HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 635915 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1440 : 02. Listopad, 2015., 13:46 »
Dobar dan zanima me jeli moze ovaj hdd http://www.ekupi.hr/SEAGATE-HDD-Mobile-Momentus-ST2000LM003-tvrdi-disk-715242.aspx u ps4. Ako ne jeli neko moze preporucit jedan od 2tb iz vlastitog iskustva. Hvala
Ako bude ikome treba hard disk za ps4 mogu kupit ovoga pase u ps4.
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2015., 20:52 vojnovic4 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1441 : 04. Studeni, 2015., 10:01 »
Upalim prije par dana konzolu i dobim poruku da mi ne može skinuti novi update za Driveclub, pogledam si hard disk i vidim da imam oko 20 GB of free space, mislim si pa koliki je update, pogledam 400 mb, matematika ne odgovara. I koliko god ja pokušavao skinuti update, neće i neće, a skine mi igru od 2 gb. Rješenje = obrisasti Killzone od 56 GB za patch od 400 mb. Za poludit :chair:

*

legenda38

  • n00b
  • 3
  • Don't hate the player, hate the game... ;)
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1442 : 05. Studeni, 2015., 21:32 »
Ćao ljudi! Evo prije mjesec, dva konačno sam si ispunio želju i uzeo PS4. Zadnje sam imao jedinicu i neću nikad zaboraviti divne sate, dane, mjesece i godine provedene ispred nje i nadam se da bude tako i sa četvorkom. :mrgreen:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1443 : 05. Studeni, 2015., 22:00 »
Sa srecom baki ☺

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1444 : 19. Studeni, 2015., 09:13 »
Pozdrav,

ponuda na donjem linku:

http://www.cgmagonline.com/articles/news/new-official-1tb-playstation-4-console-bundle-includes-3-titles/


Da li je itko kupovao konzolu sa shopa gamestop.co.uk ?
Ako da, koliki su cca naknadni nameti, porezi i slično?

Pitam jer im je neloša ponuda, 290 funti za PS4 1TB bundle sa 3 igre:  The Last of Us, God of War 3,  Uncharted: The Nathan Drake Collection pa me zanimaju detaljiako ima tko kakvih iskustava, uzimati konzolu sa weba ili...

Bilo kakav info je dobar info.

Thx!
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1445 : 19. Studeni, 2015., 09:32 »
Razmotri i ovaj dućan, slična ponuda:

http://playgame.si/Playstation-4-konzole/Playstation-4-igralna-konzola/IGRALNA-KONZOLA-PLAYSTATION-4-PS4-1000-GB-PS4-KONSOLE-PS4-1-TB-ULTIMATE-PLAYER-EDITION-PLAYGAME-Clanstvo-5-IGER

Ima i hrpu drugačijih bundleova.

Frend je od tamo kupio PS3 za neke mizerne novce još pred dvije godine, brza dostava, pouzdan i korektan. U slučaju reklamacije bi ti lakše bilo to poslati u SLO ili otići osobno riješiti, blizu granice se nalazi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1446 : 19. Studeni, 2015., 10:24 »
Šta je da je ok je ponuda.

Hvala, mislim da mi je sad to favorit prvenstveno radi blizine...

Još pričekat Black Friday hoće li uletit išta, ako ne uleti onda pravac Slovenija....
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1447 : 28. Studeni, 2015., 10:07 »
Otkljucana 7-a jezgra za igre  :clap: :

Link
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

hrcak24

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1448 : 28. Studeni, 2015., 11:25 »
Razmotri i ovaj dućan, slična ponuda:

http://playgame.si/Playstation-4-konzole/Playstation-4-igralna-konzola/IGRALNA-KONZOLA-PLAYSTATION-4-PS4-1000-GB-PS4-KONSOLE-PS4-1-TB-ULTIMATE-PLAYER-EDITION-PLAYGAME-Clanstvo-5-IGER

Ima i hrpu drugačijih bundleova.

Frend je od tamo kupio PS3 za neke mizerne novce još pred dvije godine, brza dostava, pouzdan i korektan. U slučaju reklamacije bi ti lakše bilo to poslati u SLO ili otići osobno riješiti, blizu granice se nalazi

naletio sam jučer na ovu stranicu i vidio da imaju dosta dobre cijene za neke igre i ostalo, e sad me zanima kakva je situacija sa slanjem u Hrvatsku, poslao sam upit jucer ali mi još nitko ne odgovara pa me zanima jel ima tko kakva iskustva sa njima,

hvala

i ako može kakva preporuka za naručivanje igara iz vana (mislim na fizičke a ne digitalne igre)

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1449 : 03. Prosinac, 2015., 20:39 »
Kopiranje videa s PS4 na USB stvarno oduzima puno vremena, jel zna netko kako to ubrzat? Imam USB 2.0 i stvarno je brz, čak sam ga i formatirao na exFAT gledajući neke videe, brže kopira, ne mogu reći, ali to ipak jos uvijek nije to.
PSN: Lovro_Killer

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1450 : 05. Prosinac, 2015., 23:32 »
Kao sto naslov kaze, moze li se obican pc joystick sa usb izlazom koristiti kao drugi joystick na ps4? Hvala :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1451 : 06. Prosinac, 2015., 00:01 »
Rekao bih da se ne može jer onda ne bi bilo smisla prodavati drugi kontroler za konzolu ako bi se mogao koristiti bilo koji.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1452 : 06. Prosinac, 2015., 09:08 »
:hihi: :wildboy:

dobrodošao u 2015.-u


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1453 : 06. Prosinac, 2015., 12:03 »
Hmm, mislio sam a moze s obzirom da je na ps2 mogao kao i na ps3. Nezz zasto ne bi mogao na ps4 :S Mislim malo mi je puno dati 550 kn za joystick :P
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1454 : 09. Prosinac, 2015., 17:03 »
Čini mi se apk zanimljivim, jeste li isprobali? :thumbs:


With the PlayStation®App installed on your mobile device, you can:

· See what your friends are playing, compare trophies, and view your profile or recent activity.

· Chat with your friends; receive notifications, game alerts, and invitations, and then use your mobile device as an on-screen keyboard for your PS4™ system.

· Browse PlayStation®Store, pick-up the latest hit games and add-ons, and then push them to your PS4™ system so they are ready when you get home.

· Take advantage of the in-app second-screen features, when available, for greater challenges and control.

· Quickly access PlayStation® system guides, manuals, and PlayStation.Blog.

A Sony Entertainment Network account and PS4™ system are required to use all of this application's features.


 http://blog.us.playstation.com/2015/12/07/playstation-messages-app-coming-to-ios-and-android-devices-today/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scee.psxandroid

https://itunes.apple.com/us/app/playstation-app/id410896080?mt=8



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9