HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125837 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #105 : 12. Ožujak, 2017., 09:47 »
Ma bas tako, zao mi ga prodat, nisam ni Witchera zavrsio, al eto.. Prodajem ga jer idem sutra na brod, nece me bit do 11 mjeseca, pa mi glupo da mi stoji doma 6, 7 mjeseci bezveze.. Kad se vratim kupit cu novi ili cu slozit dobar PC.

Ajde bas mi je drago da si ubo tu sljaku,nek je tebi sretno i mirno more a kad se vratis s lovom opet ubodes pleyku il pc :)

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #106 : 12. Ožujak, 2017., 10:42 »
Ma bas tako, zao mi ga prodat, nisam ni Witchera zavrsio, al eto.. Prodajem ga jer idem sutra na brod, nece me bit do 11 mjeseca, pa mi glupo da mi stoji doma 6, 7 mjeseci bezveze.. Kad se vratim kupit cu novi ili cu slozit dobar PC.

Pa nije valjda da opet prodaješ Sony?  :chair:

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #107 : 12. Ožujak, 2017., 20:02 »
Ma bas tako, zao mi ga prodat, nisam ni Witchera zavrsio, al eto.. Prodajem ga jer idem sutra na brod, nece me bit do 11 mjeseca, pa mi glupo da mi stoji doma 6, 7 mjeseci bezveze.. Kad se vratim kupit cu novi ili cu slozit dobar PC.

Falit češ mi, koga ću sad zajeb..t da ne niti jednu Platinu  :loludara:
Mirno more Bartule

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #108 : 13. Ožujak, 2017., 20:49 »
Hahah kupit ću novi kad se vratim.. Četvrti po redu Hahah, hvala stari

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #109 : 13. Ožujak, 2017., 20:54 »
Sretno drug.

Šteta što nisi bliže da uzmem taj Pro :)

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #110 : 13. Ožujak, 2017., 21:29 »
Hahah kupit ću novi kad se vratim.. Četvrti po redu Hahah, hvala stari

Pa ostavi ga kući. Neće istruniti :D

Sretno ti na poslu!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #111 : 13. Ožujak, 2017., 22:01 »
Ma eto, bolje lova u džepu nego da kupi prašinu.. Hvala!

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #112 : 13. Ožujak, 2017., 22:19 »
Al da bježiš na more umjesto da uzmeš jedan dan da osvojiš koju platinu  :ementaler: Ajd nećemo te više zezati, samo nam se ti vrati živ i zdrav, i nemoj zalaziti u sporedne ulice u Bangkoku  :piva:

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #113 : 30. Ožujak, 2017., 21:23 »
Pozdrav ljudi,nov sam ovde pa imam samo jedno pitanje.

Kakav TV je potreban da bi PS4 PRO imao bolju sliku od klasicnog PS4 na Full HD rezoluciji?
I jel dovoljan ovaj TV recimo?  https://gigatronshop.com/televizori/lg_smart_led_tv_55_55uh605v_4k_ultra_hd-88833

Hvala svima unapred :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #114 : 30. Ožujak, 2017., 22:47 »
Svakako 4K TV. Sad jel dobar ovaj što si linkao, ne bih znao jer ne pratim to tržište.

*

gamer_jk

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #115 : 31. Ožujak, 2017., 06:05 »
Pozdrav ljudi,nov sam ovde pa imam samo jedno pitanje.

Kakav TV je potreban da bi PS4 PRO imao bolju sliku od klasicnog PS4 na Full HD rezoluciji?
I jel dovoljan ovaj TV recimo?  https://gigatronshop.com/televizori/lg_smart_led_tv_55_55uh605v_4k_ultra_hd-88833

Hvala svima unapred :D
dobar ti je taj, ja imam 4k Samsung, da ne ulazim u detalje oko TV-a, super je slika i primjeti se razlika iako nemam HDR. Nećeš požaliti sigurno

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #116 : 03. Travanj, 2017., 13:21 »
Testirao sam Pro od prijatelja preko vikenda i malo promijenio planove. Konzola je grom, nema priče, ali ... nisam nešto oduševljen u usporedbi sa X1 S, očekivao sam drastične razlike, pa zbog toga za 4K gaming pričekaću Scorpio, jednostavno sam se "navukao" na XBox. A što se tiče PES-a moj obični X1 ide u zamjenu za PS4, iako mozda i to ne odradim.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #117 : 03. Travanj, 2017., 23:59 »
Testirao sam Pro od prijatelja preko vikenda i malo promijenio planove. Konzola je grom, nema priče, ali ... nisam nešto oduševljen u usporedbi sa X1 S, očekivao sam drastične razlike, pa zbog toga za 4K gaming pričekaću Scorpio, jednostavno sam se "navukao" na XBox. A što se tiče PES-a moj obični X1 ide u zamjenu za PS4, iako mozda i to ne odradim.

Nema drasticne razlike ali opet postoji,ja sam kod frenda igrao bf1 ,sniper elite 4,batman,ac unity na obicnoj pleyki i kod sebe doma poslije na pro,bf malo ljepse izgleda,nema pop upova,sniper elite je vec malo veca razlika,brdo vise detalja na pro i dosta bolji frame rate.

Batman apsolutno nikakve razlike,leti na obje konzole,dok unity ide ko krepana macka a kod mene iskreno jako bolje al opet ima dropova...

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #118 : 06. Travanj, 2017., 12:54 »
Neke velike razlike nema osim nekih detalja koje ps pro bolje vrti.
To se posebno primjeti na udaljenim objektima odnosno kad se gledaju neki predmeti koji su dalje od vas
.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #119 : 09. Travanj, 2017., 23:34 »
Da ne bude zabune, Pro je vrhunska konzola, premium komad hardvera. Razlika između njega i mog X1S na 65" 4K TV-u je vidljiva, isprobao sam konkretno BF1 i PES na obje konzole, i bez ikakve priče obje igre bolje izgledaju na Pro. Međutim, nastavio sam normalno igrati na svom X1S, a inače sam fanatik i kada vidim nešto bolje to moram imati npr. X1 star mjesec i po sam zamijenio za S model.  Razlika nije toliko očigledna, napredna, očaravajuća i za one koji imaju PS4 ili X1 definitivno Pro nije must have konzola, bez obzira imali ili ne 4K TV. Sada me zanima Scorpio, po viđenom on je moja sljedeća konzola.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9