HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

• 2174 Odgovora
  • 337011 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2025 : 04. Siječanj, 2018., 21:31 »
1. Ako nisi za Multiplayer igre onda jako dobro razmisli.
Budimo iskreni, PS+ besplatne igre uglavnom nisu AAA igre tako da ovisi o tebi što želiš od "besplatnih" igara
Imaš blagdanske popuste koji nisu samo za PS+ korisnike ali ako bi kupio PS+ samo za popuste onda ti je bolje čekati neki blagdan i besplatno uzeti tjedan dana PS+ (a kasnije onda najjeftiniju opciju za druge blagdane) da za to vrijeme kupiš igru sa popustima: Tjedan dana PS+a nemaš više od jednom tako da to je karta koja se samo jednom može
iskoristiti

2. Igru bez diska ne možeš igrati ako disk nije u konzoli. Instaliraš ti nju ali ona ne postane povezana sa tvojim računom.
Na žalost, nije to origin ili steam da upišeš kod ša da ti igra uz taj početno fizički oblik postane i digitalna. Jok
Znači, diskovi su ti jako potrebni.

3. Imaš 3,5 utor na gamepadu. Koliko ja znam a znam dobro- ps4 nema 3,5 utor za slušalice i mikrofon.
Osim ako imaš USB konverter sa sluškama, onda imaš USB utor :D

Nadam se da sam bio od pomoći :D
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2018., 21:43 baDarmageddoN »

*

snowblind

• Moderator
  • 9383
« Odgovori #2026 : 04. Siječanj, 2018., 21:41 »

A gledaj, godišnja pretplata dođe nešto manje od jedne igre koju bi kupio kod nas u trgovini, a godišnje ćeš ih minimalno dobiti dvije mjesečno pa ono, ako ne nađeš dva tri naslova zbog kojih bi ti se isplatilo, imaš veoma specifičan ukus. I popusti kao što si rekao koji stižu s pretplatom. No, da bi ti te igre uvijek bile dostupne, Plus pretplata mora biti aktivna. Ako ne budeš htio obnoviti, igre ti neće otići s računa, nego će ti biti nedostupne dok opet ne obnoviš pretplatu.

PSN account funkcionira na način da ti se igre vežu uz njega. Igre koje imaš na disku su na disku, ne vežu se uz račun pa ih možeš posuđivati. Ključeve kao takve ne znam koliko se isplati kupovati jer nije to tržište rašireno kao na Steamu gdje se može na 63 različita načina kupiti ključeve. Digitalne igre se kupuju preko PSN Storea gdje uz već spomenute popuste zbilja možeš ugrabiti igre za razumnu cijenu.

« Odgovori #2027 : 05. Siječanj, 2018., 10:05 »
Ey, dobro jutro ljudi :) nadam se da ne duplam temu .

Eh ovako, jucer sam kupio ps4 weee :D i upalim ti ja plejku,napravim acc i vidi ti sad nema mi moje bosne :( ja kao i svaki fini komsija izaberem Hrvatska :D i krenem da dodam karticu da kupim ps plus i mozda koju igru medjutim dobijam error da mi nije uredan broj kartice. broj kartice je uredan jedino regija mi stoji hrvatska pa msm da zbog toga baca error.

Uglavnom da ne duzim, kako ja sada da spojim svoju karticu na psn i da trosim kune  xD

ako neko moze da pomogne bio bih jako zahvalan.. hvala :)

edit: poslije googlanja update :D samo ako sam dobro skontao, mogu napraviti novi US region acc i kupovati sa amzona i trositi dolare (jer su bolji od eura xD) i onda igrati te igre koje sam kupio na hrvatskom accu(tj. kad kupim svi useri na mom psu mogu igrati igre koje imam)? i nece me bacat na us servere nego na eu?
« Zadnja izmjena: 05. Siječanj, 2018., 11:40 DaDoXy »

*

snowblind

• Moderator
  • 9383
« Odgovori #2028 : 05. Siječanj, 2018., 16:07 »
Za multiplayer nisam siguran, mislim da to više ovisi o samoj igri. Što se tiče računa, da, možeš kreirati US i kupovati s Amazona, no onda i sve dodatke/DLC pakete za igre moraš kupovati također s US računa.

« Odgovori #2029 : 05. Siječanj, 2018., 22:21 »
pozdrav, planirao sam sebi kupiti PS4 PRO medjutim nemam 4K televizor, pa me zanima da li cu moci normalno igrati na svom lcd tv-u, i da li se playstation moze igrati, tacnije igrica Fifa 18, bez internet konekcije. Hvala unaprijed.

« Odgovori #2030 : 05. Siječanj, 2018., 22:37 »
Naravno da ćeš moći igrati i na TV-u manje rezolucije, gotovo svaki monitor/ TV sa HDMI možeš koristiti.

