HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 635101 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #540 : 25. Rujan, 2013., 12:36 »
Naravno da nije bitna veličina. Ipak, danas svi imamo ADSL i flat. /sarkazam

I bilo bi super da se download krene sam od sebe, dok ja igram, i pritom me izbaci iz multiplayera. /opet sarkazam

Iz priloženog se vidi da si kmet - PS2 se još da naći na njuškalu. :D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #541 : 25. Rujan, 2013., 12:42 »
A nez, osobe koje nemaju flat će vjerovatno isključiti ovu mogućnost u postavkama, iako danas flat internet, nez kako je u hrvatskoj, no kod nas je dosta slične cijene s onim ograničenim, pa su samim time svi kod nas na flatu. I da, tko uzima nešto od 3k+ kuna, a da nema za flat internet :wildboy:

I opet nisi shvatio, upravo iz toga razloga će konzola preko večeri skidati nadogradnje, da ti prilikom igranja ne kvari gušt. Nez, to je već viđeno kod Steama, igra se nadograđuje kad je ne igramo, neće nas nikada izbaciti iz igre. Ono što je super jest što će se te nadogradnje događati preko noći, kada ne koristimo konzolu, pa nikada nećemo morati čekati da se igra nadogradi prije nego je zaigramo.

Mislim znam da ja na kraju ispadam budala što ovo objašnjavam, kad ti to i sam znaš, ubacit ćeš sad jedan "šaljivi" komentar, ali jbg, moram :wildboy:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #542 : 25. Rujan, 2013., 12:46 »
Isuse Kriste. Daj shvati, kaiseru, da nemaju svi flat - ne zbog manjka novaca, već zato jer nije pokrivena cijela Hrvatska. NIJE POKRIVENA CIJELA HRVATSKA. Živim na pola puta između Karlovca i Zagreba, praktički uz glavnu cestu, ali ADSL-a nema. Kako to neki ljudi još uvijek ne shvaćaju?

Ma, koji ku*ac se trudim. Samo ću dobiti opomenu na PM. Opet.

Zaboravi.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #543 : 25. Rujan, 2013., 12:54 »
I ček, na kraju je tebi Sony/Microsoft/izdavači/tko već kriv zbog toga što ti nemaš ADSL? Mislim jasno mi je da nije cijela Hrvatska pokrivena, kao ni BiH, ali jbm onda isključi u opcijama nadogradnje i igraj vanila verziju igre, nitko te neće siliti da si ti instaliraš te nadogradnje. Ali glupo je smatrati to nešto negativnim samo zato što ti nemaš dobar internet

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #544 : 25. Rujan, 2013., 12:58 »
To uopće nije bila poanta. Poanta je da za koju godinu ništa neće funkcionirati bez interneta.

Želim kupiti igru na disku. Želim da ju, kada ju stavim u konzolu, mogu igrati i da to bude potpuna verzija.
Tražim li previše?



EDIT:
Ajde, da nebi bio razočaran nedostatkom humorističnih doskočica... Budući da tebi to ne smeta ni najmanje i sa podsmjehom gledaš na naš ''vanilla igrače'', reci mi da li i ti spadaš u onu skupinu ljudi koji puše fore tipa Ovu je igru radio naš ogroman tim pune 3 godine, ali DLC (skupi; opaska Emperora Ghaleona) koji traje kao i sama igra uspjeli smo složiti za samo 4 mjeseca.
« Zadnja izmjena: 25. Rujan, 2013., 13:02 Emperor Ghaleon »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #545 : 25. Rujan, 2013., 13:07 »
To uopće nije bila poanta. Poanta je da za koju godinu ništa neće funkcionirati bez interneta.

Želim kupiti igru na disku. Želim da ju, kada ju stavim u konzolu, mogu igrati i da to bude potpuna verzija.
Tražim li previše?
Trenutno ne, ali za koju godinu da. Mislim, vidio si i sam potez Microsofta, zbog silnog negodovanja je ukinut DRM, no on će kad-tad doći i naprosto ćeš morati posjedovati dobar ADSL paket ako želiš uživati u najnovijim naslovima. Nez jesi primjetio, ali ogromna veličina nadolazećih naslova za nove konzole u velikoj mjeri je socijalno povezana i zahtjeva internet, čak iako su u pitanju singleplayer igre. Jednostavno dolazi tako vrijeme kada će i singleplayer igre biti online igre, a ja bih volio da je tvoje područje pokriveno ADSL-om i da možeš uživati. Radi li se kod vas išta na infrastrukturi, ima li namjere dolaska ADSL-a kod vas?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #546 : 25. Rujan, 2013., 13:08 »
Tehnologija se razvija, prokleta bila. Na tebi je da se prilagodis, ili jednostavno odustanes i nadjes drugu zanimaciju.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #547 : 25. Rujan, 2013., 13:09 »
ima li namjere dolaska ADSL-a kod vas?
Možda ako T-Scum promijeni politiku, ali sumnjam u to.
Njihova služba za korisnike je nešto posebno. retardirano

