HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631130 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1995 : 31. Prosinac, 2017., 17:57 »
Ne radi mi više R3 tipka na kontroleru, sjajno  :wildboy:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1996 : 31. Prosinac, 2017., 18:51 »
Pa šta si radio s njom...


Ja doslovno nikada, ali nikada od 90ih nisam niti jedan jedini kontroler sribao niti imao problema s istima. Samo ih nemoj davat likovima koji se ne znaju s njima služiti i to je to.
Pazim na sve skroz detaljno. Svaki gamepad ima svoju kutiju, tipkovnica i miš svoju krpu s kojom se pokrivaju i kad rade al se ne koriste :D Ko one babe na sve ide neko prekrivalo  :hihi:


Al eto to mi se do sada pokazalo vrhunskim.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1997 : 31. Prosinac, 2017., 19:02 »
Bukvalno ništa nisam radio niti sam ikome davao..

Juče regularno igrao, sve radilo kao podmazano, jutros R3 neće ni za živu dušu. Otvarao kontroler, dodavao neke papiriće da smanjim prazninu kod R3 buttona, opet ništa  :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1998 : 31. Prosinac, 2017., 19:06 »
Al sigurno nisi imao pokrivalo za gamepad ili kutijicu = kriv si!  :loludara:


Moja sućut, al ima novih za 400njak kn već...  :wildboy:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1999 : 31. Prosinac, 2017., 19:13 »

14Maxx @

Ne muljaj to je sigurno kriva boss bitka u DS 1  ;)  :mrgreen:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2000 : 31. Prosinac, 2017., 19:31 »
Hrv4tin4 @

Stajao kontroler na otvorenom i ja se još pitam šta mu je. Bez pokrivala nema ništa  :loludara:

darijoman @

Što je najžalije, baš sam riješio Fortress i stigao taman do bossa kad je prestalo sa radom  :mrgreen: Pokušao da kombinujem sa tastaturom ali toliko skilla nemam  :hihi:

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2001 : 31. Prosinac, 2017., 20:26 »
Prije par dana sam uzeo ESO Morrowind i igra mi se jako svidja tako da planiram uzeti i eso plus.

Problem je sto sam jedan od jadnika koji ne moze spojiti kreditnu karticu s psn profilom tako da kupujem bonove po 150kn. S obzirom da bih uzimao mjesecnu pretplatu kada cu htjeti, zanima me dal postoji drugi nacin za kupiti pretplatu osim ps storea?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2002 : 31. Prosinac, 2017., 20:38 »
Ma mozes nac na Njuskalu i od 300kn nove, al da, ja isto nikad u zivotu nisam pokvario kontroler. Bitno je da ne pada i mislim da mu nema sta bit, al eto, uvjek postoji mogucnost tvornicke greske.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2003 : 31. Prosinac, 2017., 20:54 »
A dobro šta desi se šta je tu je.

I meni je miš crko bez ikakvog vidljivog razloga

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2004 : 01. Siječanj, 2018., 12:14 »
Što se tiče Play-a, samo sam jedan Gamepad ja pokvario/razbio dok sam igram Dragon Ball Z na ps2. Bang u zid u milion komadića.

Fakat mi je poslije bilo žao.

A miševe redovno sam mlatio, takodjer i monitor i tipkovnicu, zavisi šta mi dođe.  :( Proklete pucačine.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2005 : 04. Siječanj, 2018., 18:45 »
Kupio sam playstation ''preko noći'' - rekoh ''ko ga jebe,želim igrati taj famozni horizon zero dawn,unchartede i last of us'' . Playstation stigao,a ja nemam pojma skoro o ničemu ...

1. Koliko je preporučljivo uzimati PS pretplatu ? Igre koje ja želim igrati na plejki su manje više single player,ali rečeno mi je da se mogu uloviti vrhunski popusti ? Uzimati godišnju pretplatu da bi se neke od mojih 6,7 igara na wishlisti mogle uzeti na popustu ? Što biste vi napravili ?

2. Kako funkcionira PS account ? Imam 2 cd-a, Origins i Gran Turismo , dali je moguće upisati serial key u ps account( kao što steam funkcionira na PC-u),a cd onda baciti u smeće ?

