HCL.HR

Horizon: Zero Dawn

  • 156 Odgovora
  • 44411 Hitova
*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #105 : 13. Listopad, 2017., 13:46 »
Hrvati su ih stvorili. Poslje su postali korumpirani i otišlo sve u krasan ku***...
Il´bum, Il`dum!

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #106 : 06. Studeni, 2017., 17:36 »
Remek dijelo od igre, kako sam bio skeptičan i kako sam pogriješio :thumbs:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #107 : 07. Studeni, 2017., 22:27 »
http://youtu.be/LS9p4u85RUk

Zanimljivo, nabavlja se prvom prilikom..

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #108 : 08. Studeni, 2017., 17:29 »
Jel ima tko DLC da čujemo prve komentare

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #109 : 08. Studeni, 2017., 17:33 »
Imam, nisam još upalio :D


Budem, ima vremena, možda za vikend ili idući tjedan...




Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #110 : 10. Studeni, 2017., 09:37 »
Imam,  ni ja još upalio. Želim popeglati AC , do kraja pa ću onda.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #111 : 11. Studeni, 2017., 00:20 »
Super su vam postovi  :fpalm:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #112 : 11. Studeni, 2017., 08:58 »
Sad ću krenut, danas ujutro. Mogu i strimat ako želiš.
Do sad sam rješavao neke zaostatke. Nemrem igrat 5 igara kvalitetno u isto vrijeme

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #113 : 13. Studeni, 2017., 07:11 »
Odigrah cca 5h DLCa.
Dojmovi su mi podijeljeni.


S jedne strane igra je i dalje genijalna no mislim da su pretjerali sa sakupljanjem različitih gluposti i uvođenjem "tornjeva"... Praktički kao da je Ubisoft radio DLC.


Uglavno:


+ borba, šuljanje, oružja - sve što je bilo dobro u glavnoj igri i tu je dobro
+ dosta velika mapa
+ sidequestovi su zaista zanimljivi, meni osobno zanimljiviji nego li u glavnoj igri
+ atmosfera, snijeg, gejziri i topla mjesta...
+ novi neprijatelji koji su zaista dosta teži i imaju nova oružja koja se mogu otkinuti i koristiti protiv njih samih
+ uvedene nove životinje poput jazavaca i koza za skupljanje




- previše toga za skupljanje
- nova valuta za sakupiti uz poznate metal shards-e. Odnosno sve posebno što DLC ima za ponuditi se kupuje tom posebnom valutom i shards-ima koji su razbacani po mapi, no dobije ih se (jako malo) i za rješavanje questova
- ponekada je previše snijega i kad počne nekakva "mećava" izgleda strašno nerealno. Recimo tada kada ciljam ispada kao da ništa oko mene ne pada, a ispred mene oluja i snijega koliko hoćeš.
- cijelo vrijeme cviljenje kako je hladno, a nije potrebno posebno odijelo da se ne smrzneš. Ja koristim ono posebno odijelo iz side questa koje ima armor i doslovno krtake rukave...
- sad su odjednom svi neprijatelji puno jači bez obzira što su na papiru i dalje recimo lvl 30




Tak da ono bacio sam se u potragu prvo skupiti sve, a onda kasnije ću odraditi misije kojih je jako malo, no znaju biti poduže. Minus mi je i to što je jedan od trofeja doći na lvl 60.
Kada sam upalio DLC i igru imao sam jedno 7 skill pointsa viška koje sam odmah upotrijebio za nove stvari, ali lvl. koje sam trebao dobiti po experiencu iz originala - nisam dobio.
Sada su to već ogromne sume za napredovanje, a questovi ne daju ni približno dovoljno. Mislim kada bih zbrojio (po nekakvom iskustvu) sve questove i njihov XP u DLCu možda bih narastao na lvl 54...
Što znači jako puno grindanja i ubijanja neprijatelja na silu  :hiha2:




Kažem super je igra, no ja gledam i s aspekta da volim završiti ono što sam započeo. Imam platinu u ovoj igri i zato planiram i u DLCu pokupiti sve što se da. Računajući i na takve igrače ovo bi moglo biti mrvicu frustrirajuće.


Inače sve 5  :thumbs:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #114 : 16. Studeni, 2017., 06:36 »
DLC kupit, igrat ce se cim zavrsim sa serijom.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #115 : 18. Studeni, 2017., 08:36 »
Pitanje za one koji imaju platinu.
Ostali su mi još samo oni "hunting questovi" za platinu (i još dva laka trofeja), pa kako nisam neki lovac na platinu a jako me nerviraju igre na vrijeme postavljam pitanje da li je to jako teško da niti ne pokušavam ili mogu proći u recimo dva sata?

Btw, igra je predivna i nakon 50 sati. Jednostavno sam hodao, uživao u okolišu i skupljao one predmete. Kad sam naišao na grupu strojeva, napravio masakar (jer mogu) i prošao dalje. Fantastično, apsolutno igra godine! Sad slijedi DLC za koji tjedan, tek toliko da se zaželim ponovo tog svijeta i da pročitam Hrvatinovu recenziju.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #116 : 18. Studeni, 2017., 09:06 »
Možeš proć u 2h ta sranja.


Ono bitno je samo da si vješt s raznovrsnim oružjem. Neke ćeš stvari sigurno ponavljati, a imaš i različitih načina kako nešto postići. Tipa overidas neki jači stroj koji bi ti mogao tada pomoći, itd.
Meni osobno jedini kompliciraniji hunting trial je bio kada moraš natjerati krdo da bježe gdje ti želiš i onda s lukom i strijelom osloboditi trupce koji će ih zdrobiti.


No kažem, nije ništa strašno i sigurno ćeš brzo uspjeti.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #117 : 27. Studeni, 2017., 08:19 »
Par sati sam u igri I moram priznat da sam za sada jako zadovoljan.Prema ovoj igri sam bio jako jako skeptican,ne znam zasto ali nije mi privlacila igrat ni sekunde.
Za sada jako intrigantna prica,brutalna grafika,igra izgleda prekrasno,zanimljivije gameplay mehanike,doduse sve vec vidjeno al sta ces.

Kad Jos utucem sati nabacim Jos dojmova  :-)

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #118 : 27. Studeni, 2017., 16:38 »
Par sati sam u igri I moram priznat da sam za sada jako zadovoljan.Prema ovoj igri sam bio jako jako skeptican,ne znam zasto ali nije mi privlacila igrat ni sekunde.
Za sada jako intrigantna prica,brutalna grafika,igra izgleda prekrasno,zanimljivije gameplay mehanike,doduse sve vec vidjeno al sta ces.
j glas
Kad Jos utucem sati nabacim Jos dojmova  :-)

Takav sam bio i ja, a sada nakon 70 sati za nju ide moj glas za GOTY

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #119 : 02. Prosinac, 2017., 08:29 »
Na crnom petku sam slučajno kupio AC Origins i sad nakon prvih 5-6 sati igre reći ću vam jedno - Horizon ZD je toliko bolja i superiornija igra da ne znam da li ću AC uopće završiti. Ne da je AC toliko loš, ali kao  da si sjeo iz Ferarija u Yugo 45

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9