HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631203 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1935 : 07. Listopad, 2017., 14:38 »
Relativno sam novi korisnik PS4,i tokom kupovine bonova za novac u store-u nisam skužio da kupujem eure (GER-regija),a ja koristim Hrvatsku regiju (iako sam iz BiH).Znam da sam napravio glupost,ali mogu li ikako sad te kupljene bonove koje sam vec aktivirao na akaunt koji sam posljedicom te glupe kupovine morao otvoriti na Njemackoj regiji,prebaciti na svoj primarni akaunt.Iz prostog razloga sto je njemacki jezik,mrsko mi se "peglat".

Hvala unaprijed!!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1936 : 08. Listopad, 2017., 07:59 »
Nece ici, jer ocito ako ti PSN prihvatio PayPal kao sredstvo placanja, ne koristis HR akaunt.
Mi rvatine nemozemo koristit PP. Dakle, koristi karticu direktno bez PP kako Freddy kaze ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1937 : 15. Listopad, 2017., 22:19 »
Pozdrav, ne znam ako ima određena tema za ovo pitanje.... Znaci ovako zna li itko nekakvu dobru stranicu gdje mogu kupiti igre ali collectors edition??? Zanima me direktno Hitman Collectors edition... Gledao sam ebay i amazon pretežito oko 120$ to je ok cijena...
 
I ima li neka str gdje se jako jeftino mogu pronači igre malo bolje?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1938 : 17. Listopad, 2017., 13:03 »
Pozz raja , imam pitanje jedno pa ako zna i moze da mi malo pojasni kako se moze strimovati preko ps4 , sta je sve potrebno za to. Hvala unaprijed.

*

PuharJayo

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1939 : 20. Listopad, 2017., 20:27 »
Prije 2-3 tjedna je bilo na HCL-u da se moze naruciti PS4 i Fifa 18 ronaldo edition za 35kn mjesecno(36 mjeseci). Zanima me da li je to jos uvijek dostupno?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1940 : 20. Listopad, 2017., 20:35 »
Da. Slim model. Ja mislio i odustao.

https://www.hrvatskitelekom.hr/promocije/sony/ps4-2017



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1941 : 23. Listopad, 2017., 21:10 »
Jel mi moze ko rec, ili se to samo meni cini, da je na SD trenutno najbolja ponuda PS4 Pro ikad? Naime verzija sa GT Sportom je 3kkn sto je jeftinije trenutno i od toga da kupis samo konzolu (3.3kkn) + jos daju 10% popusta na prvu kupnju u web shopu sto ispada 2700kn za PS4 Pro sa GT Sportom! Jedino me muci sto mi nije tako hitno kupit PS4 jer trenutno nemam bas nesto puno vremena igrat se, ali ionako sam ga planirao kupit za blagdane jer sam mislio kako ce bit neka extra ponuda sigurno tad, ali sad me muci hoce li biti kakva bolja ponuda od ove? Jer bojim se da mozda i nece biti... Sta vi mislite? Takoder jel ima gdje za kupit DS4 povoljno ili da si odmah uzmem jos jedan u SD (450kn ispadne sa tih 10%)? I jel se isplati uzimat dodatno jamstvo za 360kn (opet sa 10% popusta)?
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1942 : 24. Listopad, 2017., 07:38 »
Ja sam sebi uzeo za 2600Kn polovan sa dvije igre. Nisam mogao bolju ponudu nać. A taj je nov 2700kn, pa ti vidi.
Da sam na tvom mjestu nebi se ni mislio za tu ponudu. Plus igra vrijedi 500kn.
Vjerujem da PlayPro, ne može niže sa GTS.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1943 : 01. Studeni, 2017., 01:44 »
Kupio sam ps4 i odma problemi.

Ne mogu se spojit na svoj psn račun -"the service is currently undergoing maintenance" e, jeli jedini imam taj problem?

Uzeo sam polovan ps4 u ZG-u, a živim u Hercegovini, pa jeli moguće da ga države zezaju?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1944 : 12. Studeni, 2017., 12:13 »
Pozdrav ,

Dakle nikada nisam koristio konzole za gaming nego samo PC. Posto se skupio fin broj ekskluziva za ps4 koje bi volio igrati i koje izlaze uskoro zanima me koliko se isplati kupovati ps4 slim u 2017 koje je ipak nesto jeftiniji od ps4 pro?

*

Stanjara

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1945 : 12. Studeni, 2017., 14:49 »
Sada je najbolje kupiti PS4. Dobiješ slim verziju koja koristi malo struje i tiše radi...1tb hdd, veliki izbor igara koje sve više i više idu na popuste na psnu. Možeš i koristiti njuškalo za igre ako baš patiš na fizičke kopije. Igre su odlične, pogotovo u ovoj godini, a i sljedeća izgleda sjajno. Ne mreš fulat. Ako ti se ne svidi uvijek konzolu možeš prodati. Bitno je da znaš koje igre želiš igrati prije kupnje...barem nekih 5-10. Ekipa s pc-a se zna iznenaditi, pa je ovo bzvz pa je ono bzvz.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1946 : 12. Studeni, 2017., 15:21 »
Mozda je ipak bolje malo pricekati. Dolaze Black Friday, pa bozicni popusti di ces moci ugrabiti jeftiniji ps4, a mozda i u bundle-u s nekim igricama.

Ne slazem se sa Stanjara-om sto se tice igrica. Po meni ne trebas odma uzet od 5 do 10 igrica kak on kaze. Za pocetak su ti dosta i 2. Ma dosta ti je cak i jedna. Svejedno neces moc igrat 10 odjednom. Osim ak os nekve razlicite onda ih uzmi vise. Tipa fifa, driveclub, cod i sl. Ali ak ces igrat nekve avanture i slicno onda ne. Ja sam nabavio Uncharted 4, presao, prodao, kupio drugu. I tako u krug. Ako nemas previse para onda ti je ovo odlicna opcija :)

*

Stanjara

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1947 : 12. Studeni, 2017., 15:36 »
Ma ne treba 5 do 10 odmah nabavit...nego da zna od prilike koje ga zanimaju. Nekom je unchartad super, a nekom igra u kojoj se samo penješ. Posto je s pc-a lik. Gtsport je super al nema neki snigle player ...ono da se ne iznenadi.
Da zna kaj ga zanima.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1948 : 12. Studeni, 2017., 22:59 »
@gordonfreman naravno da se pleyka isplati. Obiluje SP igrama.Mada je bolje dodat još koju kunu i uzet pro-a ako imaš dobru telku u 4k.Naravno jedino ako ti financije nisu problem.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1949 : 16. Studeni, 2017., 15:48 »
Ja sam došao s PCa i nisam uopće požalio. Uzeo PS4 Pro preko T-Coma i sad većinu vremena igram PS umjesto PC, lol. Danas kupio Assassin's Creed Origins za PS4 jer Ubisoft naravno mora napraviti PC verziju koja ne valja. Iako na PC imam preko 500 igara, moja PS4 kolekcija igara konstantno raste i iskreno, više igara sam ove godine igrao na PS4 koje su me zabavile totalno, nego na PC.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9