HCL.HR

Killzone Shadow Fall

  • 174 Odgovora
  • 56264 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #165 : 03. Ožujak, 2017., 14:14 »
Ja sam uvjek u nekom multiplayeru, al vidjet cemo mozda navratim i u ovaj.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #166 : 03. Ožujak, 2017., 14:16 »
Dosta zabavan, male, skucene mape al nije brz kao CoD. Samo sad vec ima ekipe koja je i previse vremena potrosila u tome. Nisu bas za zajebanciju....

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #167 : 03. Ožujak, 2017., 14:34 »
Pokupio je za 7 eura,planiram u skorije vrijeme odigrat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #168 : 03. Ožujak, 2017., 14:40 »
Ja 80 kn dao za igru, al ostaje u vlasništvu.

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #169 : 03. Ožujak, 2017., 14:49 »
U gamestopa ja kupio,fizicka kopija,stare igre su budi posto,bloodborne 19 eura,batman 19 eura.Dishonored goty edition 19 eura...Cak sam i na doom naletio za 19,bio na nekon snizenju :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #170 : 03. Ožujak, 2017., 19:05 »
Meni je ovaj KZ vrh, doduse nisam ih igrao sve, 2 i 3 nisam igrao jer nemam PS3, ali ipak naj od ovih sto sam igrao je Mercenaries sa Vite, taj je skoro savrsen :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #171 : 03. Ožujak, 2017., 20:18 »
Reci ti njima  :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #172 : 12. Ožujak, 2017., 21:57 »
Najbolji FPS serijal na PS3 konzoli i njegov nastavak kao launch naslov PS4 konzole...



Dvojka je kao i mnogima jedan od najboljih FPS-ova svih vremena, no jedan sam od rijetkih kojima je trojka još bolja...




Jedan sam od pušača tih FPS-ova u futurističkom okruženju. Jednostavno to je "my thing". Uvod Shadow Falla mi je odmah izmamio osmijeh na lice, što zbog vizuala koji su predivni i zbog likova, koji ipak nešto znače. Veliki sam zagovaratelj toga da naš protagonist iz prvog lica priča, pa je i to plus kod mene. Ono što je mene razočaralo kod igre, da umjesto igra s vremenom bude sve bolja i bolja, došao sam do toga, da mi je prva polovica igre i još malo poslije toga najbolje od igre. Osmi i deveti Chapter od sveukupno deset što ih igra ima su me toliko odbili da mi je dosta toga lijepog što sam mislio o igri jednostavno izbljedilo. Iako ta destrukcija i kaos tog nivoa na razrušenom gradu djeluje povremeno impresivno, jednostavno se ne uklapa u ovu igru i atmosferu Killzone serijala. Srećom pa su mi likovi u igri dobri do prolazni, pa nemam tu neke primjedbe. Suradnja sa Maya Echo Visari je odlična; fakat sam uživao u tim misijama. Najviše sam uživao u stealth misijama i u završnoj credit's misiji koja je spasila vrlo gorak okus dvije predposljednja Chaptera. Iako; u ta dva loša Chaptera koja ih smatram, su zapravo i najbolja napucavanja u igri. No dosta puta sam u njima poginuo, pa vjerovatno je i do subjektivne gestikulacije prilikom nemoći. Iako je ovaj naslov bio definitivni rush za Sony i za Guerrilla Games; sljedeći nastavak mora i ja vjerujem da hoće ugledat ubrzo svijetlo dana kao povratak na one staze na koje Killzone igra mora biti.

Shadow Fall je vrhunski FPS, ali osrednja Killzone igra. Iako sam ju prešao prije sedam dana, doslovce mi je trebala Killzone wikipedija kako bih se sjetio svega iz igre; jer sam većinu toga zaboravio. A Killzone igre s PS3 igraćeg sistema kada si odigrao prvi put zapamtio si za cijeli život. Ono što me još veseli, što u igri ima par naznaka u vidu novina, da postoji neobjašnja sudbina likova iz predhodne dvije igre. Tako da se veselim tom danu kada će biti najava za novu Killzone igru. Što se tiče same core mehanike gameplaya, sviđa mi se suradnja sa Droneom, odnosno OWL-om, baš zbog PS4-evog kontrolera i mogučnost korištenja touch pada. Jedna dizajnerska odluka u gameplayu me posebno oduševila. Inače kod slow mo funkcije u igrama, većinom su kod igara zastupljene pod određenim kraćim vremenskim periodom. Tu je ista stvar prisutna, samo što mi se posebno sviđa, da se to vrijeme ne računa sve dok ne gledate kroz ciljnik, pa u situaciji u kojoj uđem u prostoriju sredim prvog helghana u slow mou, dok se okrećem i krećem prema drugom, vrijeme se ubrzava i ponovo usporava kako stisnem aim down the sight i bam - baš odlična odluka koja pridonosi kulnosti. Oružja i njihove sekundarne mogućnosti su fino izvedene. Napucavanje je precizno i dobro, hit detekcija odlična. Fali malo sočnonosti iz prijašnjih igara, no zadovoljava. Šta reć na kraju? Igra za čvrstu sedmicu.
















*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #173 : 13. Ožujak, 2017., 08:11 »
Ja bi tako volio da prebace KZ 2 i 3 na PS4, da ih napokon odigram (a moze naravno i prvi dio koji imao dosta problema sa frejmrejtom na ps2) :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #174 : 13. Ožujak, 2017., 08:40 »
Prosjecan fps,samo je grafika na nivou

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9