HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631307 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1770 : 02. Travanj, 2017., 12:27 »
Kopija Xbox-a :D

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1771 : 03. Travanj, 2017., 10:36 »
Bas kopija xbox-a, normalni playstation kontroler je sasvim dovoljan za normalni plejanje osim toga Sony je napravio vec tri generacije yojsticka dok je na xbox-u uvijek ista glomazna panjina

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1772 : 09. Travanj, 2017., 13:44 »
(Klikni za pregled slike.)

Izbjegavati ovaj kontroler. Iako je kvaliteta plastike i većine kontrolera odlična za razliku od original DS4, ljudi se žale na loše analog stickove, imaju neke čudne kretnje (plešu) kada se stick okreće, ima po youtubu videa.

Da bar Sony napravi vlastiti Pro kontroler, to bi bio vrh garant

*

ediholic

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1773 : 09. Travanj, 2017., 21:08 »
Dobra vecer svima. Novi san na forumu,i zanima me vase misljenje. Mislin kupit ps4 pro, i televiziju philips 49PUS6501. Ima li neko mozda tu televiziju ili ima neko misljenje? Unaprid fala.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1774 : 10. Travanj, 2017., 09:24 »
Koliko vidim tv podržava 4K i HDR10, vjerojatno bi trebalo dobro funkcionirati s PS4 Pro po svemu viđenom

*

ediholic

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1775 : 10. Travanj, 2017., 11:30 »
Koliko vidim tv podržava 4K i HDR10, vjerojatno bi trebalo dobro funkcionirati s PS4 Pro po svemu viđenom

Zahvaljujen.

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1776 : 24. Travanj, 2017., 01:08 »
Pozdrav iman ps4 od 500 giga pa me zanima moze li se nadogradit hard disk na ps4. Ako ima gdje se to moze napravit. Hvala.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1777 : 24. Travanj, 2017., 10:49 »
Pozdrav iman ps4 od 500 giga pa me zanima moze li se nadogradit hard disk na ps4. Ako ima gdje se to moze napravit. Hvala.
Možeš nadograditi bez problema, čak i sam.. skineš onaj reflektirajući dio plastike(ako imas prvu verziju konzole) i stavis novi hard te sa sluzbene sony stranice skines software zadnji i prek usb-a instaliras.

takoder zadnjim software updejtom možes instalirati igre na eksterni hard disk tako da ti je to jednostavnije..kupis eksterni hard disk ukljucis u usb i formatiras ga u postavkama te mozes instalirati igre na njega.

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1778 : 24. Travanj, 2017., 21:02 »
Hvala na odgovoru. Ovako ja iman prvi ps4 ali moj onaj lijevi dio nije drugaciji od desnog. Zanima me kad se stavi drugi disk sta se događa sa userima , igrama i save - om igara . Moze li se to sve vratit kako je i bilo jer imam na ovom useru kupljene digitalne igre pa da mi to ne propade sve. Saveovi mi nisu toliko ni bitni jer prakticki ni jednu igru nisam poceo ozbiljno osim pesa. Trofeji mi isto nisu bitni. Bitno mi je to samo da kad opet nakon sta prominim disk mogu napravit usera na kojem se mogu prijavit na ps network sa svojim mailom na kojem iman kupljene igre.
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2017., 15:51 Bembo »

*

filipmabic

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1779 : 29. Travanj, 2017., 18:55 »
Moze li mala pomoc ? Planiram kupiti ps4 od 1 tb . Imam u ponudi bundle sa horizon zero dawnom i bundle sa for honorom pa nezz koji bih izabrao !!?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1780 : 29. Travanj, 2017., 22:08 »
For honor je govno,nemas se sta razmisljat,uzmi s hzd-om.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1781 : 30. Travanj, 2017., 16:23 »
Hvala na odgovoru. Ovako ja iman prvi ps4 ali moj onaj lijevi dio nije drugaciji od desnog. Zanima me kad se stavi drugi disk sta se događa sa userima , igrama i save - om igara . Moze li se to sve vratit kako je i bilo jer imam na ovom useru kupljene digitalne igre pa da mi to ne propade sve. Saveovi mi nisu toliko ni bitni jer prakticki ni jednu igru nisam poceo ozbiljno osim pesa. Trofeji mi isto nisu bitni. Bitno mi je to samo da kad opet nakon sta prominim disk mogu napravit usera na kojem se mogu prijavit na ps network sa svojim mailom na kojem iman kupljene igre.

Pa što se tiče sejvova mozes ih uploadati na cloud ukoliko si ps+ pretplatnik ili si ih ubaciti na usb... što se tiče tog lijevog dijela da zaboravio sam to je c chassis koja je cijela mat tako da nebitno taj dio se skida, ako neznas kako imas na youtubu milion videa.. Kupljene igre uvijek ostaju u libaryu te ih možes brisati i skidati koliko god puta želiš i također imas i dalje svoj account.. ukratko evo video cijelog postupka zamjene hard diska
https://www.youtube.com/watch?v=vbk2w1dcvNU


*

filipmabic

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1782 : 02. Svibanj, 2017., 19:20 »
Hvala na odgovoru uzeo sam hzd i mogu reci da je igra odlicna !!

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1783 : 10. Svibanj, 2017., 03:50 »
Decki moze pitanje? Gledanje filmova preko usb na media playeru. Nisam jos gleda ali mislin pa me zanima za titlove i to dali je moguce gledat filmove s titlovima ?
« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2017., 04:13 Bembo »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1784 : 10. Svibanj, 2017., 10:45 »
Mislim da ne, taj MP je dosta rudimentaran i IMHO koristi ga ako stvarno bas nemas nikakav drugi nacin gledanja filova/serija.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9