HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631181 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2085 : 30. Studeni, 2018., 06:08 »
Citat:
VR ljudi, imate li kakav tips and tricks za smanjit onaj blurr efekt(osim namještanje onog eye-to-eye)?
Osim postavki  pod devices , nema se što pametnije podesiti. Moj PDI je 69 mm. Mislim da je defaultno 63mm. Defaultne postavke mi nikako nisu odgovarale. Druga stvar, treba malo poštelati poziciju maske. Još je nikad nisam namjestio na lice "iz prve". 

Citat:
Uzeo sam sad u Sancti VR uz PS Worlds i čitam malo ljudi kažu da im je super u PS Worlds u Scavengers Odyssey da im je grafika super, međutim meni je to dosta mutno i bezveze teksture.
Ako pogledeš "sebe" , kavez, komande, to je oštro. Kada gledam vani tj izvan robota, isto nisam oduševljen. Gledao sam malo na TV-u  i tamo su teksture dosta mutne i izvan fokusa pa mi se čini da je igra tako napravljena. Ja recimo imam veći problem sa motion sicknessom u ovoj igri. Nikako se ne mogu naviknuti na brzo kretanje jer mi izaziva jaku mučninu. Jednu od igara iz VR Worldsa, VR luge ne mogu uopće igrati jer mi nakon doslovno 5 sekundi izaziva povraćanje.

*

habo

  • *
  • 20
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2086 : 25. Prosinac, 2018., 11:43 »
Prvo , sretan i blagoslovljen Bozic svima vama i vasim obiteljima.

Imam problema sa kontrolerima nece se uopće puniti.
Dok ih spojim na kabal samo svijetli zuto ali ne pise da se puni niti se uopće puno.
Oba su mi ostala bez baterije i sada uopće vise ne reagiraju na kabal ni nista neznam sto da radim.

Imao netko sličan problem?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2087 : 25. Prosinac, 2018., 13:04 »
Prvo , sretan i blagoslovljen Bozic svima vama i vasim obiteljima.

Imam problema sa kontrolerima nece se uopće puniti.
Dok ih spojim na kabal samo svijetli zuto ali ne pise da se puni niti se uopće puno.
Oba su mi ostala bez baterije i sada uopće vise ne reagiraju na kabal ni nista neznam sto da radim.

Imao netko sličan problem?

Probaj drugi kabel / punjač od mobitela

*

Anthony22

  • *
  • 70
  • Šta piješ Koki ?
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2088 : 30. Prosinac, 2018., 17:52 »
Prvo , sretan i blagoslovljen Bozic svima vama i vasim obiteljima.

Imam problema sa kontrolerima nece se uopće puniti.
Dok ih spojim na kabal samo svijetli zuto ali ne pise da se puni niti se uopće puno.
Oba su mi ostala bez baterije i sada uopće vise ne reagiraju na kabal ni nista neznam sto da radim.

Imao netko sličan problem?

Da,imao sličan problem.
Stvar ti je u samome kabelu.
Riješio problem sa dock chargerom.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2089 : 30. Prosinac, 2018., 22:14 »
Imam problema sa kontrolerima nece se uopće puniti.
Oba su mi ostala bez baterije i sada uopće vise ne reagiraju na kabal ni nista neznam sto da radim.
Vjerojatno si do sada riješio problem, ali svejedno. Mali info.

Inače  micro USB je golo govno i većina jeftinih  kablova je loša, posebno ako su jako tanki i dugački. Postoje kablovi koji podržavaju brzo punjnje, deblji su, a igra je u presjeku žica unutar kabla. Sa plejkom si trebao dobiti origigi kabel, on ima nešto bolji konektor, žica je deblja i kraća. Nemoj koristiti produžetke ili USB kabel velike dužine (preko 2-3 metra). Kontroler možeš puniti sa punjačem od mobitela ili tableta. Ako se želiš istovremeno igrati i puniti kontroler, punjač treba biti nešto jači (2000mA ili 2A obično piše na njima, punjači od tableta su nešto jači).  Kada svijetli žuto (kao da diše), znači da se kontroler puni, kompletno je zagašen i na plejki ne vidiš da se puni. Tek kada stisneš PS dugme, kontroler se upali, a plejka pokaže u gornjem lijevom kutu slajd sa infom (tvoje ime, ispod toga ikona od kontrolera i kao mala baterija do njega, točkice u bateriji se pale gase, što znači da se kontroler puni) Ako si ubio kontroler baš do kraja, pusti ga pola sata na punjaču pa ga onda upali. Kontroler je pun nakon otprilike 2-2.5 sata.
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2018., 22:28 moordrak »

