HCL.HR

Jer ovo kraj za Playstation?

  • 6 Odgovora
  • 3161 Hitova
Jer ovo kraj za Playstation?
« : 23. Ožujak, 2013., 22:37 »
Svi znamo da Sony u zadnje vrijeme neide baš dobro, u biti od 2008 nisu bili na dobitku.
Znam svi imam mi Sony mobitele, kameru ili neki drugi uređaj od Sonya, ali ta velika tvrtka je baćena u kategoriju smeća. tu su ljudi koji predviđaju kraj Sony (kao tvrtka) u 2022/23

To nije daleku, uzimajući da sam Playstation kao konzola treba imate debele finacije tko zna jer bi to Sony mogao podržati kao tvrtka ako se ne prodaje dobro, s mobitelima, kamerama, televizorima idt su manje finacije nego sa konzolama, i ako se gleda da jedna konzola treba trajati 5-6 godina, nije baš to dobra stvar za Sonya, a tek da nepočinjem o PSV.

Znam da bi se se neki Sony fanovi naljutili na ovo, i znam da je baš Playstation istjerao SEGA-u iz tržišta konzola.  volio bih da sam u krivu, jer uvjek mislim da konkurencije je uvjek dobro da svi dobijemo kvalitetne igre, ali to je samo moje mišljenje zato bih volio čuti vaše mišljenje.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Jer ovo kraj za Playstation?
« Odgovori #1 : 23. Ožujak, 2013., 22:40 »
Ne razumijem ljude koji ne razliku jer/jel... nezzz.... JER OVO KRAJ PISMENOSTI?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Jer ovo kraj za Playstation?
« Odgovori #2 : 23. Ožujak, 2013., 23:07 »
Ne razumijem ljude koji ne razliku jer/jel... nezzz.... JER OVO KRAJ PISMENOSTI?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Jer ovo kraj za Playstation?
« Odgovori #3 : 23. Ožujak, 2013., 23:38 »
Ne razumijem ljude koji ne razliku jer/jel... nezzz.... JER OVO KRAJ PISMENOSTI?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Jer ovo kraj za Playstation?
« Odgovori #4 : 24. Ožujak, 2013., 07:35 »
VeleMajstore, taj prvi post je praktički nečitljiv koliko grešaka ima, ajde ispravi to i bolje pojasni temu s njime ili ide pod ključ. I popravi i taj "jer" u naslovu :wildboy:

Odg: Jer ovo kraj za Playstation?
« Odgovori #5 : 24. Ožujak, 2013., 13:18 »
VeleMajstore, taj prvi post je praktički nečitljiv koliko grešaka ima, ajde ispravi to i bolje pojasni temu s njime ili ide pod ključ. I popravi i taj "jer" u naslovu :wildboy:

Zaključaj temu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Jer ovo kraj za Playstation?
« Odgovori #6 : 24. Ožujak, 2013., 13:27 »
Lijepo, lijepo. :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9