HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631414 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #405 : 25. Veljača, 2013., 10:27 »
Ekipa govori stvari koje su najjasnije na svijetu na način da ispada kao da govore nešto GENIJALNO PAMETNO.
I onda još tvrde da netko drugi to ne kuži.

Deadwalker je objasnia princip ponude i potražnje, kojeg je srđan nadopunia tezom da svi ne vole iste stvari.


=D>
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #406 : 25. Veljača, 2013., 10:34 »
Ferovcu pojasnit marketing :hiha: Zapravo ti je dečko pojasnio to sasvim kul.

Jedna nova pucačina s novim imenom tebi vrijedi 10$, dok novi COD ti vrijedi 50$ (blesavi primjer). Planescape: Torment tebi vrijedi $0 i uzeo bi ga s torenta, dok bi babitj mozda dao $10 za njega na GoG-u.

Mislim, s ovime ti samo nadopunjujem njegovu teoriju.

:fpalm:

VAU, stvarno nisam razumio princip. To je teško. To je marketing, stari moj, to nitko ne kuži. Ful je sjebano.

Da, kraljevi, takav model bi apsolutno opstao. Sony prodaje Plejšn ispod proizvodne cijene da bude konkurentan te planira pokriti to na igrama (tako je bilo dosad barem) i ulupa desetke ili, vjerojatnije, stotine milijuna dolara u novi Kilzon. AJMO IĆI PO PLATI-KOLIKO-ŽELIŠ principu. =)

Jer kužiš, mali Milan 15-godišnjak (koji je ciljna publika uglavnom) će skroz gnjaviti mamu da plati 60 dolara jer želi podržati developere. Naime, neće staviti 0 DOLARA i igrati igru. Kao i svi ostali na svijetu ikad. =)

Kužiš, nitko se u Sonyju, Microsoftu ili Nintendu nije toga sjetio. Ili Valveu, EA-ju ili nekoj drugoj kompaniji.
Oni nemaju financijske savjetnike. Marketinške timove. Bilo što takvo.
Štaš, kad nemaju vas dva marketinška genija. =)

Al hej, on je to rekao pismeno i elokventno - mora da je nešto pametno! =)

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #407 : 25. Veljača, 2013., 10:44 »
Neda mi se ni čitat što je prljavi ferovac napisao :mrs:

Bilo mi je jadno što si ga tak napao, a zapravo ti je sasvim kul napisao.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #408 : 25. Veljača, 2013., 10:52 »
=D>

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #409 : 25. Veljača, 2013., 12:06 »
Suma sumarum...Ja ne znam kako nekom prikazane igre izgledaju odlicno kad su iste za 30% (vizuelno) bolje od PS3 igara??? Ovakvu grafu je imao PC prije 2 godine. Izgleda da ce Sony s ovom generacijom dobro prodati muda po bubrege.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ajd nabroj koje igre izgledaju bolje od Killzone ili Deep Down, a da nije Crysis 3.

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #410 : 25. Veljača, 2013., 12:27 »
Suma sumarum...Ja ne znam kako nekom prikazane igre izgledaju odlicno kad su iste za 30% (vizuelno) bolje od PS3 igara??? Ovakvu grafu je imao PC prije 2 godine. Izgleda da ce Sony s ovom generacijom dobro prodati muda po bubrege.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ajd nabroj koje igre izgledaju bolje od Killzone ili Deep Down, a da nije Crysis 3.

Usporedjivanje konzola sa pc-em je pomalo offtopic :) No recimo da po meni grafika na konzolama nije nista losija nego na pc-u, jer ako zelis na pc-u neku ultra grafiku moras istresti koji 6000 kn na vise, a onda se konzola vise isplati, i jos kad kupis konzolu sljedecih 5, 6 godina si miran. Takodjer igranje na pcu je poprilicno odumrlo, na pcu vecina igara ne izlazi, a ako i izlazi onda traze x360 kontroler za windowse, cesto su dosta bugovite :(

Stvar je i  u tome sto ne treba sliniti previse na grafiku, ako i dok izadje ps4 pc bude imao neku ultra ludu grafiku dali to znaci da ce igra na njemu biti bolja? Mene se vise dojmio na ps4 eventu onaj zid 3rd party developera koji podrzavaju ps4., bitne su igre. Ako se gleda na grafiku dali to znaci da sve igre dosad izisle su losije od neke sa boljom grafikom?  Znaci klasici poput half lifea, golden eyea, mario bros, starcraft su sve losije igre od npr. black ops 2 zato sto imaju losiju grafiku?

