HCL.HR

PlayStation VR

  • 100 Odgovora
  • 84190 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation VR
« Odgovori #30 : 22. Srpanj, 2016., 13:30 »
Framerate me ne zanima na konzoli

Kao što rekoh, za VR je framerate itekako važan. Ne možeš igrati VR igre u 30 fps ili sa padovima, to pridonosi osjećaju mučnine pri korištenju. 60 fps-a je donji prag. 90 je optimalni, otprilike.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #31 : 22. Srpanj, 2016., 15:56 »
Dobiješ morsku bolest od niskog framea.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #32 : 25. Srpanj, 2016., 11:20 »
Ne, naravno... Za VR je framerate dealbreaker, mislio sam više na normalan prikaz sa TVom da mi
framerate nije bitan, jednostavno se navikneš na 30 frejmova ako je to stabilan frejm :D
Back to PSVR...
Mislim da će i Neo imati nekih problema sa VRom tako da uvijek treba biti oprezan. Moja 970 na PCu je
preporučeni minimum i ona stara dovoljno visok framerate a optimiziranost igara za jednu grafičku u
Neu će to samo ispraviti tako da se ja ne brinem previše za Neo. E sad, originalni ps4... On je već u problemima.
970 je, btw, grafička za neke medium postavke na PCu za VR sa svoja 4TFLOPSa.
PS4 ima 1.84 što odmah govori da je u govnima onaj tko misli da će na njega moći spojiti PSVR i uživati.
Neo će imati negdje oko 4,2 što je mrvicu iznad 970tke. To mi govori da je to konzola nespremna za 4k,
da je iznimno spremna za 1080p, da se najbolje osjeća na 1440p i da može uz jako dobru optimizaciju igara
pružati dobar ugođaj sa VRom. Framerate je JAKO bitan u VRu. najbitnija stvar ako ne želiš povratiti :P
Interesantno je to što sama izrada psvr-a nije toliko lošija u odnosu na HTC i OR samo što će ga pogoniti slabiji hardware. Sada je samo pitanje da li je ona kamera i svi dodatni gadgeti baš nužna za PSVR jer onda i njemu cijena ide do 800$ što je cijena Vivea :D


« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2016., 11:42 baDarmageddoN »

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #33 : 22. Listopad, 2016., 13:22 »
Da li se planira otvoriti zasebna podtema za PS VR. Osobno sam jako zainteresiran, ali volio bi i neka iskustva prije.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #34 : 22. Listopad, 2016., 17:31 »
Ja trenutno radim u Finskoj i ovdje je već u prodaji. Cijena mu je 449€ što nikako nije malo, pogotovo jer je to cijena bez kamere i Move kontrolera. Trebalo bi onda još izdvojiti 89€ za dva Move kontrolera i 79€ za v2 kameru. Skup sport!
Sutra ga idem u trgovinu isprobati.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #35 : 22. Listopad, 2016., 18:24 »
Kupit cu za koju godinu kad to sve bude u kompletu za 1500 kn :D

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #36 : 22. Listopad, 2016., 19:11 »
Kupit cu za koju godinu kad to sve bude u kompletu za 1500 kn :D

Zašto bi čekao koju godinu :)
Gledao sam na Youtubu neke gmply i stvarno je zanimljivo, jako! Kod nas bi trebalo biti 3.200 kn sa onih 10 demo igara valjda

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #37 : 22. Listopad, 2016., 19:12 »
Ja trenutno radim u Finskoj i ovdje je već u prodaji. Cijena mu je 449€ što nikako nije malo, pogotovo jer je to cijena bez kamere i Move kontrolera. Trebalo bi onda još izdvojiti 89€ za dva Move kontrolera i 79€ za v2 kameru. Skup sport!
Sutra ga idem u trgovinu isprobati.

Ajde javi dojmove molim te!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation VR
« Odgovori #38 : 23. Listopad, 2016., 11:25 »
Ja trenutno radim u Finskoj i ovdje je već u prodaji. Cijena mu je 449€ što nikako nije malo, pogotovo jer je to cijena bez kamere i Move kontrolera. Trebalo bi onda još izdvojiti 89€ za dva Move kontrolera i 79€ za v2 kameru. Skup sport!
Sutra ga idem u trgovinu isprobati.

Cudno, drugdje je sam VR 399€, u paketu sa kamerom je 449€, i Move 2 komada su 85€; a u USA postoji jos i paket i sa kamerom i sa move-om za 499$.
Ne kuzim zasto mi u EU nemamo ovaj kompletan paket...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #39 : 23. Listopad, 2016., 11:41 »
Kupit cu za koju godinu kad to sve bude u kompletu za 1500 kn :D

Zašto bi čekao koju godinu :)
Gledao sam na Youtubu neke gmply i stvarno je zanimljivo, jako! Kod nas bi trebalo biti 3.200 kn sa onih 10 demo igara valjda

Taman dok se ispolira ta "platforma" i dok pojeftini :)

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #40 : 23. Listopad, 2016., 12:43 »
Ja trenutno radim u Finskoj i ovdje je već u prodaji. Cijena mu je 449€ što nikako nije malo, pogotovo jer je to cijena bez kamere i Move kontrolera. Trebalo bi onda još izdvojiti 89€ za dva Move kontrolera i 79€ za v2 kameru. Skup sport!
Sutra ga idem u trgovinu isprobati.

Ajde javi dojmove molim te!

Evo upravo se vratio iz trgovine. Nažalost nisam isprobao VR jer nije dostupan za isprobavanje. Pitam ja prodavača kako to da nemaju jedan VR koji bi potencijalni kupci mogli isprobati prije kupnje, ipak su veliki novci u igri. Veli as da jednostavno nemaju niti će imati, ali ima caka. Naime može se kupiti i u roku od 30 dana vratiti ako kao nisi zadovoljan uz potpunu refundaciju. Mozda to napravim, nisam još siguran.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #41 : 23. Listopad, 2016., 12:48 »
Ja trenutno radim u Finskoj i ovdje je već u prodaji. Cijena mu je 449€ što nikako nije malo, pogotovo jer je to cijena bez kamere i Move kontrolera. Trebalo bi onda još izdvojiti 89€ za dva Move kontrolera i 79€ za v2 kameru. Skup sport!
Sutra ga idem u trgovinu isprobati.

Cudno, drugdje je sam VR 399€, u paketu sa kamerom je 449€, i Move 2 komada su 85€; a u USA postoji jos i paket i sa kamerom i sa move-om za 499$.
Ne kuzim zasto mi u EU nemamo ovaj kompletan paket...

Nije čudno, Finska ti je inače puno skuplja od ostalih EU država. A taj bundle, baš neobično sto njie dostupan u Europi.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #42 : 01. Studeni, 2016., 13:17 »
Ja sam prelomio i napravio preorder u Sancti, uz naravno Neo.

Svjestan sam da je to manje od onoga što zaslužujemo  (u smislu kvalitete samog VRa) ali jbg... Robinson, Driveclub, GT, EVE... Nadam se da neću požaliti.

Odg: PlayStation VR
« Odgovori #43 : 02. Studeni, 2016., 09:27 »
Ja sam se "predbilježio" šta god to značilo :)
Taman do izlaska u HR skupim lagano lovu i dobro se informiram jer će biti dosta iskustva iz USA i EU gdje je izašla.
Nigdje ne piše, ali PS VR treba normalno raditi i na običnom PS 4 koji nije PRO?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation VR
« Odgovori #44 : 02. Studeni, 2016., 16:46 »
Da, radit će normalno.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9