HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125860 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #135 : 16. Svibanj, 2017., 09:26 »
Ma ima razlike i na full hd telki,testirao sam masu igara kod frenda pa kod sebe al grafika nije toliko bitna kolika je razlika u frameratu u nekim igrama.
A to mi je puno bitnije od malo bolje grafike,nek nema dropova a grafika je manje vise nebitna.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #136 : 20. Svibanj, 2017., 20:17 »
Ma ima razlike i na full hd telki,testirao sam masu igara kod frenda pa kod sebe al grafika nije toliko bitna kolika je razlika u frameratu u nekim igrama.
A to mi je puno bitnije od malo bolje grafike,nek nema dropova a grafika je manje vise nebitna.
E to. To nitko ne govori. Framerate je daleko stabilniji. Čak i u igrama koje nemaju Pro podršku sa zadnjim
updejtom imaju mogućnost korištenja Pro-ove snage. A to je uvijek dobra stvar :D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #137 : 23. Svibanj, 2017., 07:56 »
Kakva je situacija sa pregrijavanjem? Uzeo sam PS4 PRO jer sam uzeo novu telku, pa da ne bude bezveze sama. Kako mi je ovo prva konzola ikada (to što sam imao PS2 10 dana ne brojim), prvo sam se malo razočarao u PES grafiku dok se nisam sjetio da konzole nisu plug-play više, pa sam se poigrao sa postavkama TV-a i sada to izgleda epic. Danas stavim Horizon Zero Dawn pa da vidim kako to izgleda. PS4 mi stoji na polici, pa me zanima da li će biti neki problem sa pregrijavanjem? Između plejke i police iznad ima dosta prostora da još jedna plejka stane na nju, valjda je to dosta?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #138 : 24. Svibanj, 2017., 07:15 »
Kakva je situacija sa pregrijavanjem? Uzeo sam PS4 PRO jer sam uzeo novu telku, pa da ne bude bezveze sama. Kako mi je ovo prva konzola ikada (to što sam imao PS2 10 dana ne brojim), prvo sam se malo razočarao u PES grafiku dok se nisam sjetio da konzole nisu plug-play više, pa sam se poigrao sa postavkama TV-a i sada to izgleda epic. Danas stavim Horizon Zero Dawn pa da vidim kako to izgleda. PS4 mi stoji na polici, pa me zanima da li će biti neki problem sa pregrijavanjem? Između plejke i police iznad ima dosta prostora da još jedna plejka stane na nju, valjda je to dosta?

PS4 Pro se zagrijava manje od običnog PS4 ili Slim modela. Ventilator se nalazi sa stražnje strane tako da je vrlo bitno da ti plejka bude što više straga udaljena od zida, minimalno 10cm, ako je zatvorena sa svih strana kako kažeš, onda i više od toga. Makar, nisam nikad bio pobornik stavljanja plejke u takve zatvorene prostore, pogotovo jer koji put igram i po 5-6h pa se onda puno više i zagrijava.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #139 : 02. Kolovoz, 2017., 12:01 »
Da se pohvalim da sam danas naručio PS VR set  :ave:, i RESI7 :D za početak, svakako da sam poslušao vaše savete, ali neću ništa unapred da se radujem dok sutra, eventualno prekosutra, ne preuzmem PS VR iz radnje, jer su bile velike komplikacije uzeti ga preko neke firme na rate i to preko sindikalne potvrde, jer to je meni jedini način trenutno, ne bih mogao da iskeširam 66400.00rsd koliko će me izneti PS VR set i RESI7 igra...
Da li se u svakom pakovanju dobijataj demo disk i krpica za čićenje lensa i da li kutija treba da bude potpuno zatvorena, kao kod svakog unboxing-a?
« Zadnja izmjena: 02. Kolovoz, 2017., 12:03 besantesteras »

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #140 : 10. Listopad, 2017., 18:59 »
Pozdrav imam problem sa ps4 pro konzolom kad udjem na web da gledam filmove stranice mi pocnu da baguju i koce i onda kad izadjem sa web aplikacije zabaguje mi ceo pocetni meni jel se nekom slicno desavalo i nekada imam problem sa fps-om vrlo cesto je ne stabilan u igricama dal to ima veze za hdmi kablom mozda? Izvinjavam se na duzoj poruci

