HCL.HR

PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti

  • 99 Odgovora
  • 54155 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« : 02. Veljača, 2014., 12:57 »
Vidjeli ste onu tipku Share na DualShock 4 kontroleru?

S njom možete podijeliti neki screenshot ili video s drugima putem interneta, a ova tema je upravo za to - ostavite nam u nju zanimljive screenshote i gameplay videe koje ste uhvatili kroz Share funkciju na svojoj konzoli.

Kako koristiti PS4 Share?

Kad jednom pritisnete Share tipku, PS4 konzola uhvati jedan screenshot i završi snimanje posljednjih 15 minuta vašeg gameplaya. Ako samo želite uhvatiti screenshot - malo duže držite Share tipku umjesto da ju samo brzo pritisnete, a ako želite odrediti točnu točku od koje će počet snimanje videa vašeg gameplaya, samo dvaput brzo stisnite tipku. Ako vam ta defaultna funkcionalnost ne odgovara, može se promijeniti kako PS4 reagira na pritisak Share tipke pritiskom na tipku Options na kontroleru dok ste u Share sučelju.

Po defaultu, kada jednom stisnete tipku Share, dobivate ove tri opcije u Share sučelju:

- Upload video clip
- Upload screenshot
- Broadcast gameplay

Zadnja opcija je za live stream vašeg gameplaya putem Twitcha ili Ustreama, što znači da možete svoje odigravanje igre uživo prenositi putem tih servisa i drugi PS4 korisnici onda mogu gledati kako vi igrate i komentirati to, ali u nekim igrama i pomagati vam oživljavanjem kada umrete i dobacivanjem nekih itema koji će vam pomoći u igri (za sada ni jedna igra to ne podržava, osim Tomb Raidera: Definitive Editon ako se ne varam).

Ako pokrenete neki live stream, podijelite link do toga ovdje, ali fokus teme je zapravo na gameplay videima i screenshotima.

- ako izaberete 'Upload video clip', morate se ulogirati na Facebook jer trenutno PS4 podržava objavu videa samo putem Facebooka
- nakon što to obavite možete staviti uploadati cijeli clip ili izrezati samo jedan dio videa i staviti to na uploadanje
- možete također izabrati tko će sve moći vidjeti vaš video na Facebooku
- kad se video uploada, samo nabacite link do tog videa ovdje u temu

Isto vrijedi i za screenshote - samo što se u pogledu screenshota iste može objaviti i putem Facebooka i putem Twittera. Nakon što izaberete tko sve može vidjeti vaš screenshot i nakon što se uploada na servis koji ste izabrali, stavite ovdje direktni link do te slike (mora završavati s .jpg, obično ga dobijete desnim klikom na sliku i opcijom "kopiraj URL slike" ili nešto slično tome) i zatim oko njega stavite standardne forumske IMG tagove.

Na HCL forumu možete jednostavno staviti taj link do slike u post, selektirati ga cijelog i dok je tako selektiran stisnuti CTRL+P i dobit ćete IMG tagove i slika će biti spremna za objavu na forumu.Sve u svemu, stvar je dosta jednostavna za koristiti pa neću ići u više detalja ovim putem, ali ako imate kakva pitanja ili pritužbe na rad Share funkcije (ne radi baš svima savršeno, čujem), javite se također u ovoj temi.

OK? Da vidimo onda te vaše screenshote i videe, evo par mojih:

Tomb Raider: Definitive Edition


Knack


FIFA 14


EDIT: U međuvremenu sam objavio i video prikaz PS4 Share sučelja i objasnio kako radi snimanje videa, hvatanje screenshota i live streamanje na konzoli. Pa ako se ne snalazite u svemu tome, za dodatnu pomoć pogledajte i ovo:

http://youtu.be/C3xqent-0o8
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2014., 09:26 Ementaler »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #1 : 02. Veljača, 2014., 13:04 »
Meni vise pase da jedan pritisak na share tipku radi screenshot pa sam to promijenio u postavkama :thumbs:
I ode odma na facebook da vadim mast prijateljima :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #2 : 02. Veljača, 2014., 13:12 »
Pa nabaci pokoji screen i ovdje :piva:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #3 : 02. Veljača, 2014., 15:03 »
WARFRAME

« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2014., 15:05 Virty »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #4 : 02. Veljača, 2014., 15:20 »


Evo iz Blacklighta gdje je tata prvi s 20 ubojstava, 12 asistencija i samo 10 smrti. Pa nek mi netko kaže da su potrebne one gumice za bolju preciznost :piva:

Imam i savršen video iz FIFA demoa, gol kroz dvoje noge, no to objavim kad uploadam na youtube :thumbs:
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2014., 16:17 kaisersephirot »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #5 : 02. Veljača, 2014., 15:33 »
to je blacklight inače :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #6 : 02. Veljača, 2014., 16:18 »
LOL, da, ovih dana igram Warframe pa mi se pomješalo, ugl izmjenjeno :hiha:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #7 : 02. Veljača, 2014., 17:33 »


A ko je to na prvom mjestu :ementaler: :mrgreen:
Trenutno mi se povraca od Resogun-a, zavrsio sam ga danas jedno 5 puta :hiha:

BTW ovo su bodovi na rookie, na vecimi tezinama je multiplier veci pa su naravno i bodovi :thumbs:
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2014., 07:27 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #8 : 02. Veljača, 2014., 17:38 »
Ček, zašto svi imamo zastavu Češke :ave: I da, morat ću ti ovaj rezultat skinuti, prvi level sam igrao samo prvi put, nisam znao ništa o onim pojačanjima :hiha2:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #9 : 02. Veljača, 2014., 17:48 »
Ček, zašto svi imamo zastavu Češke :ave: I da, morat ću ti ovaj rezultat skinuti, prvi level sam igrao samo prvi put, nisam znao ništa o onim pojačanjima :hiha2:

Pa ne vidim te uopce na popisu... vidim samo ementalera...
Nick ti je isti kao tu, sta ne?
Ja sam danas zapravo bio u lovu na trofeje, a rezultat na tablici je posljedica :hiha:
A i mene je zbunila zastava :loludara:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #10 : 02. Veljača, 2014., 17:52 »
Da, a vidim da to gleda cijeli prohod, ugl imam negdje oko 6 milja bodova, morat ću zasukati rukave nakon ispita sutra :hug I da, jel' ovo na najlakšoj razini ili...?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #11 : 02. Veljača, 2014., 17:55 »
Da, rookie, vec ova sljedeca je teza pun k, siluju te neprijatelji ful, stalno idu za tobom, dosao sam do drugog bossa i onda kad sam mu razbio 3 komada koja se mogu razbit, ostao mi zadnji i majstor stalno bjezi, neda ti da mu se priblizis tom komadu, okrece ga od tebe, i onda sam izgubio zadnji zivot i ugasio konzolu, nemogu vise, idu mi suze, hebate, neznam 5-6h sam igrao i imam filing ko da me neko dobro izdevetao :wildboy:
Bas mi izbilo oci :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #12 : 02. Veljača, 2014., 17:57 »
Ja jos prolazim najlaksu tezinu. Izjeba me onaj boss crv (dune) :bonk:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #13 : 02. Veljača, 2014., 17:58 »
A nez, morat ću za recenziju isprobati koju težu razinu, ima da plačem krv :piva:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #14 : 02. Veljača, 2014., 18:07 »
A nez, morat ću za recenziju isprobati koju težu razinu, ima da plačem krv :piva:

MA nije tako tesko, onaj zadnji brod je sugav skroz, ima najjace oruzje ali je jednostavno prespor, ovdje je vaznija brzina.
Prvi je najbrzi i ima opaki boost (nekako mi je najdrazi, samo s njim treba ful silovat boost), mozes cuda napravit s njim, a onaj srednji je prosjecan, ali ima samonavodece rakete, sto ova dva nemaju.
Ja sam naravno expert probao igrat sa ovim zadnjim brodom i to je tesko ko vrag jer su skoro svi neprijatelji brzi od tebe.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9