HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125850 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #45 : 13. Prosinac, 2016., 20:23 »
Mijenjat ne, ali ako uzimas novo onda definitivno da.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #46 : 13. Prosinac, 2016., 20:46 »
Alene, stvari nisu tako jednostavne.
Razlika između PS4 i PS4 pro je dovoljno velika da je golim okom primjetna.
Seciranje pojedinih slika iz određenih igara koje su dobile upitne patcheve stvarno nije
pravi prikaz onoga što možeš side by side na istom TVu golim okom vidjeti.
Da, definitivno su ljudi imali neracionalno prevelika očekivanja. Sa tim rečenim, očekivanja u rangu
da se vidi napredak između npr. gtx 950 i  gtx 970 otprilike. Možda su još i veće razlike.
Stavi si ti na računalu (možeš sa ovom zvijeri koju imaš) 1080p 30 frejma high detalje ove igre
i onda si stavi 1440p 30 frejma high detalje ove igre. Ako tu ne vidiš razliku onda nema smisla da
kupuješ Pro.

Kada je moj frend igrao Uncharted sebi, među ostalim, rekao je jednu rečenicu na jednom dijelu u samim počecima igre: "Ovog lika na susjednoj zgradi nisam niti vidio. Treća zgrada od nas, kasno uvečer
je kod igranja na PS4 bila vidljiva samo slaba svjetlost od lampiona. Sada kod tebe na Prou vidim i čovjeka kako drži taj lampion i to dosta detaljno") Manje više se tako sjećam. Ovisi dosta od igre do igre.
Ja mislim da bude Pro imao samo sve veće razlike prema vanili kako će vrijeme odmicati.
Čekaj još koji mjesec i par igara pravljene a ne patchirane za tu konzolu. Onda pogledaj youtube :D

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #47 : 14. Prosinac, 2016., 17:21 »
Mislim da ce prva prava igra biti Horizon Zero Dawn na kojoj ce se moci videti velike razlike izmedju ovih dveju konzola.A tek buduci The Last Us.Inace ja konzolu uzimam u martu,tamo pred izlazak Horizon igre.


Zamislite da za jedno tri godine razlika izmedju ove dve konzole bude kao sto je na ovom videu. :geek:

PS3 da je PS4 a PS4 da je PS4Pro
! No longer available

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #48 : 21. Prosinac, 2016., 00:19 »
Dobio sam ps4 pro od roditelja za Bozic,i vidim da na kutiji ima call of duty infiti warf i jos 3 igrice njih cu moci igrati ili je to samo nekakva reklama? MOLIM POMOC :( :(
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2016., 00:34 AnonymouseCRO »

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #49 : 21. Prosinac, 2016., 09:07 »
Ako je neki bundle onda sadrzi i igrice, a ako je onako na zadnjoj strani onda je samo reklama i nazalost neces moci igrat.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #50 : 21. Prosinac, 2016., 11:02 »
Najvjerojatnije je samo reklama, al iz iskustva znam da neki dućani dobiju bundle s besplatnom igrom koju onda izvade iz kutije i zasebno prodaju. Što je kriminal, al očito nikog nije briga. Obratite pažnju dok kupujete igre pa na njima nema barcod već piše NOT FOR SALE, al uredno piše cijena na njima. E to su te igre koje su ljudi platili, a nikad nisu dobili.

Pošalji Sancti mail s barcodom, i pitaj dal pod tom šifrom dobivaš i gratis igru, jer im u sistemu mora biti tako uvedeno.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #51 : 21. Prosinac, 2016., 14:46 »
mislim da ps4pro nema nikaki bundle.. jedino ovo u tcomu sto dobijes kao watch dogs.. a ovo iza na kutiji je na svakom ps4pro ;)


 

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #52 : 21. Prosinac, 2016., 18:04 »
Ima bundle sa Infinite Warfare i Watch Dogs, al nigdje nisam vidio sa 3 igre.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #53 : 01. Siječanj, 2017., 21:52 »
moguli se igrice s ps4 pro koristiti na normalnom ps4

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #54 : 02. Siječanj, 2017., 08:55 »
Naravno.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #55 : 15. Veljača, 2017., 19:52 »
Vidim dosta se slabo piše na ovoj temi znači mnogi su ostali na običnom PS4 :D

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #56 : 15. Veljača, 2017., 20:47 »
Kakve veze ima jel netko ima pro il ps4 iste igre vrti,manje vise ista konzola

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #57 : 15. Veljača, 2017., 23:48 »
Pa dobro nije baš ista  :D

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #58 : 16. Veljača, 2017., 06:42 »
Pa dobro nije baš ista  :D
A manje vise jest,posjedovao sam slim sad imam pro,manje vise isto,dok boost mode ne izadje nema razlike.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #59 : 16. Veljača, 2017., 06:54 »

Ja mislim da bude Pro imao samo sve veće razlike prema vanili kako će vrijeme odmicati.
Čekaj još koji mjesec i par igara pravljene a ne patchirane za tu konzolu.


Mislim da ce vec sa Horizon Zero Dawn biti vece razlike, a kasnije ce razlika izmedu PS4 i PS4 Pro samo bit veca.

Nemozes ocekivat od starijih igara da ce izgledat ljepse, pogotovo ako nemaju patch za Pro. Evo ja igram Witcher3 koji se vrti jednako kao i na obicnom PS4, a na PS4 Pro bi mogao izgledat puno bolje, al nema nikakvog patcha, tako da razlike nema.

Al sve nove igre ce bit pravljene kako za PS4 tako i za PS4 Pro i maksimalno ce iskoristit jacinu hardwarea koju Pro ima i svakako ce bit razlike.
« Zadnja izmjena: 16. Veljača, 2017., 06:56 bartul_9 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9