HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631157 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2010 : 05. Siječanj, 2018., 22:21 »
pozdrav, planirao sam sebi kupiti PS4 PRO medjutim nemam 4K televizor, pa me zanima da li cu moci normalno igrati na svom lcd tv-u, i da li se playstation moze igrati, tacnije igrica Fifa 18, bez internet konekcije. Hvala unaprijed.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2011 : 05. Siječanj, 2018., 22:37 »
Naravno da ćeš moći igrati i na TV-u manje rezolucije, gotovo svaki monitor/ TV sa HDMI možeš koristiti.

Moći ćeš igrati FIFA-u  bez interneta, ali nećeš moći igrati FUT i ostale online modove, znači ostaje ti karijera i ostali SP modovi.
 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2012 : 05. Siječanj, 2018., 22:48 »
Naravno da ćeš moći igrati i na TV-u manje rezolucije, gotovo svaki monitor/ TV sa HDMI možeš koristiti.

Moći ćeš igrati FIFA-u  bez interneta, ali nećeš moći igrati FUT i ostale online modove, znači ostaje ti karijera i ostali SP modovi.

prijatelju hvala puno na odgovoru, posto se nalazim u Njemackoj tek sam nedavno doselio, nemam jos internet nisu mi jos dosli prikljuciti, de mi jos samo reci, sto se tice ps4 kontrolera, posto je on wireles kako ce on funkcionisati bez neta?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2013 : 05. Siječanj, 2018., 23:41 »
Prvi put ćeš ga povezati kabelom, a poslije bežično.

On se ne spaja na internet, već na konzolu i mislim da koristi bluetooth.

 

*

radovangm

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2014 : 07. Siječanj, 2018., 17:40 »
Tesla 43S606SUS Smart TV 43" 4K Ultra HD  ovaj je tv.  Koristim HDMI kabl koji se dobije sa sony pro.?
Druze, jesi li uspeo sta da resis sa problemom koji si imao sa TESLOM i PS4 PRO? Imam isti TV, pa se dvoumim da li da uzmem ovu konzolu ili obicnu SLIM da razmatram. Koliko znam nas TV ne podrzava HDR, ali 4k svakako. Sad, ovo je jedini forum gde nalazim da je neki korisnik pokrenuo temu PS4 PRO i Tesla tv-a. Javi informacije, znacice i drugima. Hvala i pozdrav

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2015 : 07. Veljača, 2018., 10:34 »
Evo dobio sam voucher code za system software 5.50 Beta i uz njega jos 2 da podijelim pa tko ugrabi njegovo. :thumbs:

JG92 23NM J579

RECE HDN9 TJBP


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2016 : 28. Veljača, 2018., 16:52 »
Odmah na startu za admine ako tema ne pripada ovdje mogu je odma prebaciti u neku raspravu jer nisam bio siguran gdje postat.

Eh sad. Kao sto naslov kaze, razmisljam se stak upiti. Zivim u njemackoj tako da cu koristiti € kao valutu. Trenutno u stanu mi je vecina bijelo pa sam mislio kupiti bijeli PS4 pro, nekako mi sexy izgleda. Nasao sam jedan nov, ne koristen. jedan dzojstik bez igara i sta vec. Znaci PS4 pro i to je to za 360€. Dok sam sa druge strane nasao jedan polovan crni, sa 2 dzojstika i 6 igara (Horizon zero down, fifa 18, destiny, fallout 4, CoD black ops 3 i mortal kombat xl ) u paketu 500€. Sad ne znam sta bi radio. Da li kupit bijeli jer trenutno mi 2 dzojstika ne trebaju jer sam zivim, sa druge strane igrice su skupe. Il kupiti odmah crni u paketu sa igricama? Iskreno jedino sto mi se igra na PS4 jeste Horizon, AC Origins, Uncharted 4, Fifa 18 i mozda jos neke al prve 3 bi zelio preci radi storya. Dal mi se isplati dat toliki novac na jos jedan dzojstik koji mi ne treba igrice koje necu igrat....

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2017 : 28. Veljača, 2018., 18:57 »
Kupi nov,garancija,drugi gamepad ti ne treba,a igre koje te ne privlače ce bezze skupljati prašinu.
Uvijek u gamestopa imas popusta i polovnih igara, ja za hzd platio 19 eura,prosli tjedan uzeo prey za 20 :-)

Ali najbitnija stavka je garancija dvije godine.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2018 : 28. Veljača, 2018., 21:33 »
Znači 360 eura za ne otpakovan i ne korišten ps4 pro je ok?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2019 : 01. Ožujak, 2018., 17:46 »
Mediamarkt,Saturn,Gamestopa,razuvidi gdje je najjeftinije i kupi,najcesce pleyka dodje s jednom igrom,zavisi kakav je bundle.

A to je okvirno cijena,il' se strpi do Uskrsa i ako budeš doma u Hr,kupis preko njuskala za oko dva soma kuna.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2020 : 01. Ožujak, 2018., 18:13 »
Ovo je privatna prodaja. U radnjama je bijeli bez igre 370 do 400 eura. Ovaj lik prodaje ne otpakovan nov za 340 (malo sam spustio cijenu). Tako da je ovo trenutno najjeftiniji nov koji mogu da nadjem. A ne želim da čekam do uskrsa da mi je ratchet and clank sad skinuti u februaru...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2021 : 01. Ožujak, 2018., 18:38 »
A uzmi to onda i mirna Bosna.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2022 : 03. Ožujak, 2018., 10:50 »
Na sta treba obracati paznju pri kupovini konzole? Nasao sam drugog prodavaca sa crnom konzolom koja je bila kako on kaze poklon za Bozic, tako da nema racuna. Konzola nije otpakovana samo je onaj celofan okolo skinut, ostale naljepnice na samom pakiranju nisu skinute i tvrdi da je nova novcata konzola za 280 eura. Model je CUH-7116B ako to ista znaci. Trebao bi licno otici po konzolu, tako da ne znam jel je samo trebam uzet pod ruku i to je to il bi trebao obracati paznju na nesto?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2023 : 03. Ožujak, 2018., 11:15 »
Provjeri sve usb portove, testiraj wi-fi i lan, i spoji se na internet.

Pokreni neku igru, igraj malo vidi imali cudnih desavanja.
Jeli SLIM konzola? Ako jest nebi trebala bit bucna.
DS4 tesitraj svaku tipku i svaki pokret analoga! (nemoj da ima glich l2, kao moj kontroler :)  )

V2 verzija kontrolera ima sive tipke a v1 crne.


To je prvo sto mi pada na pamet, sretno! :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2024 : 03. Ožujak, 2018., 11:19 »
Igre ja licno nemam ni jedne jer zadnja PS konzola koju sam imao je bila prva generacija PS1 kad je tek izasla. A ovaj lik na profilu nema ni jedne igre i kao sto sam rekao konzola je zapakovana nova. U pitanju je PS4 pro.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9