HCL.HR

Horizon: Zero Dawn

  • 156 Odgovora
  • 44295 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #135 : 05. Svibanj, 2018., 11:27 »
Volim i igram vecinom kompetitivne multiplayer igre tipa PES, BF1 ... i vecinom u igrama ovakvog tipa ne nalazim uzivanje, ali ova igra je nesto posebno, vrh vrhova, isplatio se Pro samo zbog nje, apsolutna preporuka.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #136 : 11. Svibanj, 2018., 09:02 »
U velikoj sam dilemi odigrati ovaj naslov ili ne...
Vidim da je svi na veliko hvale, ali ja nisam ljubitelj igri ovog tipa i nemam pojma da li joj dat priliku ili ne :D

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #137 : 11. Svibanj, 2018., 10:05 »
Meni nije legla ni sekunde,generalno igra je dobra,od gameplay mehanika,grafike,price sve je stvarno korektno uradjeno.

Medjutim nesto mi fali i sam ne znam sta ali razvukao sam je vec 3 mjeseca i jedva cekam da je predjem.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #138 : 11. Svibanj, 2018., 11:17 »
Evo ja sam je zrokao, a fan sam više akcije nego rpg-a...ali...daj joj šansu :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #139 : 12. Svibanj, 2018., 18:42 »
Igra je masterpiece.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #140 : 01. Srpanj, 2018., 10:57 »
Napokon sam presao igru,kupljena prije sto godina i dugo je skupljala prašinu ali cvakao sam je pomalo jer me nikako nije zaintrigirala da joj se ozbiljnije posvetim nego sve uz nekakve pauze s mukom popola.

Prica je solidna,poneki dio sam predvidio i ono sto se kaze pogodio u sridu s druge strane na neke stvari sam ostao ugodno iznenađen i sve u svemu s te strane sam sasvim zadovoljan.

Grafika je prelijepa,stvarno igra izgleda brutalno,jos bitnije ni u jednoj situaciji nisam osjetio ni najmanji pad fps-a.Po noci mi igra izgleda najbrutalnije,posebno dijelovi mape s malo guscom vegetacijom.

Gameplay u svakom smislu solidan,da se razumijemo nista revolucionarno ali opet služi svrsi jako dobro.

Bitke s robotima su poseban gust,mora se nekim strojevima pristupiti s određenom taktikom i barem je meni to dosta raznoliko izgledalo.Manje strojeve manje vise ubijas na isti način,opasnijim se pristupa s većim oprezom i polu pripremljenim planom kako ih rijesit.

Mapa je ogromna,dosta različitih aktivnosti i nisu pretjerali s njima osim collectibles-ima,to je smor ali me to ne zamara i totalno sam preskočio skupljanje raznih gluposti.

Dosadio je i grind zivotinjica zbog upgrade-a opreme,polu me podsjetilo na far cry i nisam svu opremu ni uspio do kraja nadograditi jer me smorilo,mozda i jesam ali nisam obraćao pažnju jer sam imao dovoljno mjesta za vecinu oružja u svim borbama.

Borba s ljudima...to je najveća boljka igra,lose,dosta lose i ne mogu da vjerujem da u većini recenzija koje sam procitao i pogledao o tome nije bilo vise govora.A.I je tu takodjer uzas,neke situacije su mi bile ono da sam se glasno nasmijao sta su debili radili i kako su reagovali :-)

Sve u svemu ne zalim pljunute love i definitivno must play za svakog vlasnika PS4 konzole.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #141 : 22. Rujan, 2018., 10:20 »
Odlična igra.
Meni jedna od najboljih ikada.

Impresivno!

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #142 : 22. Rujan, 2018., 17:19 »
Istina Dilo ovo što kažeš za borbu s robotima, vece beštije zahtjevaju puno vise planiranja.

Ili da nadješ exploit, ja sam uspio rješiti dva ona T-rex robota sagnut iza stijene i nikako me nisu mogli dosegnuti.
Iako kad se završi igra i skupi onaj ful kul armor čak i new game + postaje....prelagan...jer onak jebački HP reg je stalno u igri.

Moram probat nedavno kupljen frozen wilds
Baš bi se mogao vratiti malo Aloy
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #143 : 22. Rujan, 2018., 19:16 »
Istina Dilo ovo što kažeš za borbu s robotima, vece beštije zahtjevaju puno vise planiranja.

Ili da nadješ exploit, ja sam uspio rješiti dva ona T-rex robota sagnut iza stijene i nikako me nisu mogli dosegnuti.
Iako kad se završi igra i skupi onaj ful kul armor čak i new game + postaje....prelagan...jer onak jebački HP reg je stalno u igri.

Moram probat nedavno kupljen frozen wilds
Baš bi se mogao vratiti malo Aloy

Ona velika ptičurina Stormbird ili kako već,ona je užas,na hard sam igrao i s njom su najveći problemi bili,t-rexovi manje vise kruži oko njih i gruvaj bombama i postavljaj zamke.

Ptica dok sleti dok je zahvatis s onim konopcima,krv na vatu su mi popile u par bitki.

Imam i ja Frozen wilds,nekad kasnije je plan prekucat to.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #144 : 02. Siječanj, 2019., 18:46 »
Tek sam danas poceo igrat kako treba Horizon i igra je brutalna. Prelijepo izgleda cak i na mojoj staroj Sony Bravia-i, koja je u 1080i rezoluciji. Inace nisam fan stealth igara i stealth pristupa, al nekako mi ovdje pase. Ne znam zasto. Dosao sam tek do Provinga tako da sam na samom pocetku, al previse vremena sam proveo samo lutajuci po mapi.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #145 : 03. Siječanj, 2019., 02:19 »
Istina Dilo ovo što kažeš za borbu s robotima, vece beštije zahtjevaju puno vise planiranja.

Ili da nadješ exploit, ja sam uspio rješiti dva ona T-rex robota sagnut iza stijene i nikako me nisu mogli dosegnuti.
Iako kad se završi igra i skupi onaj ful kul armor čak i new game + postaje....prelagan...jer onak jebački HP reg je stalno u igri.

Moram probat nedavno kupljen frozen wilds
Baš bi se mogao vratiti malo Aloy
Da, NewGame+ je lagan u igri bez LCDa
 ali
Frozen Wilds DLC čudovišta su i sa najboljim oklopom na najvećoj težini dosta zahtjevna i borba je ono, luda!

Odigraj, nećeš požaliti. Ja bi mogao krenuti u 3. prolazak, igra mi je tako dobra da bi mogla biti jedina
na ps4 u kojoj me interesira platinum trofej.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #146 : 03. Siječanj, 2019., 09:48 »

SPOJLER!!!
Odradio sam Proving, i sj*bo sam se totalno kad su ubili Rost-a. :///
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2019., 21:21 Hrv4tin4 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #147 : 03. Siječanj, 2019., 17:43 »
Sljedeći put ide opomena zbog spojlera.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #148 : 05. Siječanj, 2019., 22:40 »
Sljedeći put ide opomena zbog spojlera.

Dammit, zaboravih na to  :fpalm: :fpalm:

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #149 : 07. Siječanj, 2019., 10:31 »
Ja sam prekjučer kupio frozen wilds, i idem još jednom sad, lupiti new game+ ultrahard

čitao sam o njoj dosta sr*** kad je izašla, i dosta je bilo loših komentara, al po meni jedna od najboljih na četvorki. evo, sad baš igram rdr2 i razmišljam koliko mi je hzd bila zabavnija i s više sadržaja, i više izazova, i odlučio sam uzeti expanziju i odigrati, makar to inače ne prakticiram.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9