HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631140 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1245 : 06. Siječanj, 2015., 15:23 »
Ako nastave ovim tempom, brzo će dostići prodaju trojke. Još neka budu malo ažurnije softverske nadogradnje kao što je slučaj na Xbox Oneu i bit će to gg.
The greatest teacher, failure is.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1246 : 06. Siječanj, 2015., 18:10 »
Ljudi da nije ko raspolozen za koji mec na fifu 15 online da se pobucamo ? al neki ozbiljan igrac :) :clap:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1247 : 06. Siječanj, 2015., 18:45 »
Prodano 18,5 milijuna primjeraka PS4

Impresivne brojke moram priznati :ementaler:

Ono što je interesantno, uspjeli su to napraviti bez ikakve najave jačih naslova. Sad ako su pametni, valjda će znati to iskoristiti.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1248 : 06. Siječanj, 2015., 22:17 »
A realno nemaju lošu postavu ni ove godine, Order i Bloodborne na početku godine, a kasnije Uncharted 4, Rime, No Man's Sky, Persona 5, Until Dawn... plus masa multiplatform naslova kao Witcher, Batman, Mortal Kombat, MGS5...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1249 : 07. Siječanj, 2015., 13:11 »
Pa u tome je stvar, tek od ove godine kreću s jačim naslovima, a imaju još studija koji nisu najavili nove projekte.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1250 : 07. Siječanj, 2015., 15:13 »
Prodano 18,5 milijuna primjeraka PS4

Impresivne brojke moram priznati :ementaler:

Ono što je interesantno, uspjeli su to napraviti bez ikakve najave jačih naslova. Sad ako su pametni, valjda će znati to iskoristiti.
2014-ta je bila jako dobra ke se tiče igara.
Pfff, samo ove godine izlazi preko 50 eksluzivnih naslova, pa si mislite koji su to. Prva godina uopće nije bila loša iliti izjavu "PS4 has no gamez" si more nagurati u pakšu. To ke se neko fura na AAAAAAAAAAAAAAAAA naslove i igra samo to me ne zanima. Nek si neko usporedi prvu godinu PS3 i prvu godinu PS4 i videl bu razlike.

Ako nastave ovim tempom, brzo će dostići prodaju trojke. Još neka budu malo ažurnije softverske nadogradnje kao što je slučaj na Xbox Oneu i bit će to gg.

Pa prošle generacije ljudi su šizili ke PS3 svako mali ima OFW. Sad kad nije tak često, sad ne valja.
« Zadnja izmjena: 07. Siječanj, 2015., 15:14 PS2MASTE® »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1251 : 07. Siječanj, 2015., 15:39 »
Odakle si izvukao da sam se ja referirao na to kako prve godine konzola nije imala igara? Mene samo fascinira što su uspjeli stvoriti hajp i usput prodati toliki broj konzola, a da pri tome i nisu imali bombastičnih najava.

Da se razumijemo, mene interesira The Tomorrow Children, Rapture, Wild, Edith Finch i druge, ali vjerujem da su te igre daleko od toga da će postati novi Uncharted u smislu popularnosti s kojom će se vezati uz konzolu.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1252 : 07. Siječanj, 2015., 16:36 »
Odakle si izvukao da sam se ja referirao na to kako prve godine konzola nije imala igara?

"Ono što je interesantno, uspjeli su to napraviti bez ikakve najave jačih naslova"

Pa imali su solidne ekskluzive ( meni neke čak jako dobre ) u 2014-oj. I najavili su tokom konferencija prošle godine koje igre budu bile u 2015-oj. Tak da je sve pokriveno.


Da se razumijemo, mene interesira The Tomorrow Children, Rapture, Wild, Edith Finch i druge, ali vjerujem da su te igre daleko od toga da će postati novi Uncharted u smislu popularnosti s kojom će se vezati uz konzolu.

Prilično sam siguran da Wild nije naslov za 2015-tu.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1253 : 07. Siječanj, 2015., 20:35 »
Ako nastave ovim tempom, brzo će dostići prodaju trojke. Još neka budu malo ažurnije softverske nadogradnje kao što je slučaj na Xbox Oneu i bit će to gg.

Pa prošle generacije ljudi su šizili ke PS3 svako mali ima OFW. Sad kad nije tak često, sad ne valja.


Ne sjećam se da je netko šizio, al' ovdje sam se zapravo referencirao na nove feature koje Microsoft stalno ubacuje na svoju konzolu, jednostavno je trenutno dosta konkretniji što se tiče softverskog dijela priče.
The greatest teacher, failure is.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1254 : 07. Siječanj, 2015., 20:38 »
Dada, fali dosta toga, potrebno je još masa stvari što se tiče softwareske strane da PS4 bude odličan uređaj

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1255 : 07. Siječanj, 2015., 22:08 »


Ne sjećam se da je netko šizio, al' ovdje sam se zapravo referencirao na nove feature koje Microsoft stalno ubacuje na svoju konzolu, jednostavno je trenutno dosta konkretniji što se tiče softverskog dijela priče.
[/quote]

A morti nitko nije šizil ofdi, al znam da je bilo drugdi, nebitno. Al znamo da bude došlo još featurea za UI s vremenom. Meni nisu ni tolko bitni.


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1256 : 07. Siječanj, 2015., 22:39 »
Nez, meni dosta fali medijska podrška, rulalo bi da mogu gledati filmove (ne bluray), slušati glazbu s hdd-a i slično.

Osim toga offline mode, uređivanje home screena ikonama koje želim...

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1257 : 08. Siječanj, 2015., 00:46 »
Nez, meni dosta fali medijska podrška, rulalo bi da mogu gledati filmove (ne bluray), slušati glazbu s hdd-a i slično.

Osim toga offline mode, uređivanje home screena ikonama koje želim...

Ajd, još bi štel da ubace mogućnost stvaranja foldera ko na PSV da morem raspoređivat si igre. A ostalo mi i ne bitno.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1258 : 08. Siječanj, 2015., 01:04 »
Jedini razlog zašto još nisam kupio ps4 je to što ne mogu igrati zajedno sa korisnicima ps3 online...... Glupo...

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1259 : 08. Siječanj, 2015., 20:57 »
Meni ne fali niti treba ništa od tih dodataka tipa gledanje filmova, slušanje mjuze, minjanje boja ikonica i koltrina.....
Samo igranje, neka je stabilna i dugovječna, za ostalo imam druge uređaje! :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9