HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631132 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2025 : 03. Ožujak, 2018., 12:03 »
Ako ne bude otvarana vidit ces na kutiji, otvori i sve ovo probaj osim igara. Ako idjes licno vidit mozes se predomislit.

Ako je otvarana -Zovni playstation podrsku i neka ti provjere jeli bana konzola.
« Zadnja izmjena: 03. Ožujak, 2018., 12:05 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2026 : 04. Ožujak, 2018., 09:28 »
Usernameinusealready preporucao bi ti da ne uzimas....Iskreno bez racuna ti je kao da ju kupujes bez garancije..Znaci za 2 mj ti moze nesto otici u konzoli i sta onda? Onda neces moci ostvariti garanciju..Tako da ono, a sad 280Eura je priblizno CCA 2100kn, a konzolu iz ducana mozes nabavoti za 2500kn i to sa COD WW2 igrom i garancijom, mislim da je ti se vise isplati uzeti iz ducana. (Stim da govorimo o Slim modelima)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2027 : 17. Ožujak, 2018., 12:20 »
Danas sam napokon uzeo ps4  :clap:.
Nego pitanje, vidio sam da se mogu gledati filmovi s nekih stranica, ali jeli postoji mogućnost da pokupim ban ili nešto slično?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2028 : 17. Ožujak, 2018., 13:02 »
Hoće li zbog Uskrsa biti popusti u trgovinama na ps4? Htio bih uzeti ps4, ali bih isto tako htio jeftinije proći, a ne znam koliko je pouzdana / jednostavna kupnja preko oglasnika.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2029 : 18. Ožujak, 2018., 09:57 »
Danas sam napokon uzeo ps4  :clap:.
Nego pitanje, vidio sam da se mogu gledati filmovi s nekih stranica, ali jeli postoji mogućnost da pokupim ban ili nešto slično?

Platiš članstvo (npr Netflix 50 kn), sve radi odlično, visoka rezolucija, bez reklama, samo se nadogradi i nema virusa. Sve to naravno košta, to je Playstation i PSN.
Ako si tek došao iz PC svijeta u početku će ti biti čudno, ali to je normalno

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2030 : 24. Ožujak, 2018., 13:37 »
Pozdrav, imam jedan problem vezan za fortnite...Točnije problem je taj da ne mogu connectati svoj PS4 račun na epic game. Piše mi "Your PSN account "Hudika6" has already been associated with another Epic Games account." ali to je nemoguče jer ga nisam nikamo prijavljivao. E sad,  :kava: čitao sam  da puno ljudi ima isti problem. Da li se netko od Vas susreo s takvim problemom? Ako netko jeje, molim za pomoć. Našao sam par načina za riješiti taj probem ali ni jedan nije radio, bar ne kod mene.  :( :( Nadam se da neću trebati raditi novi account za PS..  :wildboy:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2031 : 07. Travanj, 2018., 21:55 »
Ljudi ima li itko iskustva sa Bigben Wired Controller PS4? Treba mi još jedan kontroler pa mi se ovo čini prihvatljivo.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2032 : 08. Travanj, 2018., 03:01 »
Ja sam kod prijatelja par puta igrao na tome.

Malo je robusniji od DS4, ali je i dalje ugodan i vrlo sličan DS4.  ( neki su promjenili položaj gljiva, ovi su vjerni )
Baš zbog toga što je veći podsjetio me na Xbox one kontroler, koji je za mene najbolji kontorler.

Imaš 3 m kabela, a vejrujem da ti je to sasvim dovoljno, osim ako ne igraš PES, FIFA i takve igre gdje često poludiš kada primiš gol haah

Ako ne možeš skupiti 200kn više, onda je on dobar odabir. A na koncu ga i potpisuje PlayStation.
U SD imaš ga za 350 kn, s popustima si ga mozes spustiti na 300kn.
 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2033 : 05. Svibanj, 2018., 15:15 »
Evo jedno pitanjce.... uzeo sam danas ps4 i gow (inace uzeo sam zbog toga da odigram gow uncharted oba dijela i jos neke igre), e sad me zanima dali ja mogu svoj gow prebaciti na ps4 da ga imam u digitalnom obliku a recimo tu igru dalje prodati ili zamjeniti za drugu? Hvala
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2034 : 05. Svibanj, 2018., 17:11 »
Ne! :) Igra se sama prekopira sa diska na hard disk konzole ali disk fizički mora biti u konzoli prilikom pokretanja igre, ne radi bez diska.

Tako rade samo digitalno kupljene igre  (logično) :)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2035 : 05. Svibanj, 2018., 17:57 »
A tako sam i mislio ali reko ajde da provjerim
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2036 : 11. Svibanj, 2018., 09:04 »
Evo jedno pitanjce.... uzeo sam danas ps4 i gow (inace uzeo sam zbog toga da odigram gow uncharted oba dijela i jos neke igre), e sad me zanima dali ja mogu svoj gow prebaciti na ps4 da ga imam u digitalnom obliku a recimo tu igru dalje prodati ili zamjeniti za drugu? Hvala
uzmi si i uncharted collection (1-3. dio)
bilo bi steta da to propustis

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2037 : 12. Svibanj, 2018., 04:13 »
A presao sam to vec na ps3 ostalo mi je 4 i lost legacy to se mora
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2038 : 17. Svibanj, 2018., 22:26 »
Pozdrav

Tek sam dobila ps4 i zanimaju me neke stvari. Ispričavam se ako je ovo već negdje odgovoreno, ja nisam našla pa moram upitati.

1. Može li se staviti lažna zemlja npr. da si iz SAD ili UK?
2. Možeš li imati dva accounta na jednom ps4? Čula sam da se može imati samo jedan i to mi nimalo nema smisla pa da provjerim to ovdje  :D
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2018., 22:36 Annabella_M. »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2039 : 18. Svibanj, 2018., 08:39 »
1. Mozes i ne mozes vise minjat.

2.Mozes i to mislim do 7 ih imat. Ako sam u pravu.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9