reklamirali su seriju Viking. Možda i bude nordijske, ko zna.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: God of War
« Odgovori #3 : 07. Prosinac, 2014., 18:45 »
Indijska bi bila vrh, zamisli se boriti protiv ovakvih čuda


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: God of War
« Odgovori #4 : 07. Prosinac, 2014., 18:56 »
Odakle uopće ideja da će promijeniti mitologiju? Spominjano ili nagovještano negdje?
Mislim, već su iskoristili sve što su mogli iz grčke, ali svejedno. Morali bi vjerojatno umiroviti Kratosa, a to im vjerojatno nije u interesu tolikom.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: God of War
« Odgovori #5 : 07. Prosinac, 2014., 19:10 »
Neki dan čitao neki članak da će se Kratos boriti protiv Thora??? pa će ga isti pobijediti i zamijeniti. Svašta. Bilo bi preodlično kad bi otišli u Ameriku, Maye i Inke... fascinantna mitologija, dosta mračnih bogova za poubijati :ementaler: , samo velika nepoznanica našoj kulturi.

Odg: God of War
« Odgovori #6 : 07. Prosinac, 2014., 19:37 »
ja bi volio vidit slavensku mitologiju, samo witcher ima to kolko ja znam :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: God of War
« Odgovori #7 : 07. Prosinac, 2014., 20:11 »
Odakle uopće ideja da će promijeniti mitologiju? Spominjano ili nagovještano negdje?
Mislim, već su iskoristili sve što su mogli iz grčke, ali svejedno. Morali bi vjerojatno umiroviti Kratosa, a to im vjerojatno nije u interesu tolikom.

A kao to im je teško odigrati, mogu Kratosa čudesna moć bogova teleportirati na neko drugo područje :hiha:

I da, čitao sam na NeoGAF-u da se dosta raspravlja o promijeni lokacije, ja želim afričku mitologiju :hiha:


*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: God of War
« Odgovori #8 : 30. Prosinac, 2014., 22:57 »
U ozujku Santa Monica bu odrzala GOW dogadjaj povodom 10-te obletnice serijala, a usto je potvrdila da ce biti PSX 2

http://sms.playstation.com/news/ahead-to-2015/

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: God of War
« Odgovori #9 : 20. Siječanj, 2018., 02:10 »
Novi početak, novi Kratos. Za razliku od prethodnih dijelova, Kratos ovoga puta putuje u staronordijske divljine sa svojim sinom Altreusom. S obzirom da se neradi o rebootu, nego nastavku na fenomenalni God of War III, nadam se da priča neće započeti sa portalom koji će stvoriti Kratosa u Norse mitologiju.

     __________________________________________________________________________________________________________


Bog rata se promijenio… i to nije Kratos kakvog poznajete.

Čeka vas težak i nepoznat put dok istražujete zadivljujuću obradu klasične priče. Pridružite se Kratosu na njegovom putu promišljanja o razvoju, nasilju i želji da postane bolji čovjek za dobrobit svog sina. U svijetu čudovišta, zmajeva i bogova, teret odgovornosti leži na vašim ramenima – a kada vam je život ispunjen krvlju i kaosom, pitate se kako možete spriječiti da pogreške prošlosti utječu na vašu budućnost?



Ova zapanjujuća reinterpretacija igre God of War dekonstruira temeljne elemente koji su definirali seriju – zadovoljavajuću borbu; sliku koja oduzima dah; i snažnu priču – te ih iznova spaja.

Kao mentor i zaštitnik sina odlučnog u naumu da zadobije očevo poštovanje, Kratos se suočava s neočekivanom prilikom ovladavanja bijesa koji ga već dugo određuje. Propitkujući mračnu lozu koju je prenio na svoje potomstvo, nada se da će nadoknaditi nedostatke – i užase – svoje prošlosti.

     _______________________________________________________________________________________________________

Smješteni unutar neukrotivih šuma, planina i svjetova nordijskog nauka, osnažite se za potpuno novu i opasnu zemlju ispunjenu mnoštvom vlastitih stvorenja, čudovišta i bogova.



Privatnom kamerom postavljenom iznad ramena akcija vam je bliže nego ikad prije, a borba je tješnja, uzbudljivija i odvažnija. Kratosova moćna magična sjekira opasno je oružje i svestran alat za istraživanje. Uvijek budite na oprezu.



     _______________________________________________________________________________________________________

Kako vam se sviđa na prvi pogled za promjenu sjekira i štit, za razliku od nezaboravnih "Blade of Chaosa". Da li ste zainteresirani za samu igricu?  Za sada nemamo datum izaska same igre, ali neisčekivano se nadamo da izlazi uskoro.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: God of War
« Odgovori #10 : 04. Ožujak, 2018., 03:09 »
Pa zar nitko nije nahypean za ovu igru? :(

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: God of War
« Odgovori #11 : 04. Ožujak, 2018., 09:56 »
Normalno da nas ima  :clap: recimo ja jedva čekam, to su igre mog djetinjstva koje sam prosao i prosao bezbroj puta. Bit ce tesko napustiti stil borbe sa blades of ... , jer je izvodio neke legendarne poteze s njima, pa se sad zadovoljiti sjekirom. Al tko zna, mozda nam ih vrate, u traileru je pokazivalo kako si zamata ruku gdje su mu inace bili lanci. Pokušavam ostati cim hladnije glave i cim manje toga vidjeti i prizeljkivati da se ne razocaram, vec samo da uzivam u novom poglavlju Kratosa onako kako su devsi to zamislili.  :kava:

Odg: God of War
« Odgovori #12 : 04. Ožujak, 2018., 10:41 »
Čeka se. Očekujem spektakl od igre.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: God of War
« Odgovori #13 : 04. Ožujak, 2018., 12:32 »
Takođe jedva čekam. A i vjerovatno sam jedini kome se sviđa ovaj "ozbilniji" pristup igri  :hiha:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: God of War
« Odgovori #14 : 04. Ožujak, 2018., 15:05 »
Meni ce faliti tradicionalan hack and slash, jel kao i ck7, meni je takoder God of War djetinstvo, ali u isto vrijeme sam uzbuden novom pristupu, i opasno mi se svida sjekira, mislim da ce ovo biti najbolja igra koju cu odigrat na ps4.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9