HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125846 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #75 : 08. Ožujak, 2017., 09:37 »
PES na PS4 imaš digitalno ili ga opet moraš kupiti?

IMHO, Xbox ti nije potreban, PS4 ima baš sve što treba jednom igraču.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #76 : 08. Ožujak, 2017., 10:09 »
Postoji ova Trial verzija sa myClub koji samo i igram. Nije mi žurba, čekam dobru priliku za kupnju Pro-a.

A što se tiče drugog dijela, ne bih se baš složio. PS4 je "gola" konzola, što kupiš i imaš, mjesečno dijele većinom indie igre i to je to.
X1 sa EA Accessom, Game Pass ali i odličnim Gold igrama daje priliku istraživati blizu 200 igara, npr. tek sinoć sam našao vremena isprobati Project Cars, a još me čeka hrpa igara koje su mi zanimljive, ali kada bih ih sve kupio trebala bi mi hrpa novca. Ovako za smiješan novac dobijem pristup odličnim naslovima, npr. u EA Access sada stiže FIFA 17 ili Game Pass koji nudi: Halo 5, Gears of War, Payday 2, Mad Max, Tekken, NBA itd. itd.

Idealno je imati obje konzole, to je moj zaključak.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #77 : 08. Ožujak, 2017., 11:21 »
Jedno vrijeme sam razmišljao da uz PS4 uzmem i XB1, no to je dosta bahato i ne treba mi :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #78 : 08. Ožujak, 2017., 11:38 »
Jedno vrijeme sam razmišljao da uz PS4 uzmem i XB1, no to je dosta bahato i ne treba mi :)

Ako voliš stalno istraživati nove igre XB1 bi za tebe bio odličan izbor, kao i za mene. Opet u nekim drugim stvarima kaska za PS4, tako da nikako balans uhvatiti.
A jednom se živi, nije bahato, zašto ostati željan nečega :)

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #79 : 08. Ožujak, 2017., 12:23 »
Ma i mislio sam uzeti iz tog razloga, jer XB, kao i Sony ima svoje ekskluzive.

Ali kao što si i sam naveo-to je skup sport.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #80 : 08. Ožujak, 2017., 12:45 »
Nisu samo ekskluzive, kojih btw PS4 ima puno više, u pitanju. Microsoft nudi igraoteku (kao videoteka :) ) gdje imaš, uz neku malu pretplatu, mnoštvo igara da skidaš i igraš. PS4 je opet hardcore nabildana gamerska mašina, ali za godišnje dvije kupljene igre za PS4 ovamo dobijaš čitav svijet igara. Ne znam, privlačno je oboje, a za moju omiljenu igru, PES, XBox jednostavno nije dovoljan, PS4 je tu kralj.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #81 : 08. Ožujak, 2017., 13:11 »
Jel PES nije identičan na obje konzole?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #82 : 08. Ožujak, 2017., 13:48 »
Da, ja sam skoro uzeo XOneS umjesto PS4Pro, al opet Pro ima puno vise ekskluziva, dosta je jaca konzola, a dobijem je po istoj cjeni. Takoder puno vise ljudi ima PS4 tako da mi je lakse pronac igre na Njuskalu.

XOne je odlicna kupnja, pogotovo sada sa ovom novom videotekom, a najvise sam je mislio kupit radi backwards compitabilitya, jer mogu odigrat puno igara koje nisam imao priliku zaigrat, a igara ima koliko ti dusa oce.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #83 : 08. Ožujak, 2017., 14:05 »
Ja sam imao xbox,xbox360 i plan je bio nabavit xone,al nazalost to je propast od konzole,jednostavno ovu generaciju ih je pleyka sahranila.Generalno je losija konzola od ps4 a o igrama da ne govorim,ekskluzive ne postoje halo,gears,sunset overdrive ostalo nije vrijedno spomena.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #84 : 08. Ožujak, 2017., 14:45 »
Ja bih prije išao na PS4 zbog samog žanr igara koje volim

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #85 : 08. Ožujak, 2017., 15:34 »
Pobjegli smo sa teme, i otisli u PS4 vs X1. Jedina istina tu je da obje konzole imaju prednosti i mane, pa šta ko voli nek izvoli. Reći da je jedna ili druga bolja je sumanuto.

@dinodinix, isti je PES, ali nije isti PES  :D Na PS4 se moze svasta nesto sto ne moze na X1, od option fileova, custom kits itd. itd.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #86 : 08. Ožujak, 2017., 15:40 »
Cujes ja bi kupio XOne samo radi igara sa proslih konzola, poput RDR i slicnih, i radi ove biblioteke od 100+ igara, koja ce se samo povecavat s vremenom.. Tu je i Forza Horizon i par dobrih ekskluziva..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #87 : 08. Ožujak, 2017., 15:47 »
Cujes ja bi kupio XOne samo radi igara sa proslih konzola, poput RDR i slicnih, i radi ove biblioteke od 100+ igara, koja ce se samo povecavat s vremenom.. Tu je i Forza Horizon i par dobrih ekskluziva..

I meni je zbog toga X1 trenutno u prednosti, plus EA Access. Zato i pišem obje konzole su vrh, PS4 je popularniji, zastupljeniji i ima više ekskluziva, ali i X1 ima svojih oružja i asova u rukavu.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #88 : 08. Ožujak, 2017., 17:20 »
Pobjegli smo sa teme, i otisli u PS4 vs X1. Jedina istina tu je da obje konzole imaju prednosti i mane, pa šta ko voli nek izvoli. Reći da je jedna ili druga bolja je sumanuto.

@dinodinix, isti je PES, ali nije isti PES  :D Na PS4 se moze svasta nesto sto ne moze na X1, od option fileova, custom kits itd. itd.

Jedina istina je da je ps4 bolji od xone.Nista sumanuto u toj tvrdnji,to je cinjenica.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #89 : 08. Ožujak, 2017., 22:53 »
Ne kudi konja kojeg nisi jahao. Ja komentarišem jer sam imao, i imaću opet, obje konzole. Napiši meni je PS4 bolji i no problem, a nije činjenica da je bolji, činjenica je npr. da je zastupljeniji i popularniji.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9