HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 636106 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #330 : 21. Veljača, 2013., 02:11 »
WTF!!!! WTF!!!

bez veze čamijo a ono samo mu.o labudovo

nema šta konzola je MARAK

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #331 : 21. Veljača, 2013., 02:14 »
Ne kužim što se svi žalite, bilo je čist OK.

Izgled konzole vjerojatno još nije finalan (sjetite se ps3 e3 bumerang kontrolera), Dualshock 3 izgleda dobro, bit će dobrih launch naslova, a cijenu ne žele otkrit dok Microsoft ne povuče svoj potez

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #332 : 21. Veljača, 2013., 02:15 »
Smeće.

Lijep pozz!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #333 : 21. Veljača, 2013., 02:17 »
Teoretski, a i više-manje realno, tech demoi i igre koji su  prikazani su vrh onoga što hardverski konzola može izvuć grafički. Mislim, najvjerojatnije.

Skok u grafici mi prema tome ne djeluje baš tako velik.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #334 : 21. Veljača, 2013., 02:19 »
Vi koji govorite da je prezentacija bila smeće. Po čemu?
Ima par ideja koje stvarno su nekakva prava evolucija gaminga. Za puno stvari dosada sve je bilo relativno zatvoreno i ograničeno zbog arhitekture PS3-a.
Inače gotovo sve što se vidlo bilo je impresivno. Što ste očekivali?

:wildboy: :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #335 : 21. Veljača, 2013., 02:23 »
Koliko uzbuđenja, odusevljen sam svime, tako da steta sto nije prikazana i glavna stvar ali dobro.
Osmijeh mi je bio na licu cijelo vrijeme, trnci vise puta, nevjerojatan dozivljaj.
Watch dogs, driveclub, infamous second son (ucinio mi se ko prototype na pocetku haha), a pogotovo mm-ova igra s moveom (omg nesto najbolje ikad!!!), mi je najvise zaokupilo paznju. I capcomov fantasy izgleda brutalno, ma sve je odlicno!
Mogu samo reci da se ponosim sto sam gamer i zalim ljude koji ovakve stvari nikad nece dozivjeti.

:ave::ave::hihi:

ne znam, isuse, prestrašno.

Cole, ja ne znam. Što te impresioniralo? Generični tech demoi? movie_games format? Ne razumijem... Gameplay se pretvara u smeće. Prema ovome što su prikazali Wii U doslovce rastura


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Chime

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #336 : 21. Veljača, 2013., 02:24 »
Realno što jest jest! Sve je to marketing, uglavnom ništa što već skoro nismo znali. Izgled konzole se još krije zbog Microsofta i njihove next gen konze. Čeka se E3 za više detalja. A do tad bar znamo što nas očekuje ubuduće.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #337 : 21. Veljača, 2013., 02:26 »
@Cole
Ma bio je skroz okej show - dobro predstavljena ideja oko konzole, puno third-party podrške, puno lijepe next-gen grafike itd. Ali i puno neodgovorenih pitanja - kako i treba - da nas ostave zainteresiranima i da PS4 bude aktualna tema razgovora i predviđanja sve dok nam na nekom sljedećem eventu ne otkriju još pokoji detalj.

--

I sad kad je gotovo vratio sam forum kako je bio - da se prikazuje opet samo 15 postova po stranici.

Tnx što ste pratili s nama, sutra idu vijesti i sva ostala čuda i čudesa.

Laku noć

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #338 : 21. Veljača, 2013., 02:27 »



:hihi::hihi::hihi::hihi:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #339 : 21. Veljača, 2013., 02:32 »
Vi koji govorite da je prezentacija bila smeće. Po čemu?
Ima par ideja koje stvarno su nekakva prava evolucija gaminga. Za puno stvari dosada sve je bilo relativno zatvoreno i ograničeno zbog arhitekture PS3-a.
Inače gotovo sve što se vidlo bilo je impresivno. Što ste očekivali?

Što je od prikazanog evolucija gaminga?
Zbog koje od prikazanih igara želiš kupiti PS4? =)

Ne znam, samo sam u par trenutaka Kilzon trejlera imao dojam HEJ OVO JE NEXT GEN.
Što više razmišljam, lošija mi prezentacija. :mrs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #340 : 21. Veljača, 2013., 02:35 »
još uvijek pratim

pitanje je bilo: Što mislite da možete napraviti sa Assassin's Creedom na PS4 što niste mogli na PS3

odgovor je bio: Grafika će biti bolja, što znači veću imerzivnost, više ljudi će biti na ulici sa više detalja poput očiju, usta, kose, zapravo jedno veliko povećalo.

jep. next gen. =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #341 : 21. Veljača, 2013., 02:50 »
Odlicna kvaliteta KZ4 videa, pa koga zanima... :
https://www.facebook.com/photo.php?v=113171115535029

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #342 : 21. Veljača, 2013., 08:47 »
U biti, prije nego krenem kenjat.

Ako sam dobro shvatio, imali su "prezentaciju konzole", na kojoj nisu predstavili konzolu?

Specifikacije se već znaju i vani su?
Kontroler se već zna i prezentiran je?
Određeni naslovi su najavljeni, ali još uvijek se ne zna kompletna lista?

I, ako sam dobro shvatio, ono što donosi je BOLJU GRAFIKU :wildboy::wildboy:

Ne znam, očekivao sam čuda, al ono.

Osim toga, pazite koje govno su napravili. Početkom godine prezentiraju konzolu koja će službeno ugledati trgovine krajem godine.
To s u marketingu NIKAD ne bi trebalo radit samo zato jer si pokopavaju trenutnu generaciju (hint: ljudi poput mene, koji još nemaju PS3, neće kupit PS3 nego će se strpit još pola godine i kupit PS4). Dakle, extreman pad prodaje PS3-a nakon ove objave, a zapravo ništa konkretno nismo dobili.

Mislim, novi Joypad rula, na stranu to, al ono, razočaran.
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2013., 08:59 Syzygy »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #343 : 21. Veljača, 2013., 10:35 »
U biti, prije nego krenem kenjat.

Ako sam dobro shvatio, imali su "prezentaciju konzole", na kojoj nisu predstavili konzolu?

Specifikacije se već znaju i vani su?
Kontroler se već zna i prezentiran je?
Određeni naslovi su najavljeni, ali još uvijek se ne zna kompletna lista?

I, ako sam dobro shvatio, ono što donosi je BOLJU GRAFIKU :wildboy::wildboy:

Ne znam, očekivao sam čuda, al ono.

Osim toga, pazite koje govno su napravili. Početkom godine prezentiraju konzolu koja će službeno ugledati trgovine krajem godine.
To s u marketingu NIKAD ne bi trebalo radit samo zato jer si pokopavaju trenutnu generaciju (hint: ljudi poput mene, koji još nemaju PS3, neće kupit PS3 nego će se strpit još pola godine i kupit PS4). Dakle, extreman pad prodaje PS3-a nakon ove objave, a zapravo ništa konkretno nismo dobili.

Mislim, novi Joypad rula, na stranu to, al ono, razočaran.
+1
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #344 : 21. Veljača, 2013., 10:46 »
kontroler izgleda dobro i mora bolje ležat u ruci od prethodnih, traileri su bili odlični naravno da neće sad sve pokazati
ostavljaju nešto i za E3 da Microsoft ne skrene pažnju na sebe 8 GB rama je pun pogodak

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9