No back on topic, kakvo je vase glediste na onu igru sto je media molecule predstavio, ono sa move kontrolerom i skulptiranjem? Nisam dobio jasnu sliku dali je to samo neki program za izradu tih skulptura ili ce imati nesto slicno kao little big planet gameplay, a da je ovo samo editor....
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #411 : 25. Veljača, 2013., 22:00 »
I
Suma sumarum...Ja ne znam kako nekom prikazane igre izgledaju odlicno kad su iste za 30% (vizuelno) bolje od PS3 igara??? Ovakvu grafu je imao PC prije 2 godine. Izgleda da ce Sony s ovom generacijom dobro prodati muda po bubrege.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ajd nabroj koje igre izgledaju bolje od Killzone ili Deep Down, a da nije Crysis 3.

Anno 2070
Need for Speed Shift 2 Unleashed
Dirt 2 and Dirt 3
Assassin's Creed Brotherhood and Revelations
Battlefield 3
Battlefield Bad Company 2
The Elder Scrolls 5 Skyrim
Saints Row The Third
Metro 2033

Uzmi u obzir da su relativno stari naslovi a idu ruku pod ruku sa "next gen" na ultri.

Mnogi osporavaju 4ku da nije proizvela wow efekat i to je svakom gameru sa 15 + godina staza jasno. Ostaje samo da vidimo sta ce nuditi u buducnosti. Recimo Killzone koristi 1,5 g Vrama sto ostavlja dosta prostora za poboljsanja.Mozda da je N.Dog bio dio prezentacije mozda bi bilo drugacije, mozda ja vidim nesto sto ostali ne vide ili ne zele da vide. I don't see the future I see current gen.

I da, zakleti sam konzolas ^-^
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2013., 22:03 Haribo »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #412 : 25. Veljača, 2013., 22:07 »
Jedino BF3 od svega navedenoga, iako meni KZ izgleda bolje zato što nema plavi filter kao BF. Uostalom, treba čekati E3, a vjerujem da će nekoliko first party studija dobiti finalni dev kit pa će pokazati što konzola može.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #413 : 25. Veljača, 2013., 22:12 »
Da uletim :mrgreen:

Metro 2033
Battlefield 3
Battlefield Bad Company 2
The Elder Scrolls 5 Skyrim (isključivo s modovima, ali to je ipak čar PC-a)
Dirt 3

i

Need for Speed: Most Wanted
_________________________

Ostalo ne, ali ove igre na ultra izgledaju itekako bolje nego KZ: Shadowfall... doduše rečeno je da igra ne iskorištava puni potencijal PS4, tako da vjerujem kako imamo još puno toga lijepoga za vidit od next-gena

Zapravo, za PC bi se još lista dala napuniti, ali isključivo uz modove (Alan Wake, anyone?), tako da takvo nadmetanje ipak nije fer

Pokrijepim stajalište screenshotovima... ali ne odmah jer mi nisu trenutno dostupni :hiha2:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #414 : 25. Veljača, 2013., 22:17 »
Ne znam, usporedbe baš nikako nemaju smisla. Prd.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #415 : 25. Veljača, 2013., 22:22 »
A i to što kažeš. Treba čekati E3 i nadati se da nećemo gledati nastavke nego nešto novo i divlje. :wildboy:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #416 : 25. Veljača, 2013., 22:39 »
Zasto nemaju? Nije rijec PC VS PS4 vec o onome sto je Sony ponudio (a vjerovatno ce i XBOX) na konferenciji. Vizuelni dozivljaj igara je podjednako dobar na (prethodno nabrojanim PC ) starijim naslovima kao i PS3 naslovima. Npr. Screenovi PS2ce i PS3ce se ne mogu poredit.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #417 : 25. Veljača, 2013., 23:01 »
Iskoristit ću rendom sliku s reddita, ali ne znači da nije istina.




Sve su manje razlike jer, šokantno, igre sve bolje izgledaju. Kako bi točno uopće izgledala NEUSPOREDIVO bolja grafika u odnosu na Crysis 3, recimo?
Uostalom, nije sve u broju poligona na jednom liku/oružju/avionu/nezz.

Blaaaaaaaaa, ne da mi se objašnjavati stvari koje su jasne svima koji su ikad programirali ikoji kurac.
Šanse za konstruktivnu raspravu su ionako 0. Otprilike.

Pogotovo zato jer ne znamo zapravo skoro ništa o Kilzonu osim par skrinova i kratkog videa, za kojeg ne znamo koliko je in game. xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #418 : 25. Veljača, 2013., 23:11 »
Glupi developeri, rade igre s trokutima, samo si otežavaju  :fpalm:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #419 : 25. Veljača, 2013., 23:26 »
:hihi:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9