HCL.HR

Playstation 4 NAT TYPE 3 problem

  • 10 Odgovora
  • 4391 Hitova
Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« : 21. Rujan, 2015., 20:19 »
Trebam pomoc. NAT TYPE 3 problemi. Dakle PS4 je u pitanju, Thomson tg782t (standardni ruter od t-com). Napravio sam staticku IP adresu, namjestio port forwarding na ruteru i dalje nece da promijeni NAT TYPE u 2. Ukoliko netko zna o cemu pricam i ima rjesenje za moje muke, moj stari ce vam bit jako zahvalan jer ne moze igrat COD: Advanced Warfare u Hardcoreu vise. A znate kako je kad covjeku od 62 godine uzmete najdrazu razbibrigu. Unaprijed zahvaljujem :mrgreen:

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #1 : 22. Rujan, 2015., 19:51 »
Evo ja sam ovako uspio rjesit problem, nije komplicirano.

1. Ulogirajte se na router. Znaci 192.168.1.1. Korisničko ime: administrator   Lozinka: !tc0Mht123456789 - mora biti !tc0Mht  ali umjesto 123456789 upiši svoju lozinku, tj modem acces code il kako se već zove taj kod s kojim se ulogiraš.

2. Kliknite na Thomson gateway > configuration > save and restore configuration.

3. E sad trebate downloadati config od routera znaci kliknite Backup configuration now.  Kad ste preuzeli config otvorite ga i scrollajte dolje sve to ne nađete bindove. tj da u prvoj riječi piše bind. Kad ste pronašli samo zalijepite sljedece bindove:  bind application=CONE(UDP) port=3074-3075
                                                                                                                          bind application=CONE(UDP) port=3478-3479
                                                                                                                          bind application=CONE(UDP) port=3658
4. Sad možete spremiti izmjene.

5. Idite nazad na router kliknite odaberi datoteku.. odabere ovu što ste izmjenili i restore configuration now.

6. malo pricekajte da se ucita i da se router restarta i trebalo bi radit. :clap:

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #2 : 22. Rujan, 2015., 19:54 »
Idem probat odmah. Hvala :)

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #3 : 22. Rujan, 2015., 20:15 »
Ajd javi ako uspijes, il ako zapnes pa da ti pomognem :D

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #4 : 22. Rujan, 2015., 21:42 »
Nazalost se ne mogu ulogirat na ovaj nacin. Upisem ime: administrator i password: !tc0Mht********** (moj broj) ali samo mi vraca da ponovo upisem ime i pass. Hvala ti na pomoci svejedno :)

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #5 : 30. Rujan, 2015., 21:04 »
Hvala ti na ovome tutorialu, spasio me! :clap:

Inače, mala napomena samo. Kod unosa lozinke, nemojte iza ht unjeti lozinku s kojom se spajate kao user, već modem access code koji se nalazi na poleđini rutera.

Pozdrav!

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #6 : 27. Listopad, 2015., 20:42 »
Antimadridista9 evo registrira san se samo da ti kažem ... ljubim te u oko i evala ti :ave:


Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #7 : 27. Listopad, 2015., 21:36 »
Haha nema na cemu majstore :piva:

Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #8 : 28. Listopad, 2015., 13:57 »
E da zaboravio sam javit da je nakon dugo truda uspjelo konacno. Moj stari i ja vam se svima zahvaljujemo :clap:

*

salle

  • *
  • 37
Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #9 : 17. Studeni, 2015., 12:35 »
imam isti problem, isti router, na terrakomu :bonk:

njihovi su routeri zaključani, tražil da mi to slože, veli tehničar da je riješio, istestiram i i dalje nat type 3, pa tražim administrativni ulaz u router, daju mi user i pass, stim  da mi je poslao i backup tvorničkih postavki ak nekaj zaj, ugl u tim postavkama je već bilo složeno ovo bind app sve tri, spremil sam to, resetiral se i sve al i dalje je nat type 3... sad se moram malo sam sa guglom poigrati :tired:

*

Filip95

  • n00b
  • 1
Odg: Playstation 4 NAT TYPE 3 problem
« Odgovori #10 : 16. Prosinac, 2015., 23:32 »
Dobar dan ovako imam problem sa NAT TYPE 3 nemogu to nikamo rijesiti. Imam ruter THOMSON TG782i jel ima neko da mi moze dati bilo kakav savjet ili upute nemogu vise ovako igrat :wildboy:
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2015., 23:59 Filip95 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9