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #548 : 25. Rujan, 2013., 13:14 »
Ajde, da nebi bio razočaran nedostatkom humorističnih doskočica... Budući da tebi to ne smeta ni najmanje i sa podsmjehom gledaš na naš ''vanilla igrače'', reci mi da li i ti spadaš u onu skupinu ljudi koji puše fore tipa Ovu je igru radio naš ogroman tim pune 3 godine, ali DLC (skupi; opaska Emperora Ghaleona) koji traje kao i sama igra uspjeli smo složiti za samo 4 mjeseca.
Osobno ni sam nisam veliki ljubitelj DLC-a, većinom uzimam GOTY edicije unutar kojih su ti DLC-ovi već uključeni. No 3godine/4 mjeseca tema je zapravo savršeno jasna i razumljiva. Oni unutar te tri godine igru rade iz temelja, dakle od fizike, osvjetljenja, mehanike, nebitno sada čega. DLC je uvijek dodatak na priču i on ne donosi neke prevelike novosti, znači oni moraju samo iskoristiti već dostupni engine i ubaciti par novih likova te osmisliti novu priču, nemaju nikakvih zajebancija oko onoga što su već odradili, već to samo primjenjuju.


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #549 : 25. Rujan, 2013., 13:20 »
Vidiš, ja pak (nikakvim dokazima potkovan) tvrdim da se sve to napravi odmah, ali se onda namjerno reže i nudi za 3-4 mjeseca kao nešto novo tek napravljeno, nešto što bi trebalo imati... ali vrhunac mi je kad izdaju ending kao DLC. Gore od toga valjda ne može. :ave:
(neću sad pisati koje su to igre jer ću spojlati možda nekome - ozbiljno, nije sarkazam)

Ma, skrećem s teme. Neznam što bih više rekao.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #550 : 25. Rujan, 2013., 13:25 »
ima li namjere dolaska ADSL-a kod vas?
Možda ako T-Scum promijeni politiku, ali sumnjam u to.
Njihova služba za korisnike je nešto posebno. retardirano

Malo off-topic, ali kompletna nedostupnost ili samo brzine ispod standarda?

Na neku foru ljudi na Vipu dobivaju vece brzine od onih mjerenih preko T-Coma, a preko T-Com infrastrukture Vip zapravo gura svoju uslugu. Starcima nekim cudom sredio net  na tu foru. T-Com 0.5 Mbit mjerenje uz opasku da ce se konekcija rusit cesto, Vip 1.5 Mbit i stabilna konekcija iz iskustva(plus Vip ima opciju 1 Mbit konekcije, pa se ne preplacuje nista kao).

I dalje relativno sugavo, ali opet bolje od jos sugavijih alternativa.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #551 : 25. Rujan, 2013., 13:29 »
Nez, ima kompanija sigurno koje i tako rade, to nisam tvrdio, no tvrditi da sve tako je već malo nategnuto. I da, gledao sam neki intervju, ne mogu se sjetiti tko je bio u pitanju, ali taj developer je jasno rekao da upravo zbog povećanja cijene proizvodnje naslova i velikog broja preprodaje naslova (što nije toliki slučaj kod nas kao u americi, imaju čitave lance trgovina koje se bave čistom preprodajom i zaradom te vole više prodati polovan naslov nego nov budući da im je veća zarada na polovnim) developeri su osuđeni na izdavanje DLC paketa da ostanu financijski u plusu.

Ma nez, bezveze sam se raspisao o ovome, ipak je tema PS4, ugl slažem se s tobom u vezi DLC-ova, ali i dalje mislim da je mogućnost downloada patcheva preko noći nešto super jer želim kada pokrenem konzolu imati mogućnost odmah zaigrati bez čekanja :approve

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #552 : 25. Rujan, 2013., 13:31 »
@Yuri
Brzina ispod standarda; recimo da može ''konkurirati'' 56k modemima.

Zato se spajam preko sticka (Vip/Vodafone) koji zna povući i do 2-3 MBit download (ili, preračunato, oko 240 kb/s). Jednom sam skinuo 560 MB u sat vremena; to mi je rekord. Uzeo sam čak i skrinošt LOL (doma mi je).
Ali što to vrijedi kad imam na raspolaganju samo 11 GB mjesečno i to plaćam 210 kn.



@kaiser
Meni DLC-i odgovaraju samo ako su free; tipa MP mape za Mass Effect 3.
 :approve

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #553 : 30. Rujan, 2013., 16:04 »
Samo da pitam čitao sam negdje neznam jel točno ili ne da ps4 neče imat HDMI priključak ili da znam ak uzimam da igram na monitoru nekom večem ili moram na TV.. i jel ima kakih novosti oče gta 5 za ps4 dolazit ? :piva:

 

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #554 : 30. Rujan, 2013., 16:08 »
Normalno da će posjedovati HDMI priključak, to će biti jedini način spajanja, dakle moći ćeš ga spojiti na bilo koji TV/monitor koji posjeduje HDMI ulaz. Samo pripazi da ukoliko koristiš monitor da posjeduje zvučnike, inače ćeš morati koristiti slušalice jer se zvuk prebaciva preko HDMI kabela :thumbs:

Bilo kakvih novosti o GTA 5 za PS4 trenutno nema


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9