HCL.HR

PlayStation Meeting 2016

  • 35 Odgovora
  • 12948 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
PlayStation Meeting 2016
« : 06. Rujan, 2016., 19:56 »
Sutra u devet navečr po našem vremenu Sony u New Yorku održava PlayStation Meeting gdje će službeno najaviti PlayStation 4 Slim verziju (sigurna stvar), ali i prvi put najaviti snažniji PS4 model, kodnog imena PS4 Neo.

Prijenos sa PlayStation Meetinga pratimo ovdje.

http://youtu.be/11XjMplfTd4
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2016., 19:43 wyzard »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #1 : 06. Rujan, 2016., 19:58 »
Jedva cekam vidjet sta ce ponudit.Nije mi jasno ovo sa ugradenom PS plus pretplatom,  sta to znaci da kad kupio konzolu necemo trebat kupovat bonove?


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #2 : 06. Rujan, 2016., 20:10 »
Navodno, da. Nije još ništa potvrđeno, ali mislim da bi imalo smisla ako konzola bude preko 500 eura, što je lako moguće.

Također mi ima smisla ako npr. ciljaju ukrasti PC publiku ovime. Jer PC publika nije navikla plaćati dodatno za igranje multiplayera i to im je smiješna ideja uopće. Tako da kad bi s konzolom dobio PS Plus bez mjesečne pretplate, a tu konzolu možeš i nadograđivati za 4k gaming - vjerujem da bi dosta PC-jaša razmislilo barem o PlayStationu.

Ali zasad su to sve nagađanja, naravno.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #3 : 06. Rujan, 2016., 21:30 »
Si dobro to preračunao, uvijek mi te konferencije kradu san? Al opet sam na poslu do 16, taman da vidim gotov proizvod, možda najave koju novu igru, iznenade s datumom izlaska GoW 4 (teško, al idealan poklon za Božić  :D ), il im je konferencija fokusirana samo na hardver...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #4 : 07. Rujan, 2016., 04:28 »
Ja sam na vecini sajtova procitao da je konfa u 21h po nasem vremenu, da nisi malo omasio vrijeme (U tvom linku je vrijeme za americane ;) )?

Evo i sluzbene Sony-eve izjave:

https://blog.eu.playstation.com/2016/09/06/watch-the-playstation-meeting-livestream-here/
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2016., 04:33 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #5 : 07. Rujan, 2016., 08:14 »
Da, konferencija je u 21h, Zoran je u nekom elanu to sve pomiješao :)
Inače, čim saznam datum prodajem sadašnji PS4 te kupujem Neo <3

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #6 : 07. Rujan, 2016., 09:10 »
ja sam iz neke druge vremenske zone za koju vi niste čuli!

Sigh, šest sati duže za čekanje.  :(

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #7 : 07. Rujan, 2016., 09:21 »
Inače, prema zadnjim glasinama PS4 će imati 5.2 Tflopsa (trenutni PS4 ima 1,83 koliko se sjećam) tako da nas očekuje značajan grafički skok :) Inače Zorane odakle ti podatak o izmjenjivom hardwareu, nigdje to nisam pročitao, koliko sam čitao u pitanju će biti i dalje zatvoreni sistem s iteracijskim releasom.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #8 : 07. Rujan, 2016., 09:31 »
Pojavila se neka glupa slika s nekim popisom. Za koju sad mislim da je fejk da ne može biti veći, ali ideja zapravo i nije toliko suluda... Osim dijela da će se nadograđivati grafička, memorija i disk, ali vjerojatno ne i procesor... u kojem slučaju onda "forever" nema smisla.

Mislim, ne vidim zašto to i dalje ne bi bio zatvoreni sustav s iteracijskim releasom. Sad izbacuju ps4 slim - vjerojatno uz nižu cijenu, nek imaju taj jedan premium ps4 kojega nadograđuješ ako želiš 4K gaming; i uz njega svake godine predstavljaju novi model - snažniji, i recimo svake dvije-tri godine otpada podrška AAA igara za starije modele.

Kažem, jedina sumnjiva stvar u toj priči mi je procesor. Dobro, i SSD jer su te stvari skupe i ne vidim realno da bi to ubacili. Tako da na kraju ipak mislim da je sve izmišljotina, ali eto, jedan dio mene bi volio da ne bude.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #9 : 07. Rujan, 2016., 09:49 »
Ma to je sigurno fejk. Zašto bi se Sony ograničio prodavanjem dijelova ako svako 2-3 godine mogu izbaciti novu verziju koju će opet većina osoba koji žele jače specifikacije (a to su ove osobe koje bi kupovale dijelove) svejedno kupiti. Osim toga, CPU najviše i koči trenutni PS4, a koliko sam čitao glasine ni od Neo verzije nije nešto pretjerano jači, pa čisto sumnjam da će budućnost kočiti lošim CPU-om.

Disk se svejedno već može mijenjati, no sumnjam da će dirati u RAM (koji je kod konzola statično raspoređen u odnosu na PC, točno se zna s koliko developeri RAM-a raspolažu pa prema tome prave svoje planove)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 Forever Edition
« Odgovori #10 : 07. Rujan, 2016., 18:47 »
Za sat i deset minuta pocimnje stream.Jedva cekam vidjet sta ce nam Sony dostavit.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: PlayStation Meeting 2016
« Odgovori #11 : 07. Rujan, 2016., 19:43 »
Uskoro poćinje uskoro baš me zanima kakav je to novi PS  :D
Victory loves preparation

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Meeting 2016
« Odgovori #12 : 07. Rujan, 2016., 20:05 »
Kasne, po običaju.

edit: eto, samo što sam napisao. Počinje.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Meeting 2016
« Odgovori #13 : 07. Rujan, 2016., 20:05 »
Kakav je to Sony ako ne kasni :hiha:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Meeting 2016
« Odgovori #14 : 07. Rujan, 2016., 20:08 »
OK, ovaj stream u 60fps-a izgleda stvarno čudno. Inače slim najava

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9