HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631080 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #705 : 27. Studeni, 2013., 21:57 »
jel se saznalo koliko dode camera u kn u nas,svi mi govore u eurima a znam da nece bit kod nas tako sigurno

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #706 : 02. Prosinac, 2013., 09:08 »
Evo, trenutno veli da 2 Gamestopa u Trstu imaju killzone bundle, pa ko voli nek izvoli :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #707 : 03. Prosinac, 2013., 10:14 »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #708 : 03. Prosinac, 2013., 15:46 »
PS4 Global Sales Update

2.1m

U dva tjedna imaju vise od pola, od onoga sto je Nintendo uspio sa Wii U u godinu dana...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #709 : 05. Prosinac, 2013., 07:20 »
Pozdrav svima, novi sam član!

Naime, prednaručio sam PS4 jos prije 4 mjeseca u GMC-u, ali planiram uzeti igrice preko ebaya jer dodju po 60$. U pitanju su Ghosts, Fifa14 i NBA 2k14. Buduci da nisam upoznat, zanima me ima li neki region-lock ovih igara da ne bi izvisio?
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #710 : 05. Prosinac, 2013., 14:52 »
Sony nije nikada imao Region-Lock :) barem nisam nikad imao jednu a kupovao sam uvijek US-Versije

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #711 : 05. Prosinac, 2013., 14:59 »
Evo kontroler je doša, fifa također, ali ps4 nikako, i bojin se da će teško doći ove godine :(
Inače kontroler je odličan, onaj sa trice san mrzija, nikako mi nije bija dobar, al ovaj je stvarno odličan, odlično stoji u ruci.

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #712 : 05. Prosinac, 2013., 15:02 »
Evo kontroler je doša, fifa također, ali ps4 nikako, i bojin se da će teško doći ove godine :(
Inače kontroler je odličan, onaj sa trice san mrzija, nikako mi nije bija dobar, al ovaj je stvarno odličan, odlično stoji u ruci.
(Klikni za pregled slike.)

U pravu si! Odlican je Controller ali ipak je od Xboxa opet malo bolji, jer lezi bolje u rukama. :)

A kad si ti narucio PS4 i di?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #713 : 05. Prosinac, 2013., 15:04 »
Evo kontroler je doša, fifa također, ali ps4 nikako, i bojin se da će teško doći ove godine :(
Inače kontroler je odličan, onaj sa trice san mrzija, nikako mi nije bija dobar, al ovaj je stvarno odličan, odlično stoji u ruci.
(Klikni za pregled slike.)

od kuda si naručio? amazon ili ebay ili pak nešto treće? planiram isto tako uzet + 2k14 i ghosts.. i da, kolko si platio?
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #714 : 05. Prosinac, 2013., 15:08 »
A i ja mislin da je malo bolji od xbox iako ga nisan ima u ruci, cini se veci a meni pase kad je veci kontroler jer iman velike ruke. Narucija san sa zavvi-ja , kod nji dugo kupujen vec i stvarno su dobri,  evo ovo mi je sad stiglo za 6 dana, imas jos jedan kanadski shop videogamesplus ili tako neesto, igrice su dosta jeftine za ps4 oko 60 kanadski dolara sto je negdi oko 330 kuna, dok je na zavviju malo skuplje jer je funta jaca od kanadskog dolara.
P.s. Iz njemacka san triba dobit ps4 ali ovaj sto mi je teiba donit kaze da se rasprodalo

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #715 : 05. Prosinac, 2013., 15:27 »
A i ja mislin da je malo bolji od xbox iako ga nisan ima u ruci, cini se veci a meni pase kad je veci kontroler jer iman velike ruke. Narucija san sa zavvi-ja , kod nji dugo kupujen vec i stvarno su dobri,  evo ovo mi je sad stiglo za 6 dana, imas jos jedan kanadski shop videogamesplus ili tako neesto, igrice su dosta jeftine za ps4 oko 60 kanadski dolara sto je negdi oko 330 kuna, dok je na zavviju malo skuplje jer je funta jaca od kanadskog dolara.
P.s. Iz njemacka san triba dobit ps4 ali ovaj sto mi je teiba donit kaze da se rasprodalo

U tome i ima pravo. Ja san iz njemacke pa ti mogu rec da je trenutno nigdje nema osim na Ebaya i tamo ti ide do 1200€ :D

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #716 : 05. Prosinac, 2013., 15:48 »
A znan, al nadan se da ce sony biti pametan pa poslat jos jednu posiljku prije bozica

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #717 : 05. Prosinac, 2013., 21:21 »
evo ekipa zanima me vase misljene. Uzeo sam vaučer i sad cekam da dodje vise ta konzola i uzet cu kz bundle. No ostalo mi je jos 500 kn i nezz sta da uzmem, jos jedan joystick ili neku igru. Ako ste za gru mozete molim vas preporucit koju. Btw obozavam sve, od djecih preko sportskih, a najvise horor survivale od kojih dugo nije izasla neka dobra igra(najdraze su mi originalni silent hill i resi 1)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #718 : 05. Prosinac, 2013., 21:26 »
A nez, možeš ih ostaviti, ja bih ih čuvao za inFamous koji izlazi u 3, mjesecu

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #719 : 06. Prosinac, 2013., 07:54 »
Ssancta domenica u rijeci dobila ps4 štand, ali ga postavljaju tek slijedeći tjedan, vidio na vlastite oči....čovjek se odmah zazeli jednog :-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9