HCL.HR

Kako igrati ps4 na monitoru sa dvi-om? ako neko zna neka piše u odgovoru.

  • 12 Odgovora
  • 8725 Hitova
Gledao sam 2 videa na youtubeu o spajanju ps4 na kompjuterski monitor, znam da se može spojiti preko HDMI kabla, i sa kablom HDMI na VGA,ali mene zanima da li se može ps4 povezati sa monitorom sa DVI priključkom, ovi snimci koje sam pogledao pokazali su da može sa kablom DVI na HDMI, samo ne znam da li su to neki fail kablovi, pa ako neko zna neka napiše...

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Moraš kupit adapter. Imaš na ebayu po 2 eura :mrgreen:


znam da moram, a koji je to adapter?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
znam da moram, a koji je to adapter?

Treba ti HDMI-DVI adapter, ali imaj na umu da nećeš imat zvuk. DVI ne prenosi zvuk.

Ok,hvala. Mislim da cu ipak uzeti monitor sa HDMi-om

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Ok,hvala. Mislim da cu ipak uzeti monitor sa HDMi-om
+1

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Najbolja solucija je monitor sa HDMI prikljuckom ..

Ima i jeftinijih solucija koje su skoro jednako učinkovite..

1: Kupi adapter i ukopčaj slušalice/zvučnike direktno u controller, i odaberi u playstation settingsima da ti pušta sav zvuk kroz controller
2: Kupi malo skuplji adapter za 15-20 € koji ima sa strane i audio adapter
3: Pogledaj da li ti monitor možda ima ugrađene zvučnike :geek:



:thumbs:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
HDMI - VGA CONVERTER jel zna ko di mogu nabavit?

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
HDMI - VGA CONVERTER jel zna ko di mogu nabavit?

eBay/Amazon .. uglavnom, internet


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
a jel ima di opcija da ga nabavim bez kartice, ono da platin postaru kad ga donese

sve trgovine van hr moraš prvo platit da dobiješ...... no pazi koji kabel kupuješ ja sam imao 2 i ps4 nije radio..... kako treba.... nešto je rezolucija zezala...

znači hdmi na DVI, bio je neki 22" HP monitor... u pitanju..

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
a jel ima di opcija da ga nabavim bez kartice, ono da platin postaru kad ga donese

Nema .. probaj naći neku stranicu koja prima paysafecard mozda .. ? Ili jednostavno otvori bankovni račun :clap:

Sretno ! :piva:


Je li probao tko taj HDMI to DVI converter sa audio adapter i valja li što? Imam monitor koji podržava 1080p, ali nema zvučnike i TV sa 720p koji, normalno, ima zvučnike jer je TV pa se sad dvoumim da uzmem taj converter sa audio adapterom ili da kvarim oči na 720p. Ako itko može pomoći, bio bih jako zahvalan.

EDIT: Shvatio sam da mi je bolje uštekati zvučnike direktno u PS4 pa me zanima bih li mogao uzeti ovako nešto (slika dolje) i onda taj USB staviti u USB port od PS4, a u ove ženske RCA konektore staviti zvučnike što imam od stare stereo linije i bi li to radilo?
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2015., 22:22 icepick »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9