HCL.HR

Horizon: Zero Dawn

  • 156 Odgovora
  • 44420 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #120 : 21. Prosinac, 2017., 15:15 »
Igra je inače 180 kn trenutno na PSN-u, do sutra u 15:00.
 :thumbs:

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #121 : 22. Prosinac, 2017., 14:56 »
Igra je inače 180 kn trenutno na PSN-u, do sutra u 15:00.
 :thumbs:

Kupio jučer i igra je brutaalna.  :clap:
Grafika,priča,gameplay ma sve 5

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #122 : 22. Prosinac, 2017., 22:11 »
Goldblum zbori mudro, definitivno se isplati uzeti za te pare.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #123 : 28. Prosinac, 2017., 21:03 »
završio i igra kompletirana 100%. naravno uz pltinum trofej. dal netko zna dobiva li se još uvijek kao nagrada premium tema za ps4?

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #124 : 29. Prosinac, 2017., 23:50 »
Također završio evo ima par dana.
Moja Aloy je stala na 98% fali jedino nekoliko onih training dummy-a za platinu i 100%
Utrpao debelo preko 60 sati i vrlo sam zadovoljan, iako sumnjam na da ću započinjat new game +
Malo opširniji dojam je u Listi odigranih 2017.

Zanima me što kuje Sylens i kako je to pobogu uspio napraviti.
Frozen Wilds se definitivno uzima.
Preporučam kupnju ove igre na nekom popustu, isplati se totalno.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #125 : 08. Veljača, 2018., 00:55 »
Ako neko jeftino prodaje igru na mediju ili digitalni kod, zainteresovan sam :)

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #126 : 12. Veljača, 2018., 10:46 »
Lagani offtopic...
Inace ne volim ovakve igre (znaci ovi rpg-ovi sa velikim otvorenim svijetovima i slicno), al ova me totalno osvojila i uzela mi je preko 50 sati i ne namjeravam stat dok ne obavim 100%, cak sam i nekoliko sati po internetu dodatno proucavao pricu, tj neke segmente price koji nisu jasno ispraceni kroz samu igru... Vidim da ovu igru najvise povezuju sa Witcherom 3... E sad, zanima me, ako mi je ovo vrh vrhova, oce li mi se onda i Witcher svidat, ako je odgovor potvrdan, moram li onda odigrat i prijasnje djelove (zbog price i povezanosti) ili je ok da odmah pocnem sa trojkom?

EDIT: SPOILER** btw vidim da je dosta njih ovdje u zabludi da su ljudi (old-ones), znaci ona prijasnja civilizacija izmislila sve ove masine ilitiga dinosaure.. To nije tocno, od ovih masina jedino su Corruptor i Deathbringer nastali u “staroj” civilizaciji, tj “mi” smo ih napravili a kasnije su nas oni i takvi slicni unistili nas i naš svijet.. Sad da ne duljim sa cijelim protokolom Zero Dawn (ovdje mozete pronac sve o tome ukoliko vam nesto nije jasno http://horizonzerodawn.wikia.com/wiki/Horizon_Zero_Dawn_Wikia ).. Dakle, kako je nastalo 90% mašina koje susrecemo u igri.. Znaci GAIA, sustav koji je bio zaduzen za vracanje zivota na Zemlju nakon katastrofe s mašinama bio je sastavljen od 9 podrenih funckija od koji je jedan koji se zove HEPHAESTUS... On je bio zaduzen za stvaranje svih ovih mašina koje susrecemo kad se krecemo po igrinom svijetu... Njihov zadatak je bio vracanje svih bitnih elemenata za zivot na Zemlji,  tj vracanje atmosfere u normalno stanje... One u pocetku nisu bile agresivne, ali to se sve zakompliciralo kasnije kad je nepoznati virus pogodio GAIA-u i kad su sve te funkcije postale neovisne o njoj pa tako i HEPHAESTUS koji je poceo nekontrolirano “štancati” te masine i one su postajale sve agresivnije prema ljudima, dok su pocetku zivjele u miru s ljudima...
Isto je tako i sub-funkcija HADES (glavni neprijatelj u igri) koji je bio zaduzen za “resetiranje” tj, ako nesto u protokolu Zero Dawn krene krivo, on je bio zaduzen da vrati sivilo, tj beživot na Zemlju kako bi Zero Dawn mogao poceti ispocetka.. On je takoder tim nepoznatim virusom postao neovisan o GAIA-i i nastojao sa svojom vojskom koju je našao (Eclipse) vratit beživot na Zemlju na nacin da ozivi sve one masine koje su dugo vremena zakopane ispod Zemlje... Dakle da ne duljim dalje, nisu ove masine koje srecemo u igri (osim Corruptora i Deathbringera)  unistile svijet  i staru civilizaciju...
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2018., 11:23 cro8991 »

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #127 : 12. Veljača, 2018., 11:46 »
Witcher 3 sam odigrao po prvi put prije nekoliko mjeseci i stvarno je fenomenalan.

Nisam igrao prva dva  i koliko vidim ima dosta poveznica s prijašnjim nastavcima. Inače bi me to smetalo što nisam upoznat sa svime, ali ovdje mi to nije pravilo problem.

U igri, postoji i kao neki glossary, gdje se donekle opisuje povijest dosta likova.

Priča i questovi su stvarno dobri, pogotovo mi se svidjela posvećenost side questovima. Nisu jednolični i dosadni kao u nekim drugim igrama otvorenog svijeta.

Ako ti se svidio HZD, mislim da bi ti se svidio i W3, iako su pričom potpuno različiti.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #128 : 12. Veljača, 2018., 14:49 »
Da. Witcher i HZD su vrhunska remek-djela koja bude iste osjećaje oduševljenja dok ih igraš.
Po meni nije toliko bitno za priču da odigraš W1 i W2 prije W3 jer W3 ima praktički zasebnu priču ali zašto da si ne pokloniš jedan od najboljih akcijskih RPG serijala?

Što još čekaš? Idi po Witchera i ne budali :P

*

afaron

  • n00b
  • 2
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #129 : 02. Ožujak, 2018., 21:03 »
Nije nuzno igrati prva dva dijela witchera. Kada sam igrao tricu, nisam se sjecao skoro nicega iz prva dva djela jer sam ih davno igrao, i opet mi nije smetalo.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #130 : 11. Ožujak, 2018., 21:06 »
Zavrsio sam Expanziju, i sa time sam zavrsio svoju Horizon Zero Dawn avanturu.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #131 : 11. Ožujak, 2018., 23:34 »
I kakva je? Vrijedi li za svoju cijenu?

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #132 : 12. Ožujak, 2018., 15:37 »
I kakva je? Vrijedi li za svoju cijenu?

Vrijedi ti svake kune, najbolji nacin da je usporedim je, kao i expanzija za Witcher 3, ne bas Blood and Wine, vise kao Heart of Stone, vrijedi 150 kuna, uglavnom da ne spoilam ikakve detalje, svidjela bih ti se u svakom slucaju.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #133 : 17. Ožujak, 2018., 08:37 »
Meni najbolja igra na PS4 do sada
Je li moguće da opet igram WoW? :/

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #134 : 17. Ožujak, 2018., 10:29 »
Meni najbolja igra na PS4 do sada

Apsolutno, za mene općenito poslije Witchera naj igra
« Zadnja izmjena: 17. Ožujak, 2018., 10:32 toma_hr »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9