HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631245 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1905 : 14. Kolovoz, 2017., 15:07 »
Virty, imaš na ekupi akcija Slim 500gb za 2000kn. Ja danas naručija :D
Hvala na informaciji, bacim oko :)

Dodatak: ista cijena je i u SD :)
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2017., 15:09 virty »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1906 : 14. Kolovoz, 2017., 16:21 »
Pa kad ekupi nije trgovina nego samo uzima akcije od drugih i onda radi s nekom minimalnom maržom, samo što to dosta ljudi nezna. ekupi je nešto kao onaj mall hr i druge stvari.
Imaju ugovore s dućanima i prodaju njihovu robu na svojim stranicama  :thumbs:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1907 : 14. Kolovoz, 2017., 18:22 »
Pa kad ekupi nije trgovina nego samo uzima akcije od drugih i onda radi s nekom minimalnom maržom, samo što to dosta ljudi nezna. ekupi je nešto kao onaj mall hr i druge stvari.
Imaju ugovore s dućanima i prodaju njihovu robu na svojim stranicama  :thumbs:
Pa to je poznata stvar, ali eto, dobro je znati di su akcije bile one kod takvih web shopova ili u pravim dućanima :)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1908 : 14. Kolovoz, 2017., 23:25 »
Pozdrav. Namjeravan uzimati PS4 napokon (iako vjerovatno ne prije zimskih blagdana). Neman 4k TV i ne namjeravan ga uskoro kupovati zato se i dvoumim da li se vise isplati uzeti Pro verziju ili Slim?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1909 : 15. Kolovoz, 2017., 00:12 »
Pozdrav. Namjeravan uzimati PS4 napokon (iako vjerovatno ne prije zimskih blagdana). Neman 4k TV i ne namjeravan ga uskoro kupovati zato se i dvoumim da li se vise isplati uzeti Pro verziju ili Slim?
Ako je mala razlika u cijeni (oglas,akcija...) ne vidim zašto ne uzet PRO unatoč tome šta nemaš 4K TV.
Ni ja još nemam 4K TV, ali se nadam da ću sutra ugnjezditi PRO verziju :)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1910 : 15. Kolovoz, 2017., 07:46 »
Pozdrav. Namjeravan uzimati PS4 napokon (iako vjerovatno ne prije zimskih blagdana). Neman 4k TV i ne namjeravan ga uskoro kupovati zato se i dvoumim da li se vise isplati uzeti Pro verziju ili Slim?
Ako je mala razlika u cijeni (oglas,akcija...) ne vidim zašto ne uzet PRO unatoč tome šta nemaš 4K TV.
Ni ja još nemam 4K TV, ali se nadam da ću sutra ugnjezditi PRO verziju :)

Istina. Gledan na Sancta Domenica i razlika je oko 1k kn. Ali san se sitija da ce za vrime bozica vjerovatno biti snizeno sve pa cu uzeti Pro. Tnx.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1911 : 18. Kolovoz, 2017., 01:45 »
razlike u igranju su zanemarive između Slim i Pro ako nemaš 4K TV, a za razliku u cijeni se može kupiti podosta igara na popustima

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1912 : 18. Kolovoz, 2017., 07:37 »
razlike u igranju su zanemarive između Slim i Pro ako nemaš 4K TV, a za razliku u cijeni se može kupiti podosta igara na popustima
Istina, ali eto, ipak idem na PRO kao drugu PS4 konzolu jer će sigurno sljedeći TV biti 4K.
Ionako ga kupujem za 2500kn + Watch Dogs 2 pa je prigoda dobra.
Jedino šta ću ubost u SD dodatne 2 godine jamstva, mirnije ću spavat :)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1913 : 18. Kolovoz, 2017., 21:16 »
razlike u igranju su zanemarive između Slim i Pro ako nemaš 4K TV, a za razliku u cijeni se može kupiti podosta igara na popustima

Dobro kazes. Jos cu razmisliti. Ima vremena do praznika. U vezi toga, da li mislite da ce Pro biti na snizenju tijekom bozica?
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2017., 21:01 Azumath »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1914 : 27. Kolovoz, 2017., 17:18 »
Pozdrav svima, evo kupujem PS4 pa me zanima ako me netko moze malo vise uputiti o tome kako se on spaja na intetnet, PSN, PS plusu i slicno, ako razumijete sta me zanima? Nisam imao PS3 pa nisam bas upucen :)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1915 : 30. Kolovoz, 2017., 16:18 »
Pozdrav svima, evo kupujem PS4 pa me zanima ako me netko moze malo vise uputiti o tome kako se on spaja na intetnet, PSN, PS plusu i slicno, ako razumijete sta me zanima? Nisam imao PS3 pa nisam bas upucen :)

Spaja se na internet jednako kao i komp, znači samo uneseš podatke od mreže;
dalje, napraviš PSN account (potrebna samo e-mail adreasa i osobni podaci) koji je potreban za pristup trgovini i za vlastiti profil/trofeje i besplatan je,
 a PS Plus ako misliš igrati multiplayer, može se plaćati mjesečno, tromjesečno ili godišnje (godišnje je najjeftinija opcija, oko 400kn od 9. mj.).
Sa PS Plus još se dobivaju te neke igre mjesečno kojima imaš pristup dok traje pretplata, i ima dodatni popust  za neke igre u trgovini, ali po meni se tu radi manje više o pljački jadnih gamera koji su ovisni o multiplayer igrama.  :hiha2:
Postoji i besplatno isprobavanje PS Plusa od 14 dana, pa možeš i sam vidjeti da li ti treba ili ne.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1916 : 30. Kolovoz, 2017., 16:22 »
razlike u igranju su zanemarive između Slim i Pro ako nemaš 4K TV, a za razliku u cijeni se može kupiti podosta igara na popustima

Dobro kazes. Jos cu razmisliti. Ima vremena do praznika. U vezi toga, da li mislite da ce Pro biti na snizenju tijekom bozica?

a, vjerojatno da hoće kao i sve drugo što bude, ali opet nikad ne znaš sa trgovcima...
a možda čak i Sony odluči općenito pojeftiniti konzolu nakon što izađe novi Xbox..

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1917 : 31. Kolovoz, 2017., 15:49 »
Pozdrav! Uskoro putujem u Aneriku i mislio sam si nakupovati tamo hrpu igara (uncharted,horizon...). Zanima me samo hoce li te igre raditi na mome europskom playsationu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1918 : 31. Kolovoz, 2017., 17:41 »
Neće. Jedino ako ćeš do Južne Amerike otić.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1919 : 31. Kolovoz, 2017., 20:27 »
Hvala.
Mozes li mi molim te poslati link na kojem si nasao ovu sliku?

Eddit: Sada malo njuskam po forumima i neki kazu de ce raditi neki da nece a neki da igra oce ali dlc-evi nece. Ima li netko tko je kupovao igre iz SAD-a ili neke druge regije osim Europe?
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2017., 20:41 Dizzdy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9