3. Imam Sennheiser game zero - dali ih trebam priključiti u joystick, ili ima negdje utor na playstationu ?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2006 : 04. Siječanj, 2018., 21:31 »
1. Ako nisi za Multiplayer igre onda jako dobro razmisli.
Budimo iskreni, PS+ besplatne igre uglavnom nisu AAA igre tako da ovisi o tebi što želiš od "besplatnih" igara
Imaš blagdanske popuste koji nisu samo za PS+ korisnike ali ako bi kupio PS+ samo za popuste onda ti je bolje čekati neki blagdan i besplatno uzeti tjedan dana PS+ (a kasnije onda najjeftiniju opciju za druge blagdane) da za to vrijeme kupiš igru sa popustima: Tjedan dana PS+a nemaš više od jednom tako da to je karta koja se samo jednom može
iskoristiti

2. Igru bez diska ne možeš igrati ako disk nije u konzoli. Instaliraš ti nju ali ona ne postane povezana sa tvojim računom.
Na žalost, nije to origin ili steam da upišeš kod ša da ti igra uz taj početno fizički oblik postane i digitalna. Jok
Znači, diskovi su ti jako potrebni.

3. Imaš 3,5 utor na gamepadu. Koliko ja znam a znam dobro- ps4 nema 3,5 utor za slušalice i mikrofon.
Osim ako imaš USB konverter sa sluškama, onda imaš USB utor :D

Nadam se da sam bio od pomoći :D
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2018., 21:43 baDarmageddoN »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2007 : 04. Siječanj, 2018., 21:41 »

A gledaj, godišnja pretplata dođe nešto manje od jedne igre koju bi kupio kod nas u trgovini, a godišnje ćeš ih minimalno dobiti dvije mjesečno pa ono, ako ne nađeš dva tri naslova zbog kojih bi ti se isplatilo, imaš veoma specifičan ukus. I popusti kao što si rekao koji stižu s pretplatom. No, da bi ti te igre uvijek bile dostupne, Plus pretplata mora biti aktivna. Ako ne budeš htio obnoviti, igre ti neće otići s računa, nego će ti biti nedostupne dok opet ne obnoviš pretplatu.


PSN account funkcionira na način da ti se igre vežu uz njega. Igre koje imaš na disku su na disku, ne vežu se uz račun pa ih možeš posuđivati. Ključeve kao takve ne znam koliko se isplati kupovati jer nije to tržište rašireno kao na Steamu gdje se može na 63 različita načina kupiti ključeve. Digitalne igre se kupuju preko PSN Storea gdje uz već spomenute popuste zbilja možeš ugrabiti igre za razumnu cijenu.






Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2008 : 05. Siječanj, 2018., 10:05 »
Ey, dobro jutro ljudi :) nadam se da ne duplam temu .

Eh ovako, jucer sam kupio ps4 weee :D i upalim ti ja plejku,napravim acc i vidi ti sad nema mi moje bosne :( ja kao i svaki fini komsija izaberem Hrvatska :D i krenem da dodam karticu da kupim ps plus i mozda koju igru medjutim dobijam error da mi nije uredan broj kartice. broj kartice je uredan jedino regija mi stoji hrvatska pa msm da zbog toga baca error.

Uglavnom da ne duzim, kako ja sada da spojim svoju karticu na psn i da trosim kune  xD

ako neko moze da pomogne bio bih jako zahvalan.. hvala :)

edit: poslije googlanja update :D samo ako sam dobro skontao, mogu napraviti novi US region acc i kupovati sa amzona i trositi dolare (jer su bolji od eura xD) i onda igrati te igre koje sam kupio na hrvatskom accu(tj. kad kupim svi useri na mom psu mogu igrati igre koje imam)? i nece me bacat na us servere nego na eu?
« Zadnja izmjena: 05. Siječanj, 2018., 11:40 DaDoXy »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2009 : 05. Siječanj, 2018., 16:07 »
Za multiplayer nisam siguran, mislim da to više ovisi o samoj igri. Što se tiče računa, da, možeš kreirati US i kupovati s Amazona, no onda i sve dodatke/DLC pakete za igre moraš kupovati također s US računa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9