*

habo

  • *
  • 20
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2090 : 06. Siječanj, 2019., 20:37 »
Nazalost nisam riješio problem.
Imam doma neki kabel od mobitela ali kontroler se nece napuniti do kraja kao krenuo je puniti i bas
sam danas igrao i ustekan je u pleyku ali ne puni dok sam igrao i opet se ispraznio.Sada , ja sam ga pokusao spojiti na
punjač od mobitela ali isto nece puniti niti reagira neznam u čemu je problem .
Imam dva kontrolera i sa oba je isti slučaj.
Dali dok ga npr. spojim na punjac od mobitela moram upaliti kontroler tj. stisnuto ps tipkicu na njemu?
Strasno me to počelo zivcirat jer neznam u čemu je problem a kontroleri su skoro pa novi.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2091 : 07. Siječanj, 2019., 10:38 »
izgleda da ti je onda baterija riknula... makar, teško da je na oba u isto vrijeme... ja ih redovito već 3 godine punim (otkad imam playku) na punjač od moba, rade besprijekorno.  Ne treba stisnuti ps gumb za punjenje

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2092 : 07. Siječanj, 2019., 12:02 »
Nazalost nisam riješio problem.
Imam doma neki kabel od mobitela ali kontroler se nece napuniti do kraja kao krenuo je puniti i bas
sam danas igrao i ustekan je u pleyku ali ne puni dok sam igrao i opet se ispraznio.Sada , ja sam ga pokusao spojiti na
punjač od mobitela ali isto nece puniti niti reagira neznam u čemu je problem .
Imam dva kontrolera i sa oba je isti slučaj.
Dali dok ga npr. spojim na punjac od mobitela moram upaliti kontroler tj. stisnuto ps tipkicu na njemu?
Strasno me to počelo zivcirat jer neznam u čemu je problem a kontroleri su skoro pa novi.


A jesi probao resetirati gamepade?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2093 : 07. Siječanj, 2019., 14:31 »
Bas sam mu to htio napisati.

@habo imas malu rupicu iza na gamepadu za reset. Probaj oba resetirati s čačkalicom pa javi.
Nezz za vas ali meni nece puniti gamepad preko bas svakog mini USB kabla. Imam ih mali milion od mobitela itd i na neke reagira na neke ne. Neki fizički bolje pašu dok drugi ispadnu iste sekunde van.

Origigi i drž se. Mada jebem ih škrte kad pikneš plejhku dobijes samo jedan USB kabel a kad kupujes kontroler posebno ne dobijes niti taj jedan :(
« Zadnja izmjena: 07. Siječanj, 2019., 14:33 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2094 : 07. Siječanj, 2019., 14:41 »
Inače ja punim oba kontrolera putem stanice za punjenje. Nisu isti konektori kao kad se puni kablom. I super mi je to + pune se 2 odjednom...



Dakle, pune se preko donjeg konektora.

*

habo

  • *
  • 20
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2095 : 08. Siječanj, 2019., 12:08 »
Nisam ni znao da se mogu resetirati probat cu.

@Hrv4tin4   , znači oni se pune na onaj konektor ispod gdje je priključak za slušalice?

Vidiš baš sam se neki dan pitao čemu to služi .

Ovo je super stvar a vidim da nije ni skupa nekih 200 tinjak kuna košta moram si to kupiti.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2096 : 08. Siječanj, 2019., 23:42 »
Ja već neko vrijeme imam ovo:
https://www.links.hr/hr/dodatak-za-sony-playstation-4-speedlink-jazz-usb-punjac-za-2-kontrolera-650309033
Naletio sam na Speedlinkov dual punjač  za nekih 80-90 kn u Intersparu :)
Kontroleri se, za razliku od origigi Sonyevog punjača, pune na USB priključak. Dobiješ kabel u kutiji :)
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2019., 23:48 moordrak »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2097 : 09. Siječanj, 2019., 07:18 »
Ja već neko vrijeme imam ovo:
https://www.links.hr/hr/dodatak-za-sony-playstation-4-speedlink-jazz-usb-punjac-za-2-kontrolera-650309033
Naletio sam na Speedlinkov dual punjač  za nekih 80-90 kn u Intersparu :)
Kontroleri se, za razliku od origigi Sonyevog punjača, pune na USB priključak. Dobiješ kabel u kutiji :)


Samo što njemu nešto ne štima s USB priključkom...

*

habo

  • *
  • 20
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2098 : 09. Siječanj, 2019., 11:06 »
Tako je , uzeo sam jučer ovaj punjač što je Hrv4tin4 preporučio i pune se oba.

Hvala dečki na savjetima , problem riješen.

Svako dobro!

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2099 : 09. Siječanj, 2019., 14:01 »
Da ne dižem Destiny 2 temu iz pepela u multiplatform sekciji ovog foruma. Naime, na PS4 je bio gratis naslov Destiny 2 unazad par mjeseci, i sad ako ga ja želim ponovno skinuti, jer sam ga probao na par min, i onda morao deinstalirati jer eto, druge igre su bile bolje, sad dok pretražujem library i download list Destiny se jednostavno ne pojavljuje. Zašto? Jer se samo base game više ne prodaje pa su samo bundleovi dostupni ili šta. Malko govnjarsko od njih da dijele gratis naslov a onda ga u potpunosti izbrišu iz svega. Jedino sam ga uspio naći na transaction history, al to je samo potvrda o kupnji, bez ikakve poveznice za download istog. Ikoji savjet za lakši pronalazak?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9