Moći ćeš igrati FIFA-u  bez interneta, ali nećeš moći igrati FUT i ostale online modove, znači ostaje ti karijera i ostali SP modovi.

« Odgovori #2031 : 05. Siječanj, 2018., 22:48 »
Naravno da ćeš moći igrati i na TV-u manje rezolucije, gotovo svaki monitor/ TV sa HDMI možeš koristiti.

Moći ćeš igrati FIFA-u  bez interneta, ali nećeš moći igrati FUT i ostale online modove, znači ostaje ti karijera i ostali SP modovi.

prijatelju hvala puno na odgovoru, posto se nalazim u Njemackoj tek sam nedavno doselio, nemam jos internet nisu mi jos dosli prikljuciti, de mi jos samo reci, sto se tice ps4 kontrolera, posto je on wireles kako ce on funkcionisati bez neta?

« Odgovori #2032 : 05. Siječanj, 2018., 23:41 »
Prvi put ćeš ga povezati kabelom, a poslije bežično.

On se ne spaja na internet, već na konzolu i mislim da koristi bluetooth.

*

radovangm

• n00b
  • 1
« Odgovori #2033 : 07. Siječanj, 2018., 17:40 »
Tesla 43S606SUS Smart TV 43" 4K Ultra HD  ovaj je tv.  Koristim HDMI kabl koji se dobije sa sony pro.?
Druze, jesi li uspeo sta da resis sa problemom koji si imao sa TESLOM i PS4 PRO? Imam isti TV, pa se dvoumim da li da uzmem ovu konzolu ili obicnu SLIM da razmatram. Koliko znam nas TV ne podrzava HDR, ali 4k svakako. Sad, ovo je jedini forum gde nalazim da je neki korisnik pokrenuo temu PS4 PRO i Tesla tv-a. Javi informacije, znacice i drugima. Hvala i pozdrav

« Odgovori #2034 : 07. Veljača, 2018., 10:34 »
Evo dobio sam voucher code za system software 5.50 Beta i uz njega jos 2 da podijelim pa tko ugrabi njegovo. :thumbs:

JG92 23NM J579

RECE HDN9 TJBP

« Odgovori #2035 : 28. Veljača, 2018., 16:52 »
Odmah na startu za admine ako tema ne pripada ovdje mogu je odma prebaciti u neku raspravu jer nisam bio siguran gdje postat.

Eh sad. Kao sto naslov kaze, razmisljam se stak upiti. Zivim u njemackoj tako da cu koristiti € kao valutu. Trenutno u stanu mi je vecina bijelo pa sam mislio kupiti bijeli PS4 pro, nekako mi sexy izgleda. Nasao sam jedan nov, ne koristen. jedan dzojstik bez igara i sta vec. Znaci PS4 pro i to je to za 360€. Dok sam sa druge strane nasao jedan polovan crni, sa 2 dzojstika i 6 igara (Horizon zero down, fifa 18, destiny, fallout 4, CoD black ops 3 i mortal kombat xl ) u paketu 500€. Sad ne znam sta bi radio. Da li kupit bijeli jer trenutno mi 2 dzojstika ne trebaju jer sam zivim, sa druge strane igrice su skupe. Il kupiti odmah crni u paketu sa igricama? Iskreno jedino sto mi se igra na PS4 jeste Horizon, AC Origins, Uncharted 4, Fifa 18 i mozda jos neke al prve 3 bi zelio preci radi storya. Dal mi se isplati dat toliki novac na jos jedan dzojstik koji mi ne treba igrice koje necu igrat....

« Odgovori #2036 : 28. Veljača, 2018., 18:57 »
Kupi nov,garancija,drugi gamepad ti ne treba,a igre koje te ne privlače ce bezze skupljati prašinu.
Uvijek u gamestopa imas popusta i polovnih igara, ja za hzd platio 19 eura,prosli tjedan uzeo prey za 20 :-)

Ali najbitnija stavka je garancija dvije godine.

« Odgovori #2037 : 28. Veljača, 2018., 21:33 »
Znači 360 eura za ne otpakovan i ne korišten ps4 pro je ok?

« Odgovori #2038 : 01. Ožujak, 2018., 17:46 »
Mediamarkt,Saturn,Gamestopa,razuvidi gdje je najjeftinije i kupi,najcesce pleyka dodje s jednom igrom,zavisi kakav je bundle.

A to je okvirno cijena,il' se strpi do Uskrsa i ako budeš doma u Hr,kupis preko njuskala za oko dva soma kuna.

« Odgovori #2039 : 01. Ožujak, 2018., 18:13 »
Ovo je privatna prodaja. U radnjama je bijeli bez igre 370 do 400 eura. Ovaj lik prodaje ne otpakovan nov za 340 (malo sam spustio cijenu). Tako da je ovo trenutno najjeftiniji nov koji mogu da nadjem. A ne želim da čekam do uskrsa da mi je ratchet and clank sad skinuti u februaru...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21