HCL.HR

God of War

  • 127 Odgovora
  • 35474 Hitova
*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: God of War
« Odgovori #60 : 02. Lipanj, 2018., 17:36 »
Mislim da at this point, svi imamo problem sa igrama, Playstationove exclusive su toliko super, da su nam podigle standard za igre. Toliko super igrica izlazi svaki mjesec, ali jednostavno nisam zainteresiran ni za jednu, zato sto sam igrao bolje igre. I sada uz odigrani God of War, neznam dali ce izaci igra koja ce nadmasit takvu igru, cak sam skeptican i za Spider-Man, samo zato sto sam presao God of War.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: God of War
« Odgovori #61 : 27. Lipanj, 2018., 05:52 »
Igra je brutalna. Mislim da sam stigao pred kraj no volio bih prije završiti sve što mogu. Jedino one Valkyre su katastrofa, ne znam koja je teža...
Kako Vama ide ekipa?
Ja sam čak uspio zbugirat igru u jednom trenutku..  :hihi:


https://youtu.be/wCx5AqZOyzA

Odg: God of War
« Odgovori #62 : 27. Lipanj, 2018., 06:35 »
I ljudi kažu kako je igra savršena...  :ementaler:

Odg: God of War
« Odgovori #63 : 27. Lipanj, 2018., 15:56 »
Igra je brutalna. Mislim da sam stigao pred kraj no volio bih prije završiti sve što mogu. Jedino one Valkyre su katastrofa, ne znam koja je teža...
Kako Vama ide ekipa?

Nisu Valkre toliko teške - jedino zadnja - daleko najteži protivnik u igri.
Trebaš igrat priču i dizati level lagano - na Valkire idi kad si level 6+
Valkire rješavaj nakon Muspelhima i Nifleheima - lagano sa Ivaldijevim oklopom i neće bit problema
Jedino Sigrun - za nju se naouružaj strpljenjem ako je ne misliš rješavat na story.
A i ako ti je i tako teško prebaci se na story nivo težine za riješit ih - ništa, baš ništa ne gubiš (tako bi svi trebali raditi story mode u igrama).

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: God of War
« Odgovori #64 : 27. Lipanj, 2018., 17:24 »
A nije fora spustiti težinu, na to ne pristajem nikako. Onda nikada ne bih dobio onaj dopaminski osjećaj slatke pobjede + ako spuštam težinu - osjećam se kao da varam.
Treba raditi na sebi i svojem skillu u određenim igrama.


Do sada sam ih 3 rasturio, a lvl 5 sam tek sada. Ne znam, probati ću još malo okolo trčkarat. Ne znam koliko još imam do kraja, a ne želim pogledati negdje da se ne iznenadim ine vidim nešto što ne bih trebao.


Ako profulam, krenem new game+, ne znam je li već došao taj update ili ne, no mislim da ću ga svakako zaigrati.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: God of War
« Odgovori #65 : 29. Lipanj, 2018., 15:30 »
Mislim da sam došao do neke polovine igre, mada stvarno nemam pojma, niti želim da znam ili čitam bilo kakve prethodne postove zbog straha od spoilera  :mrgreen: Toliko je igra dobro napravljena, i toliko me vuče i zadržava u svom svijetu da nemam riječi. Imam osjećaj da bih ju mogao igrati par sati bez prestanka, a to mi se baš rijetko događa sa nekom igrom..

Jedno pitanje, ako je moguće bez spoilera, da li nakon završetka glavne priče imamo mogućnost istraživanja ili je to to?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: God of War
« Odgovori #66 : 29. Lipanj, 2018., 16:35 »
Kad završiš glavnu priču možeš nesematno sve odraditi i istraživati, čak je to i preporučeno.  :thumbs:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: God of War
« Odgovori #67 : 29. Lipanj, 2018., 17:23 »
E to me interesovalo, zahvaljujem.  :thumbs:

Baš ću da vidim kad pređem igru kakva je po pitanju platine, pa se možda bacim u lov.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: God of War
« Odgovori #68 : 05. Kolovoz, 2018., 14:40 »
Trenutno su mi sve igre meh i najveće smeće igre pored God of Wara; kakva produkcija, mesnati gameplay, svakom kurcu u igri mogu osjetit težinu preko odličnog vibriranja, odnosno feedbacka u kontroleru, za koji mislim da je dosada najbolji što sam ikad vidio. Mislim da sam na nekom devetom ili desetom satu i nemogu vjerovat kako igra konsntano raste u svim jebenim pogledima.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: God of War
« Odgovori #69 : 05. Kolovoz, 2018., 15:44 »
mislim da je dosada najbolji što sam ikad vidio

ništa drugo nisam ni očekivao od tvog komentara!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: God of War
« Odgovori #70 : 05. Kolovoz, 2018., 15:50 »
Trebamo imati nekakav brojač Coletovih najboljih do sada. Zanima me koliku brojku bi nam pokazao brojčanik...  :hihi:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: God of War
« Odgovori #71 : 05. Kolovoz, 2018., 16:40 »
Pukao bi na naj i bolji i ikad

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: God of War
« Odgovori #72 : 06. Kolovoz, 2018., 21:12 »
Benat ću vas iz života.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: God of War
« Odgovori #73 : 13. Kolovoz, 2018., 18:49 »
svakom kurcu u igri mogu osjetit težinu preko odličnog vibriranja

Ovo je dosada najbolji opis God of War-a, kad se nisam izvrnuo sa fotelje, haha.

Odg: God of War
« Odgovori #74 : 14. Kolovoz, 2018., 11:29 »
I kaj sad...igra je 300kn u store-u...fak :)dilema, Cole :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9