HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631074 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1545 : 25. Travanj, 2016., 17:28 »

Kakav je ono Max Payne na Ps storeu? Jel to neki remastered ili?


baš čitam da su je nekidan dodali u ponudu PS2 igara za PS4,  to onaj prvi Max Payne  :D

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1546 : 26. Travanj, 2016., 08:37 »
Kolko znam Max Payne nije dobio nikakve remastere, to bi trebao biti port onog istog starog s PS2 iz one retro classic ponude koju su počeli štancat na PSNu kako im općenito fali backwards compatibility.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1547 : 26. Travanj, 2016., 09:10 »
Kolko znam Max Payne nije dobio nikakve remastere, to bi trebao biti port onog istog starog s PS2 iz one retro classic ponude koju su počeli štancat na PSNu kako im općenito fali backwards compatibility.

A ti portovi znaju biti mrvu bolji, imaju veci FPS i uspcaleani su na 1080p (neznam kako izgleda posto jos nije izasla igra koja mi se svidja, ali mi se cini da bi slika mogla biti mutnjikava).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1548 : 26. Travanj, 2016., 09:16 »
Znaci grafika je ista? Trebali su bar remastered napraviti.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1549 : 29. Travanj, 2016., 14:26 »
Ajde da se malo osvrnem na ove tri ekskluzive posto su dosta slicne : Heavy Rain, Until Dawn i Beyond: Two Souls.

Telltale-ove igre necu ovdje trpat premda su i one slicne...

Idem po redu kojim sam igrao.

Until Dawn

Igra koja odmah pocinje napeto, grafika i zvuk su def najbolji od sve 3 igre ovdje nabrojane. Ima problema sa FPS-om, ali nista strasno, niti previse bitno za ovakvu
vrstu igara.Odluke u samoj igri i nisu bas toliko bitne, vise manje postoje 2 kraja, jedan gdje su svi prezivjeli i drugi gdje nisu. Ajde, zavisno o tome sto ste kome rekli
zavisi i onaj dio dok idu creditsi no nista bitno.
I da, odredjeni plot tvist mi je malo bezveze, necu u detalje da ne spojlam

Kontrole su cudne kao uostalom i u druge dvije igre, neki put imate filing kao da vas lik na ekranu zeza i
namjerno ne zeli ici tamo kamo vi zelite.

Sve u svemu odlicna igra i zeljno iscekujem neki nastavak (na ubrajam onu PS VR pucacinu).

Heavy Rain

Eh, ovdje je pocetak ziva koma, cak sam mislio odustat od igranja... dobro da nisam jer je igra fantasticna i postaje ubrzo jako jako napeta.
Voice acting je odlican, a grafika je cisti prosjek sto je normalno s obzirom na godinu izlaska originala. PS4 remaster je napravljen nabrzinu i slampavo, jako puno
puta me igra izbacivala van sa nekakvim greskama, a nisu ukljucili ni DLC koji je dostupan na PS3. Igra bi trebala ici u 60 FPS-a, sto i je slucaj u 90% igre, ali
onaj ostatak bas kvari dojam kada igra sa 60 padne na slideshow, ne kuzim kako su si to dopustili, kao da je uopce nisu testirali...
Jos nakon svega ovoga nije izasao niti jedan jedini patch kako bi se pokrpala igra

U ovoj igri kontrole su najgore, ja neznam ko je smisljao fore tipa R2 za hodanje....

Igra ima dosta razlicitih krajeva i da bi ih se sve vidjelo, stvarno si treba dat truda jer ovise o svemu svacemu, cak se i sama igra vidljivo razlikuje ovisno o
vasim akcijama.

Jednako tako odlicna igra koju jedino koci traljav remaster.

Beyond: Two Souls

I u ovoj igri mi je pocetak onako, malo meh, ali opet bolji nego u HR. Graficki i zvucno je igra prekrasna i sve je odradjeno odlicno, igra se vrti u savrsenih 60
FPS-a i ukljucen je i DLC, a cak su i ubacili jos dodatnih stvari kojih u PS3 verziji nije bilo kao npr mogucnost linearnog igranja, usporedjivanje vasih
odluka tokom poglavlja u odnosu na druge igrace...
I igra je kompletno prevedena na Hrvatski! Ali lose i to jako lose i neprofesionalno, ima dosta gresaka u prijevodu, plus kad pricaju zenski likovi, u prijevodu
je sve u muskom licu...