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #141 : 10. Listopad, 2017., 19:36 »
Ja imam problema s gledanjem filmova nakon novog update-a,u svabiji sam pa ne smijem skidat filmove preko gledalice sve gledam al zadnjih par dana udjem da otvorim film I pleyka se smrzne...Igre idu odlicno s tim nemam problema.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #142 : 11. Listopad, 2017., 15:10 »
I ja imam slican problem sa gledanjem filmova kad udjem na gledalicu pocne da mi baguje sporo da se pomera strelica i kad pustim gilm napokon posle 10 min krene da secka

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #143 : 11. Listopad, 2017., 15:17 »
Ne znam frendovi.

Ja gledam i 3D SBS filmove sa USBa pa nemam problema.

Možda postoji neki drugi player? Ne znam, nisam upoznat sa time jer meni osnovni player radi :D

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #144 : 19. Listopad, 2017., 10:52 »
imam ja jedno pitanje. imam ps4 vec negdje sigurno preko 3 godine i jako sam zadovoljan s njim. nikakvih problema. jel netko od vas prešao sa običnog ps4 na ps 4 pro? neću pitati jel se isplati bla bla, odgovorili ste na ta pitanja vec u ovoj temi nego me zanima kako se radi prijenos postavki i podataka sa mog starog ps4 na ps 4 pro? šokiralo me kad sam vidio da je ps4 pro 2800-3000kn, to je super cijena.

hvala

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #145 : 19. Listopad, 2017., 18:28 »
Prijenos radis putem internetskog kabla, znaci iz jedne i druge u ruter
Video: https://www.youtube.com/watch?v=QtBy0E3CIwU

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #146 : 20. Listopad, 2017., 08:56 »
Prijenos radis putem internetskog kabla, znaci iz jedne i druge u ruter
Video: https://www.youtube.com/watch?v=QtBy0E3CIwU

hvala puno :) brijem da cu piknut pro, ako radi ičega radi većeg harda i 4k TVa  u buducnosti. jel netko ovdje napravio transfer s ps na pro?

hvala

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #147 : 27. Listopad, 2017., 23:42 »
Pozdrav,
danas sam na Pro-u prvi put krenuo igrati igru u 4k HDR. Nedavno sam tek uzeo PS i novi TV i pokrenuo sam prvi puta Horizon Zero Dawn.

Uvodna animacija je prosla ok, glavni menu isto ok i cim sam usao u novu igru, ona animacija "6 years later" i uvodni level u spilji i ventilatori na PS-u su poludili. Jako su bili bucni i zadnja polovica konzole je bila dosta topla (prednja potpuno hladna).
Na igrama koje nemaju 4K i HDR nema problema.

PS mi je smjesten uz zid i to tako da je straznja strana gdje su ventilatori potpuno slobodna, desna strana (ako se gleda sprijeda) je isto skroz slobodna, a na lijevoj strani imam 3-4 cm do zida. Drugacije ga ne mogu smjestiti a da ne zablokiram straznju stranu. K tome je i na ormaricu tako da je i odozgora otvoren skroz.

Jel imao tko jos slicnih problema? Zapravo ne znam ni je li problem jer je igra radila sasvim normalno, cim sam ju ugasio ventilatori su se zaustavili.
Ali mi nije bas normalno da konzola koja bi trebala biti namijenjena za 4k i hdr gaming bude toliko opterecena i da se toliko zagrijava kad se na taj nacin koristi. Mogu i ugasiti HDR, nije mi toliko bitan jer mi je slika dosta lijepa i na game modu tv-a s "obicnom" bojom, ali me zanima dal je ovo uobicajena stvar ili ne?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #148 : 28. Listopad, 2017., 02:13 »
To je normalno. xD

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #149 : 28. Listopad, 2017., 06:57 »
Ventilator je tu da se vrti pobogu Boze,u nekim igrama ce bit bucan negdje ne,Al se vecina vas isprepada kao da ce se konzola zapalit.

Ako ti bas smeta toliko kupis slusalice I rijesio si problem.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9