HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631073 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1665 : 10. Studeni, 2016., 19:20 »
Danas pokupio svoju PS4 Pro verziju u Splitu + danas najavljena fina Pro podrška za Final Fantasy XV, zar može dan biti bolji :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1666 : 10. Studeni, 2016., 19:31 »
Ajde javi malo vise dojmova kad odigras koju igru koja podrzava PS Pro.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1667 : 10. Studeni, 2016., 20:12 »
Stavio sam da mi se skida The Last of Us i inFamous, to su koje trenutno imam dostupne s Pro pojačanjima, pa javim dojmove sutra :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1668 : 10. Studeni, 2016., 20:26 »
Moze, nadam se da ces se ugodno iznenadit.

Al eto FF15 ce na obicnom PS4 vjerojatno imat frame dropove, al zato ce na ovom PROu ic kao podmazan.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1669 : 10. Studeni, 2016., 20:43 »
A koliko vidim iz zadnjih videa, ali i preview verzija koje su igrane na regularnom PS4, ovi mjeseci odgode su pomogli FF XV, prema izvještajima igra je prilično stabilna, sutra izlazi demo u Japanu finalne gold verzije, pa možeš napraviti JP račun, skinuti i isprobati ;)

Ono što mogu već primijetiti je glasnoća ventilatora, do sada mi je puno tiši od Day 1 originalne četvorke, tako da je to već veliki plus :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1670 : 10. Studeni, 2016., 20:47 »
Kad sam igrao demo primjetio sam dosta FPS padova, vjerojatno su onda sve popravili, a i imali su vremena.Al stvarno, igra je na starom PS4 izgledala predivno, rjetko u kojoj igri na konzoli sam vidio onako ljepe i ostre teksture, stvarno je izgledala cudo dobro.

Ajde neka, inace mi glasnoca konzola/PCa ne smeta, al moram priznat da je stari PS4 stvarno znao bit glasan.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1671 : 11. Studeni, 2016., 15:58 »
A koliko vidim iz zadnjih videa, ali i preview verzija koje su igrane na regularnom PS4, ovi mjeseci odgode su pomogli FF XV, prema izvještajima igra je prilično stabilna, sutra izlazi demo u Japanu finalne gold verzije, pa možeš napraviti JP račun, skinuti i isprobati ;)

Ono što mogu već primijetiti je glasnoća ventilatora, do sada mi je puno tiši od Day 1 originalne četvorke, tako da je to već veliki plus :)

Ovo mi je drago procitat jer mi ej stvarno bitno, a  na jos nekim sajtovim je isto, ali DF sa Eurogamera su rekli da je njihov PRO poprilicno glasan (kao C verzija, dakle mrvu tisi od 1 PS4) sto me brine.  :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

daribor

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1672 : 13. Studeni, 2016., 13:39 »
Mogu li PS4 koristiti za pohranu filmova i direktno sa njega gledat, bez dodataka kao što je PLEX za koji je potreban nekakam media server (PC ...)?

*

daribor

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1673 : 13. Studeni, 2016., 13:40 »
Kako ćekam da mi dođe PS4, a nikada nisam radi sa njima, pa me zanima još nešto.

1. dakle na Playstation networku kreiram account i onda te podatke upišem u sistem PS4 kao primarni account.
Vidim da se na Njuškalu prodaju accounti sa igricama, pa me zanima, ako kupim jedan takav account i stavim ga kao primarni, a svoj kao sekundarni, mogu li te igrice prebaciti nekako na svoj account jer kako mogu znati da lik od kojeg kupim igre neće promijeniti password?

2. Davno sam iz nekog razloga kreirao account na PS networku i sa svojom email adresom i sad se ne mogu sjetiti koji je pass, a za promijenu passworda me traži datum rođenja koji sam bio upisao, a očigledno nisam tome pridavao nekakvu pažnju i sad ne znam šta sam bio upisao. Mogu li kako promijeniti pass bez te provjere datuma rođenja?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1674 : 13. Studeni, 2016., 15:25 »
Ja sam baš nedavno imao problema s PSN računima. Uglavnom, ne možeš brisati račune niti mijenjati regije i čisto sumnjam da ćeš promijeniti pass bez da ima daš podatke koje te traže. Vjerojatno bi najbezbolnije bilo da napraviš novi acc na nekom drugom mailu.

Što se tiče ovih računa koji se prodaju, to ti je uvijek kocka. Prodavač ti daje pristup svojem računu i digitalne igre na tom računu možeš igrati samo dok si ulogiran u taj račun. Ne možeš biti siguran da neće mijenjati password ili napraviti nešto slično.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1675 : 13. Studeni, 2016., 19:25 »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1676 : 13. Studeni, 2016., 21:23 »
U srijedu mi stize PS a jos mi neke stvari nisu jasne. Puno oglasa sa igricama vidim sa neiskoristenim bonovima za multiplayer il tak nest. Znaci ak kupim rabljenu igricu postoji mogucnost da necu moci igrat multiplayer? Il kak to funkcionira?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1677 : 13. Studeni, 2016., 21:36 »
Ne. To su samo kodovi za skinove i neke gluposti. Totalno nebitno za gameplay i MP općenito.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1678 : 13. Studeni, 2016., 22:32 »
U srijedu mi stize PS a jos mi neke stvari nisu jasne. Puno oglasa sa igricama vidim sa neiskoristenim bonovima za multiplayer il tak nest. Znaci ak kupim rabljenu igricu postoji mogucnost da necu moci igrat multiplayer? Il kak to funkcionira?
Kada kupiš igru kupiš i pravo na MP u toj igri. Kodovi mogu biti neki dodaci...DLC ili kaj već, nebitno.
Ne brini, dokle god se kupi igra na disku koja ima i MP komponentu i dok imaš PS+ igraš MP koliko želiš :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1679 : 14. Studeni, 2016., 05:20 »
U srijedu mi stize PS a jos mi neke stvari nisu jasne. Puno oglasa sa igricama vidim sa neiskoristenim bonovima za multiplayer il tak nest. Znaci ak kupim rabljenu igricu postoji mogucnost da necu moci igrat multiplayer? Il kak to funkcionira?
Za MP placas godisnju pretplatu od 365-395kn godisnje za PS+ (ovisno dali placas online karticom ili kupis bon), uz online igranje svaki mj dobijes i najmanje 2 igre za skinut po Sony-evom izboru.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9