Ovdje mi je prica nekako najnapetija, a krajevi su odlicni, ali da bih si vidjelo sve opet kao i Until Dawnu, prvo treba svih spasit pa onda ne, ovo je losije
nego u HR-u. I vecina odluka u igri ne radi gotovo nikakvu razliku.

Upravljanje je jako slicno kao i u Until Dawnu, dakle lose, ali ne najgore.

I sada, kada bi trebao izabrat koja mi je od ove 3 igre najbolje sjela...neznam...sve 3 su odlicne, imaju svoje musice, ali ja bas obozavam ovakav tip igara tj da
budem precizniji interaktivnih filmova/prica pa i nisam bas objektivan. I uz neki nastavak UD-a, nemogu docekat ni Detroit: Become Human!

U svakom slucaju preporucam sve 3!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1550 : 29. Travanj, 2016., 15:28 »
Until Dawn moram odigrat svakako, al trenutno peglam Uncharted Collection, sada sam a drugom djelu u Nepalu, taman rjesio zagonetku sa kipom u onoj crkvi.Kad to sve rjesim krecem na Watch Dogs, tu sam igru zaigrao 2,3 sata prije godinu dana i odustao.Stoji mi u kuci i zelim joj dat drugu priliku jer vjerujem da je igra ipak dobra.Onda na red dolazi Uncharted4 pa cu vidjet sta cu dalje igrat.Mislim se izmedu Dying Lighta i MGS Phantom Pain.

*

qw

  • *
  • 54
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1551 : 29. Travanj, 2016., 16:01 »
Ceka se adapter da dode, a to ce bit u srjedu i napokon nakon mjesec dana palim svoj PS4, jedva cekam.Odma se bacam na prelazak Uncharted Collectiona i u iscekivanju sam za Uncharted4 koji je prednarucen.

Takoder mi ovaj tjedan dolaze Sony Pulse Elite sluse tako da ce bit jebenog gejminga u sljedeca 2 tjedna.

Ceka me Driveclub da ga zaigram, a takoder je spreman i AC Syndicate.

(Klikni za pregled slike.)
Bartule, jel monitor sa slike mozda samsung b2230??

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1552 : 29. Travanj, 2016., 16:05 »
Je, taj je, zasto? Odlican je monitor i odlicna je slika.

*

qw

  • *
  • 54
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1553 : 29. Travanj, 2016., 20:00 »
Imam isti, hehe, a taman razmisljam o uzimanju plejke, pa da pitam za informaciju iz prve ruke.
Posto bi onda ukoliko uzmem spojio na taj monitor.
Pa me zanimalo da li dobro radi uz plejku, ima li kakvog input laga i da li smeta zato sto ima samo vga...??
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2016., 20:02 qw »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1554 : 29. Travanj, 2016., 20:03 »
Ma sve radi vrhunski, narucis adapter, spojis i miran si.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1555 : 05. Svibanj, 2016., 10:44 »
Kako nisam nigdje uspio nac jucer ovaj SW Battlefront za skinut?

Gdje mogu nac Overwatch Betu?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1556 : 05. Svibanj, 2016., 11:10 »
Na PS Storeu bi trebala biti...
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1557 : 05. Svibanj, 2016., 13:14 »
Kako nisam nigdje uspio nac jucer ovaj SW Battlefront za skinut?

Gledo sam i ja. Ovaj članak na HCL-u je malkice netočan u vezi toga. Trial verzija je samo za PC :/

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1558 : 05. Svibanj, 2016., 14:57 »
Nema veze, evo ja skidam Overwatch betu pa da vidim sta je to.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1559 : 05. Svibanj, 2016., 17:33 »
Jel skidan neko Overwatch betu?? Uzasno sporo se skida, a i pise da ima 8gb, a meni skida samo 2,5gb.

EDIT: Skinulo se 2,5GB, a to je dovoljno samo da udes u igru, imas trening i dva lika.Moram priznat da mi se igra svidjela odma na prvu, napucavanje je brutalno pogodeno, kretanje i sve ostalo.Ova dva lika sta imam Agent 67 i Tracer su ludilo.Pogotovo mi se svida Tracer sa ovim svojim mocima.Imam osjecaj kako ce napucavanje sa ostalim ljudima bit savrseno.

Ima nekih problema sa serverom, treba 10 pokusaja da udes u igru.
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2016., 17:56 bartul_9 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9