HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631056 Hitova
*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1050 : 15. Lipanj, 2014., 17:59 »
planiram uzet PS4 ovih dana, pošto nisam pratio cijene ni nista, mislite li da ce uskoro pasti cijena ili ce se drzati na ~3000 jos neko vrijeme?

sada je najjeftinija u centro.hr, pa bih vjerojatno tamo uzimao, a vidim da santa domenica ima na svom fejsu puno kritika na račun ostvarivcanja garancija. nadam se da je centro ok po tom pitanju :solidus:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1051 : 15. Lipanj, 2014., 18:01 »
Što se tiče cijene, teško išta prije blagdana, primarno jer se konzola dobro prodaje, a i za blagdane ne očekuj cijenu ispod 3.000 kuna, prije nekakav povoljan bundle.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1052 : 15. Lipanj, 2014., 19:03 »
a što se tiče ove dodatne garancije da bude sveukupno 3 godine, jeste uzimali to vi forumaši?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1053 : 15. Lipanj, 2014., 19:09 »
Ja nisam pa ti nemam iskustva sa tim, no mislim da netko od ekipe s foruma je pa ti jave kakvo je stanje s tim

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1054 : 17. Lipanj, 2014., 12:02 »
;);)
a što se tiče ove dodatne garancije da bude sveukupno 3 godine, jeste uzimali to vi forumaši?
Uzeo sam dodatne 2 godine u Technomarketu di sam i kupio konzolu. Dodatna garancija ne vrijedi za gamepad. Mirnije spavam sa 3 godine jamstva :)

Sent from my Samsung Galaxy Tab 2 10.1


*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1055 : 17. Lipanj, 2014., 12:35 »
ma ja sam valjda 2 dana guglao o toj dodatnoj garanciji, i došao do zaključka da tih 2 dodatne garancije i neće biti tako lako ostvariti, tipa reći će ''konzola nije rukovana kak spada'' itd. tako da je samo ovih jedna godina jamstva ''pravo'' jamstvo. no nadam se da sam u krivu i da će vama sa dodatnom garancijom sve uvažiti :piva:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1056 : 17. Lipanj, 2014., 19:53 »
ma ja sam valjda 2 dana guglao o toj dodatnoj garanciji, i došao do zaključka da tih 2 dodatne garancije i neće biti tako lako ostvariti, tipa reći će ''konzola nije rukovana kak spada'' itd. tako da je samo ovih jedna godina jamstva ''pravo'' jamstvo. no nadam se da sam u krivu i da će vama sa dodatnom garancijom sve uvažiti :piva:
Ako tako razmisljas, onda ti nece uvazit niti osnovno jamstvo (1 godina). Boze moj, imas jamstvo i ako je nisi sam *jeba, imas pravo na ostvarenje tog jamstva :thumbs:

*

alent2812

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1057 : 19. Lipanj, 2014., 14:03 »
Sad sam proveo 20ak minuta tražeći po forumu ima li negdje lijepo objašnjen gameshare na ps4 na principu nositelja i fantoma, pa ako postoji takva tema bio bih zahvalan kad biste me uputili k njoj, a ako ne, molio bih da se nađe neka dobra duša i pojasni mi sve to. Znači ne interesira me što su nositelj i fantom, nego korak po korak, što trebam raditi kako bih shareao igru, od pravljenja accounta do postavljanja za primarni i sve to. Neupućen sam u to skroz jer sam se prebacio s xboxa na playstation.

*

Ivan1223

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1058 : 20. Lipanj, 2014., 10:07 »
Jel potreban update konzole kod prvog paljenja.
Nešto 194 megabajta, i dođe mi do 11 megabajta i ništa, a internet 100% konekcija, di je problem?

