HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125831 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #180 : 28. Siječanj, 2018., 11:00 »
Molim Vas sve...  :chair:


Nije Joystick ili kako god. Joystick ili ti "igraća palica" je ovo:



Ono što sve današnje konzole i PC igrači koriste je gamepad ili kontroler:



Dakle NITKO od Vas ne koristi joystick nego kontroler ili gamepad.
Zašto ljudi to ne znaju ili se prave bedasti?!?! Mislim sama riječ je poprilično jasna  :wildboy:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #181 : 28. Siječanj, 2018., 11:34 »
Mozda imaju Joystick!? :kava:

Btw- ne možeš ispravit krivu Drinu.
I ja nekad kazem Joystick, jer moja okolina ni ne znam šta znači Gamepad. Pa et da se nepravim geek i kazem da me razumiju. Jest se i meni kosa diže na to ali šta ću.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #182 : 28. Siječanj, 2018., 12:17 »
Ja iz principa nikada nikome neću reći joystick jer ih onda podržavaš u krivoj terminologiji. Ako je čovjek neuk = pouči ga.
Pa ako je netko došao "neukima" recimo u neko afričko pleme i rekao im da je naziv za moped avion ti bi i dalje njima govorio kako je naziv za moped avion ili bi to probao ispraviti?


To je isto kao da govorim da je pravi naziv za TV projektor... Da, imaju sličnosti i oboje se koriste za gledanje nekog sadržaja ali su posve drugačiji. Isto kao i ovo.


I gamepad i joystick imaju ulogu navigacije i upravljanja u igrama i nekim drugim programima ali su totalno različiti... Joystick se koristio u začetcima gaminga, a sada se koriste većinom u simulacijama letenja i realno nitko ni ne igra ove sve igre s joystikom niti (koliko znam) postoji isti za ove naše moderne konzole.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #183 : 28. Siječanj, 2018., 12:33 »
Plus, Joystick je tako prosta riječ.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #184 : 28. Siječanj, 2018., 12:54 »
Evo da ti odg na afričko pleme- ako oni avion zovu moped, a zove se avion i ti im to kazes, kamenovali bi te.

To je takva sredina i oni su navikli da zovu avion moped i ti sam dodjes i sta im mozes?

E sad, jedino ih moze podučit da im dadneš internet i kompjuter i riječnik, šta ako ih ne zanima? (kao što jest tako)

Jedino ih mozes preko Media naucit(HCL i ostali portali), a ja i ti mozemo Joysticku svirat njih nije briga.

I koliko je uspješno to kad Afričko pleme koristi samo FB?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

D14

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #185 : 28. Siječanj, 2018., 13:15 »
Poz ljudi,

kupujem PS4 Pro u paketu sa Fifa 18 i naisao sam na ovu ponudu iz eKupi web trgovine - https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-PRO--Fifa-18--Star-Wars-Battlefront-2-1251635.aspx

Za 3500kn dobijem konzolu + Fifa18 i jos jednu igru. Cini se kao sjajna ponuda.

Koliko je pouzdano kupovati preko eKupi stvari poput ovoga? Trenutna ponuda je mnogo bolja na eKupi u odnosu na Sancta Domenicu, problem je da sa eKupi nemam nikakva iskustva.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #186 : 28. Siječanj, 2018., 13:43 »
Plus, Joystick je tako prosta riječ.

hehehe.. bas sam podigla prasinu.. =) od uvijek koristim tu rijec (pokupljena iz okoline), nisam razmisljala o njenom znacenju..pa eto zato nisam niti primjetila da nema smisla..   ali mislim i zensko sam.. pa mi ta rijec vise odgovara =))

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #187 : 28. Siječanj, 2018., 13:54 »
Poenta je da je gamepad od PS4 jako los, dok je kontroler za XBox strasno dobar :)

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #188 : 28. Siječanj, 2018., 14:12 »
hehehe.. ma ja sam zadovoljna svojim ps4 v2 gamepad-om.. =)
ugl da odgovorimo coviku sta pita za e-kupi..
Meni se cini dobra prilika.. otprilike toliko sam ja platila svoju Limited edition konzolu sa jednom igrom i jednim gamepadom.. Osobno nisam kupovala preko e-kupi, ali prijateljica je.. kupila je laptop, i sve je bilo ok.. jedino, na ovom oglasu ne vidim da pise ista o garanciji.. kako to ide preko e-kupi, neznam..

*

D14

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #189 : 28. Siječanj, 2018., 14:28 »
hehehe.. ma ja sam zadovoljna svojim ps4 v2 gamepad-om.. =)
ugl da odgovorimo coviku sta pita za e-kupi..
Meni se cini dobra prilika.. otprilike toliko sam ja platila svoju Limited edition konzolu sa jednom igrom i jednim gamepadom.. Osobno nisam kupovala preko e-kupi, ali prijateljica je.. kupila je laptop, i sve je bilo ok.. jedino, na ovom oglasu ne vidim da pise ista o garanciji.. kako to ide preko e-kupi, neznam..

Garancija je i mene brinula, kazu da je garancija godinu dana na sve PS konzole kod njih.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #190 : 28. Siječanj, 2018., 15:15 »
Garancija je i mene brinula, kazu da je garancija godinu dana na sve PS konzole kod njih.
[/quote]

Aha..pa ako pise negdje da je garancija..onda je.. a ako placas pouzecem, mozes otvorit paket i vidjet jeli sve ok.. preko koga dostavljaju? Jer imas i par dana za reklamaciju.. cca 2-4 dana.. pa u tom periodu prikopcas i vidis dal sve stima..
Zaboravila sam bila napisati da je na popustu bila ta moja.. iskreno, nisam sad pratila cijene.. ali cini mi se ok.. a btw bili su ti sad ludi popusti u megastoru zbog rukometnog ludila..lijepi popusti i do 32% .. 😀

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #191 : 28. Siječanj, 2018., 20:48 »
Ne znam za vas ali meni je kontroler za PS4 općenito vrhunski, predivno leži u ruci i sve je maksimalno precizno napravljeno da bi korištenje bilo što udobnije. Meni je miljama bolji od kontrolera za PS3, njega sada kad uzmem u ruke neopisivo je neudoban.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #192 : 28. Siječanj, 2018., 23:34 »
Ne znam za vas ali meni je kontroler za PS4 općenito vrhunski, predivno leži u ruci i sve je maksimalno precizno napravljeno da bi korištenje bilo što udobnije. Meni je miljama bolji od kontrolera za PS3, njega sada kad uzmem u ruke neopisivo je neudoban.

Kontroler je dobar, daleko da je los, ali u usporedbi sa XBox kontrolerom daleko kaska, od kvaliteta izrade do ergonomije. XBoxov kontroler je masivan, idealno lezi u ruci, komande su idealno rasporedjene tako da mu nema premca, definitivno.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #193 : 29. Siječanj, 2018., 10:20 »
Ne znam za vas ali meni je kontroler za PS4 općenito vrhunski, predivno leži u ruci i sve je maksimalno precizno napravljeno da bi korištenje bilo što udobnije. Meni je miljama bolji od kontrolera za PS3, njega sada kad uzmem u ruke neopisivo je neudoban.

Pozz.. da slazem se.. totalno je udoban.. samo me zanima kakva je vama baterija.. jer se meni cini da poprilicno brzo bude prazna.. 😀

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #194 : 29. Siječanj, 2018., 18:01 »
Baterija je solidna, nije bas vrhunska da može potegnuti dugo kao na PS3 ali solidna, samo je bitno da redovno ostavljate kontroler na punjenju kada ugasite konzolu, ako se toga držite biće vam mnogo lakše.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9