HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 634672 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #630 : 13. Studeni, 2013., 16:20 »
Op op, krenulo je \:D/

@buby
Pa Knacku su dali još i solidnu ocjenu u odnosu na neke druge, mislim na Polygon jel. Pogledaj njihovu recenziju PS4 konzole inače - potrudili se oko dizajna te stranice za recenziju. Al stvarno potrudili.

Inače, Knack mi je oduvijek izgledao meh kao igra... relativno dobro kao tech demo doduše. Relativno.

Shadowfall je malo razočarao, očekivao sam veći prosjek od 71 na Metacriticu. Ono što sam vidio na Gamescomu je izgledalo jako zabavno, ali naravno - jedno je kad vidiš jedan dio jednog zabavnog i impresivnog levela pripremljenog za neki sajam, a drugo kada odigraš cijelu igru i vidiš kako su neke stvari poput dijaloga i priče ridikulni. A i multiplayer izgleda kao nešto što ću igrat još 5-10 sati nakon kampanje...

Ali možda i taj prosjek na Metacriticu skoči malo gore nakon još par recenzija... ili možda ode još više dolje. Ko će ga znat.

Sinulo mi provjeriti Metacritic za ZombiU, iako nije baš pucačina, ali je nekako najbolja usporedba launch ekskluzive sa Shadowfallom - Ima 77 na Metacriticu, s većinom ocjena u "zelenom".  Iznenadio se malo, mislio sam da je to i niže iskreno. Ne zato jer ja mislim da igra zaslužuje manje (dapače, u rangu 80-90 je po meni - strašno iskustvo, doslovno), nego zato jer se sjećam da je na launchu dobila neke dosta niske/prosječne ocjene - mješane recenzije jel.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #631 : 13. Studeni, 2013., 16:30 »
Da, Knack je očigledno podbacio, a nadao sam se da će biti bolji :(

Inače, Killzone multiplayer dio je po svim recenzijama čak bolji dio nego singleplayer iskustvo, problem je jedino što su MP mogi iskušati 12 sati na Sonyjevom događaju, baš me zanimaju ocjene nakon što konzola izađe van i multiplayer se mogne obično zaigrati. Inače, svi veličaju grafiku, a protiv su dosta monotonog gameplaya koliko sam pročitao

Meni dragi Resogun je pokupio zapravo dosta dobre ocjene, rula što je besplatan uz PS+ :)

Osjećam da će sljedeća igra na PS+ biti Knack :hiha:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #632 : 13. Studeni, 2013., 19:13 »
Inače, sutra u Americi će na SPIKE TV-u (možete gledati online) biti održane neke nove najave za PS4, evo što kažu o tome Hideo Kojima


i Geoff Keighley

Pitam se pitam, što nam to Sony skriva :D

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #633 : 13. Studeni, 2013., 20:24 »
Stream bi trebao poceti u 5 ujutro u petak po nasem vremenu, nemogu nac izvor gdje sam to procitao prije par dana.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #634 : 13. Studeni, 2013., 20:42 »
Da, ima na njihovoj službenoj stranici, u petak jutri u 5:00 po lokalnom vremenu, budem se budio da pogledam i ovdje nabacim koji komentar :thumbs:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #635 : 13. Studeni, 2013., 20:56 »
Whiteboy je danas dobio svoju konzolu i puno lijepih darova + njegovo ime s ugraviranim YouTube kanalom.:ave:

ULTIMATE PS4 UNBOXING / CARE PACKAGE! (Playstation 4 Console)


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #636 : 14. Studeni, 2013., 06:52 »
Vec je pocelo!

Zato se treba fino strpit, ionako nema igara vrijednih kupnje trenutno, dok dodju igre, doci ce vjerovatno i stabilnija revizija hardvera :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #638 : 14. Studeni, 2013., 11:45 »
Da, to je očigledno bila softwareska greška, sve je OK s hardwareom

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #639 : 14. Studeni, 2013., 17:18 »
Just heard Kevin Pereira on the DeathSquad podcast leak some info regarding one of the big surprises tonight. He said it has to do with bringing back one of the biggest Sony exclusives, and has to do with space...I'm drawing blanks, y'all have any ideas what the announcement could be?

http://www.reddit.com/r/PS4/comments/1qm69q/leaked_info_regarding_announcement_on_spiketv/

Što bi to moglo biti? Možda ova nova igra od Naughty Doga koja bi se trebala odvijati u svemiru? Live praćenje eventa bi trebalo biti sutra 3 u noći.

In other news:
Dice : PS4 Lead platform
Citat:
"PS4 & Mantle will drive Frostbite design and optimisation going forward





« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2013., 17:22 buby8992 »
Screw you guys, I`m going home!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #640 : 14. Studeni, 2013., 17:53 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #641 : 14. Studeni, 2013., 18:15 »
Bubby jesi siguran da je u 03 sutra? Drugdje piše da je 05 pa ono.

Evo linkova za stream.

http://www.ustream.tv/playstation

http://www.gametrailers.com/

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #642 : 14. Studeni, 2013., 20:25 »
Da, 5 sati kod nas lokalno, gleda tko to još osim mene :ementaler:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #643 : 14. Studeni, 2013., 20:28 »
Da u 5 sati je, ja sam se zaje*ao. Ja ću gledati, jer svejedno neću moći ići spavati kada znam da će se najaviti neke nove PS ekskluzive.
Screw you guys, I`m going home!

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #644 : 14. Studeni, 2013., 20:29 »
Budem i ja ak me alarm uspije probudit tak rano.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9