HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125869 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #60 : 16. Veljača, 2017., 08:13 »
Baš ovo što Bartul napisa sam i ja htio, naravno da na početku PRO neće izgledati mnogo moćnije sa starijim igrama ali kako vrijeme odmiče sve će se više vidjeti razlika, sjetite se kad je PS4 izašao uopšte nije izgledao mnogo moćnije od PS3 ali kako je vrijeme odmicalo došla je do izražaja njegova moć.

Samo sto naravno obični PS4 nece biti zaboravljen, i dalje je to jako moćna konzola na kojoj se igre vrte lijepo.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #61 : 16. Veljača, 2017., 14:38 »
Nece doci do nikakvog izrazaja moci eventualno bolji framerate i grafika ak se ima 4k telka i to je to.Nece sad sony nista specijalno za pro radit i previse ga nabrijavat.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #62 : 16. Veljača, 2017., 18:43 »
Zasto tako mislis?


Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #63 : 16. Veljača, 2017., 19:08 »
Mislim ono zašto bi onda pravili više nego duplo jaču konzolu ako sa njom neće ništa posebno uraditi.

Mislim da PRO tek treba zasjati u pravom svjetlu, ove starije igre ne mogu da ga pogurnu do maksimuma.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #64 : 16. Veljača, 2017., 20:44 »
Zasto tako mislis?

A gledaj po meni pro je ono sto je u biti ps4 u startu trebao biti,vecina naslova se pati s frameratom,vecina...Ima ih masa koje lete ali dosta naslova je u banani,sa pro konzolom su taj problem rijesili,vecina igara ce ici glatko.A ne smiju se previse okrenut pro konzoli jer je ipak osnovna baza potrosaca sa ps4 obicnom konzolom...Ja san kupio pro cisto kao ulaganje u buducnost,znam da sam barem naredne 3 godine miran i sta mi se igra moci cu odigrat sa normalnim frameratom :)

*

gamer_jk

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #65 : 27. Veljača, 2017., 10:32 »
Pozdrav, imam Samsung 4K TV,ali nema HDR na njemu. Isplati li se prijeći na PS4 PRO onda? Ima li netko takvo iskustvo?

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #66 : 27. Veljača, 2017., 14:56 »
Pozdrav, imam Samsung 4K TV,ali nema HDR na njemu. Isplati li se prijeći na PS4 PRO onda? Ima li netko takvo iskustvo?

Možda će netko stručniji dati bolji odgovor, ali koliko znam, razlika se vidi i na full hd tv-ima sa PS4 pro verzijom.
Tako da bi ti se u ovom slučaju isplatilo uzeti pro, naravno ako ti je samo do grafike.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #67 : 27. Veljača, 2017., 22:30 »
Pozdrav, imam Samsung 4K TV,ali nema HDR na njemu. Isplati li se prijeći na PS4 PRO onda? Ima li netko takvo iskustvo?

To moras sam odluciti sto zelis. Ako vec imas PS4, a nemas HDR na trenutnom televizoru, ja nebih kupovao pro. Igre ce ti nesto ljepse izgledati zbog vece rezolucije, ali moras  znati da to nije prava 4K rezolucija. S druge strane, dosta ljudi kaze da je HDR sam po sebi dosta velik vizualan napredak, a ti ga nemas.

Da tek kupujes PS4, onda bi ti preporucio PRO. Ako vec imas normalni model, a nemas HDR TV, mislim da se trenutno ne isplati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #68 : 27. Veljača, 2017., 22:54 »
Planiram igrat PS4 Pro na svom 23.8" IPS Dellu.
Jel trebam šta posebno u postavkama za prikaz korigirati?
Il je sve samo plug and play automatika?

*

gamer_jk

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #69 : 28. Veljača, 2017., 07:10 »
Pozdrav, imam Samsung 4K TV,ali nema HDR na njemu. Isplati li se prijeći na PS4 PRO onda? Ima li netko takvo iskustvo?

To moras sam odluciti sto zelis. Ako vec imas PS4, a nemas HDR na trenutnom televizoru, ja nebih kupovao pro. Igre ce ti nesto ljepse izgledati zbog vece rezolucije, ali moras  znati da to nije prava 4K rezolucija. S druge strane, dosta ljudi kaze da je HDR sam po sebi dosta velik vizualan napredak, a ti ga nemas.

Da tek kupujes PS4, onda bi ti preporucio PRO. Ako vec imas normalni model, a nemas HDR TV, mislim da se trenutno ne isplati.
Kupio bih čisto zato jer mogu napraviti zamjenu, moj ps4 za ps4 pro i nadoplata. Znači stvarno misliš da se nikako ne isplati uzeti bez HDR? Kad gledam na yt recimo horizon zero dawn vidim razliku kad stavim na 4k, drastičnu razliku. Još su u tom videu rekli da igraju bez hdr,ali da ga preporučuju,tako da ne znam što je pametno.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #70 : 28. Veljača, 2017., 15:12 »
Ako je sema zamjena i nadoplata onda se isplati,nemas se sta razmisljat

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #71 : 28. Veljača, 2017., 17:30 »
Ako imaš 4k TV (HDR ili ne) i imaš love za zamjenu- zamijeni. Čak se i za FHD bez HDR a isplati zbog velikog broja igara raditi zamjena.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #72 : 07. Ožujak, 2017., 14:36 »
99% sam odlučio kupiti Pro i upariti ga sa X1 S. Trenutno završavam fazu istraživanja i moram primijetiti da je Pro trenutno vrh konzolaške ponude i jednostavno ne mogu odoliti da na svom 65" TV-u ne poigram PES-a u 4K :)

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #73 : 07. Ožujak, 2017., 18:19 »
99% sam odlučio kupiti Pro i upariti ga sa X1 S. Trenutno završavam fazu istraživanja i moram primijetiti da je Pro trenutno vrh konzolaške ponude i jednostavno ne mogu odoliti da na svom 65" TV-u ne poigram PES-a u 4K :)

Haha, opet nazad na PS?  :loludara:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #74 : 07. Ožujak, 2017., 22:10 »
No, no. Odlučio sam imati obje konzole zajedno, a PS4 prvenstveno koristiti za PES. XBox sa EA Access i Game Pass sada je neuporediv sa PS4 za stalno igranje i istraživanje preko 150 igara. Jeste trošak, jeste da ću morati plaćati dvije pretplate, ali gaming je skup sport :D
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2017., 22:22 bhlazio »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9