*

Strider_

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1059 : 29. Lipanj, 2014., 00:30 »
Imam pitanje uglavnom konzola mi je pala na pod pa sam je morao rastavljati da da napravim uticnicu (mislim na uticnicu u ps3 gdje mi se pomjerila nakon pada ) a ono sto me zanima jest da li sam umislio il mi se konzola nekao ispod grije vise nego prije ? (inace kada igram drzim je na polici pa valjda nema zraka pa do zagrijavanja dode)   

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1060 : 29. Lipanj, 2014., 07:57 »
Ne kužim, kako očekuješ da će netko znat jesi li si ti umislio ili se konzola stvarno sada više grije :wildboy:

I prema ovome što si napisao, ne kužim uopće što ti se dogodilo... Znači, pao ti je PS4, pa si konzolu rastavio... i pretvorio u utičnicu? To je bome jako skupa utičnica sada :wildboy:

Drugo tumačenje je da ti se "utičnica dio" na PS4 "pomjerio" nakon pada tako daleko da je postao dio PS3 konzole koju imaš negdje sa strane.

U svakom slučaju, ako te zagrijavanje brine - znaj da se svima grije podosta i da joj svakako treba ostaviti prostora da diše - ne stavljaj druge uređaje koji generiraju toplinu odmah do nje, daj joj lufta po bokovima da ne zagušiš protok zraka i naravno - stavi ju na policu tako da iza može izbacivati topao zrak neometano.


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1061 : 05. Srpanj, 2014., 17:52 »
Jel potreban update konzole kod prvog paljenja.
Nešto 194 megabajta, i dođe mi do 11 megabajta i ništa, a internet 100% konekcija, di je problem?

Normalno,napravi taj update obavezno :)
a sad ak ti puca net probaj preko lan cabla direktno ako spajaš slučajno preko wifia.. jer meni je tako bilo prvo sam bio preko wifia pa mi mal mal puco i zajebavo pa sam stavio lan cabal sad radi sve super :)
:piva:

 

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1062 : 11. Srpanj, 2014., 20:02 »
Da ne otvaram novu temu, a i ne znam di bi napisao, pisem ovdje :)
Nakon duge i teske borbe, Rayman Legends je pri kraju tj ovu nedjelju ce mi falit samo 1 trofej i to u kojem moram imat 2 gamepada :(
Kako imam samo 1, ima li koja dobra dusa iz Splita da posudi gamepad na par minuta da i to obavim? :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1063 : 12. Srpanj, 2014., 06:37 »
Da ne otvaram novu temu, a i ne znam di bi napisao, pisem ovdje :)
Nakon duge i teske borbe, Rayman Legends je pri kraju tj ovu nedjelju ce mi falit samo 1 trofej i to u kojem moram imat 2 gamepada :(
Kako imam samo 1, ima li koja dobra dusa iz Splita da posudi gamepad na par minuta da i to obavim? :)

Kolko ja znam, uzeo si Vitu nedavno, jel tako?

Eh sada, spoji Vitu kao remote play, DS4 ce ti se ugasit (barem bi trebao kad udjes u igru, ako ne udji u Resogun tamo ovo funkcionira 100%). Upali DS4 i kad te pita na koji PSN akaunt ga zelis prijavit, nemoj kliknut na svoj , nego na guest. I eto ti dva gamepada ;)  Ako kliknes na svoj akaunt, iskljucit ce se vita.

Uzivaj :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1064 : 12. Srpanj, 2014., 13:43 »
Da ne otvaram novu temu, a i ne znam di bi napisao, pisem ovdje :)
Nakon duge i teske borbe, Rayman Legends je pri kraju tj ovu nedjelju ce mi falit samo 1 trofej i to u kojem moram imat 2 gamepada :(
Kako imam samo 1, ima li koja dobra dusa iz Splita da posudi gamepad na par minuta da i to obavim? :)

Kolko ja znam, uzeo si Vitu nedavno, jel tako?

Eh sada, spoji Vitu kao remote play, DS4 ce ti se ugasit (barem bi trebao kad udjes u igru, ako ne udji u Resogun tamo ovo funkcionira 100%). Upali DS4 i kad te pita na koji PSN akaunt ga zelis prijavit, nemoj kliknut na svoj , nego na guest. I eto ti dva gamepada ;)  Ako kliknes na svoj akaunt, iskljucit ce se vita.

Uzivaj :thumbs:
Da, imam i Vitu :)
Uh, nisam znao za ovu bazu, probat cu tokom dana kad djeca dozvole :)
Bilo bi super da upali :piva:
Thanks

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9