HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631100 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2070 : 05. Listopad, 2018., 18:32 »
Dakle kod PS-a se pokazalo da su uvijek SLIM verzije bolje od originala iliti "FAT". Ne pregrijavaju se i nemaju tolikih problema.
No s druge strane slim ti npr. nema optički audio izlaz nego sve ide putem HDMI-a, ukoliko je to tvoj đir.


Osobno imam slim i jako sam zadovoljan. Ukoliko postoji slim verzija konzole, PS nas je naučio da je uvijek on taj koji je pouzdaniji od prve "fat" konzole.
OK, hvala na odgovoru,  samo još jedno pitanje, pošto planiram igrati na monitoru koji nema ugrađene zvučnike, kako se onda podesi zvuk?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2071 : 05. Listopad, 2018., 19:24 »
Bez obzira što nemaju zvučnike - dosta monitora (koji imaju HDMI i DP) imaju output zvuka kroz 3,5' jack za slušalice. Vidi ima li i tvoj pa onda možeš na njega spojiti zvučnike/slušalice.
Isto tako PS4 gamepad ima utor za slušalice, a možeš koristiti i neke USB slušalice s PS4 putem njegovih USB portova. Ja recimo koristim HyperX Cloud II sa 7.1 zvučnom karticom.


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2072 : 05. Listopad, 2018., 19:36 »
Bez obzira što nemaju zvučnike - dosta monitora (koji imaju HDMI i DP) imaju output zvuka kroz 3,5' jack za slušalice. Vidi ima li i tvoj pa onda možeš na njega spojiti zvučnike/slušalice.
Isto tako PS4 gamepad ima utor za slušalice, a možeš koristiti i neke USB slušalice s PS4 putem njegovih USB portova. Ja recimo koristim HyperX Cloud II sa 7.1 zvučnom karticom.
Imam taj jack za slušalice na monitoru, znači neće biti problema. Hvala još jednom na pomoći.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2073 : 05. Listopad, 2018., 20:49 »
Ne, nema problema jer HDMI ti šalje sliku i zvuk, a monitori koji to imaju su predviđeni da "propuste" zvuk dalje kroz taj utor. Tako da samo naprijed  :thumbs:

*

syntax

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2074 : 06. Studeni, 2018., 18:32 »
Jel se može kako sklepat garancija, ako je konzola kupljena u njemačkoj, odnosno saturn dućanu..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2075 : 06. Studeni, 2018., 19:01 »
Možeš ptat u SD pa vidi što ti kažu. Inače baš i ne...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2076 : 11. Studeni, 2018., 02:55 »
Pozdrav, prije nekoliko dana sam nabavio PS4 slim i to mi je prva konzola u životu, dakle novi sam u svijetu  PS-a, pa mi treba mala pomoć.

Da li je normalno da mi kontroler sjaji žuto tokom igranja neke igre, a kada uđem u npr. opcije onda sjaji plavo i još me zanima da li na ektranu dobijem obavijest kada mi je baterija na kontroleru pri kraju?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2077 : 11. Studeni, 2018., 08:05 »
Pozdrav, prije nekoliko dana sam nabavio PS4 slim i to mi je prva konzola u životu, dakle novi sam u svijetu  PS-a, pa mi treba mala pomoć.

Da li je normalno da mi kontroler sjaji žuto tokom igranja neke igre, a kada uđem u npr. opcije onda sjaji plavo i još me zanima da li na ektranu dobijem obavijest kada mi je baterija na kontroleru pri kraju?


Boje se mijenjaju ovisno o igri, temi, itd. Negdje će ti boja na kontroleru označavati i health pa ako si pri kraju će blinkati crveno.
Ukoliko ti to jako smeta - m,ožeš spustiti svjetlinu na najmanje u postavkama.


Da, dobiti ćeš notifikaciju kada je kontroler doslovno pri samom kraju baterije, no isto tako kada držiš PS gumb na sredini kontrolera i kada se otvori menu - skroz dolje lijevo vidiš status baterije kontrolera s 3 crte. 3 = puno 1= malo baterije bez crtica = na rezervi je i puni ga što prije. Kada je prazan - prestane i vibrirati kako bi ti dobio što više vremena za igru.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2078 : 11. Studeni, 2018., 10:29 »


Pozdrav, prije nekoliko dana sam nabavio PS4 slim i to mi je prva konzola u životu, dakle novi sam u svijetu  PS-a, pa mi treba mala pomoć.

Da li je normalno da mi kontroler sjaji žuto tokom igranja neke igre, a kada uđem u npr. opcije onda sjaji plavo i još me zanima da li na ektranu dobijem obavijest kada mi je baterija na kontroleru pri kraju?


Boje se mijenjaju ovisno o igri, temi, itd. Negdje će ti boja na kontroleru označavati i health pa ako si pri kraju će blinkati crveno.
Ukoliko ti to jako smeta - m,ožeš spustiti svjetlinu na najmanje u postavkama.


Da, dobiti ćeš notifikaciju kada je kontroler doslovno pri samom kraju baterije, no isto tako kada držiš PS gumb na sredini kontrolera i kada se otvori menu - skroz dolje lijevo vidiš status baterije kontrolera s 3 crte. 3 = puno 1= malo baterije bez crtica = na rezervi je i puni ga što prije. Kada je prazan - prestane i vibrirati kako bi ti dobio što više vremena za igru.
Hvala na odgovoru i korisnim informacijama.
« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2018., 10:35 sabeHE »

*

syntax

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2079 : 18. Studeni, 2018., 23:36 »
Dečki jeli kako moguće kopirati igrice sa cda na ps4 hard, imam par igrica na cdu, a neda mi se stalno vadit unutra van. Ako se može, molio bi da mi netko objasni. Bio bi mu jako zahvalan

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2080 : 19. Studeni, 2018., 12:59 »
Dečki jeli kako moguće kopirati igrice sa cda na ps4 hard, imam par igrica na cdu, a neda mi se stalno vadit unutra van. Ako se može, molio bi da mi netko objasni. Bio bi mu jako zahvalan

Ne, igre se svakako kopiraju a disk služi za provjeru licence.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2081 : 23. Studeni, 2018., 16:57 »
Je li itko uspija dobit onih 750k u gta online sta daju za crni petak? I jos onih 100k dnevno? Ako je kako?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2082 : 28. Studeni, 2018., 10:48 »
Dali HDMI kabal spada u PS4 garanciju jer je riknuo, a ako ne gdje uzeti dobar HDMI kabal za PS4 Pro

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2083 : 28. Studeni, 2018., 11:10 »
Zar je bitno? Bitno je samo da nije skupo. Odeš-kupiš-miran si.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2084 : 29. Studeni, 2018., 23:28 »
VR ljudi, imate li kakav tips and tricks za smanjit onaj blurr efekt(osim namještanje onog eye-to-eye)?

Uzeo sam sad u Sancti VR uz PS Worlds i čitam malo ljudi kažu da im je super u PS Worlds u Scavengers Odyssey da im je grafika super, međutim meni je to dosta mutno i bezveze teksture.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9